Zdravie a wellness

Čo je meditácia kozmickej energie a aké sú jej výhody?

Čo je meditácia kozmickej energie a aké sú jej výhody?

Myslíte si, že váš život neusporiadaný? Páči sa vám neustále pocit, že niečo chýba vo vašom živote, ale nie sú schopní prísť na to, čo to je? Niekedy máme pocit, uviazol v živote, a žiadna moc na tejto zemi sa zdá byť schopný, aby nám pomohli.

A to je, keď by ste mali začať cvičiť kozmickú energiu meditácie! Má magickú schopnosť zmeniť svoj život k lepšiemu! Chcete sa dozvedieť viac o tom? Pokračujte v čítaní!

Čo je kozmická energia?

Kozmická energia je životná sila, ktorá je neexistujúce všade. Je prítomný vo vesmíre, medzi galaxiami, molekúl a v priestore. Je veľmi dôležité udržiavať poriadok nášho života a rozšíriť naše vedomie. Kozmická energia je prijatá tým, že v mieri sa seba samého a žiť v prítomnom okamihu. Blaženosť je základnou charakteristikou kozmickej energie. Je to stav mysle, ktorý kombinuje mier, lásku a radosť.

load...

Kozmická energia je základom všetkých našich akcií, reakcia na situáciu a funkcií v totalite. Naše telo prijíma určité množstvo kozmickej energie, keď sme v spánku, úplnom tichu a pokoj. Kozmická energia je nevyhnutné z nasledujúcich dôvodov:

 • Udržiavať riadny život
 • Viesť šťastný a zdravý život
 • Ak chcete získať vedomosti
 • Ak chcete úplne zapojiť do všetkých životných situáciách
 • Ak chcete rozšíriť naše vedomie

Čo náboženstvo a filozofia Say:

Podľa hindské filozofie, táto energia je známy ako Kašmír Shaivism alebo duchovnej energie alebo Prana. Kozmická energia je myšlienka byť zdroj kundalini. Niektorí autori New Age odkazovať na túto energiu ako bod energia kvantová nula vákua a ako orgónové.

Výhody kozmickej energie Meditácia:

Naše telo a myseľ sú obklopené poli energetiky, ktorá sa živí tým, kozmickej energie. Tento pozitívnej energie vždy pomáha pri hojení telesnej, duševnej a duchovnej ja. Kozmická energie znižuje negativitu, pomáha pri úplné uzdravenie a vytvára harmóniu v živote. Niektoré fyzikálne výhody kozmickej energie sú uvedené nižšie:

load...
 1. Kozmická energia podporuje reguláciu prietoku krvi a znižuje tlak na srdce.
 2. Kozmická energia pomáha pri znižovaní kortizolu a hladinu laktátu v tele. Tie sú často spojené s duševným stresom.
 3. Kozmická energia pomáha pri odstraňovaní voľných radikálov z tela.
 4. Kozmická energia robí divy v liečbe všetkých psychologické problémy, ako je úzkosť, podráždenosť a depresie.
 5. Kozmickej energie pomáha pri liečení kardiovaskulárnych ochorení a vyvíja kožného odporu.
 6. Kozmická energia prispieva k zlepšeniu funkcie pamäti. To zohráva obrovskú úlohu pri zvyšovaní psychickej seba tým, že podporuje sebarealizáciu a omladenie pocity.

Kozmická energie a meditácie:

Existuje množstvo kozmickej energie vo vesmíre. Táto energia môže byť usmerňujú pomocou čakry, dychové cvičenia alebo energetické liečenie. Avšak, najlepší a najjednoduchší spôsob, ako získať túto pozitívnu energiu skrze meditáciu.

 1. Kozmická energia vstupuje do nášho tela skrze myseľ. Meditácia pomáha naša myseľ byť pokojný a sústredený prijímať túto kozmickú energiu.
 1. U väčšiny jedincov, čakry môže byť čiastočne uzavretý po väčšinu času v dôsledku duševnej rozptýlenie, ako je stres, úzkosť, strach, negatívne emócie a starostí. Kozmická energia vstupuje do nášho systému skrze čakry a podporuje individuálne energetické pole tela.
 1. Pri meditácii, myseľ a telo má tendenciu stať sa jedným. To robí fyzické a duchovné ja pripravený prijímať kozmickej energie a pomáha pri kozmickej energie liečenia.
 1. Odborníci naznačujú, že kozmická energia môže byť tiež usmerňujú prostredníctvom meditácie. Táto meditácia dodáva pokoj mysle a rozvíja vnútorný pokoj. Keď je myseľ pokojná, môže prijímať kozmickej energie.
 1. Zameraním sa na dýchanie cez základnej čakry a absorbovanie energie zo zeme, sa bude môcť zvýšiť energiu tela v krátkej dobe.
 1. Reiki pracuje na princípe prístupu kozmickú energiu a vnútornej energie rovnako. To je ďalší výborný spôsob prijímania kozmickú energiu prostredníctvom meditácie.

Stručne povedané, možno odvodiť, že kozmická energie možno cítiť a získal cez bežnou praxou meditácie.

Cvičíte kozmickej energie meditáciu? Podeľte sa o svoje skúsenosti s nami v komentároch!

load...