Zdravie a wellness

Čo je aktívna jóga a aké sú jej výhody?

Čo je aktívna jóga a aké sú jej výhody?

Je váš vzťah prechádza zložitou fázou? Ste vriacej vo svojej vlastnej kukle biedy? Sú stres a úzkosť prevzatie svojho života? Ak je vaša odpoveď na všetky tieto otázky je áno, potom pravdepodobne budete musieť pripojiť nahé jogy hneď.

Prekvapený? Nebuďte! Len pokračujte v čítaní na tyči.

Čo je Nude Yoga?

Rovnako ako názov napovedá, nahá jóga je o tom byť nahý. Nie je to len ďalší staroveká praxe, ale aj významný súčasťou jogového sveta. Pochádzajúce z krásnej krajiny, kultúry a rozmanitosti, India, nahá jóga bola realizovaná Naga sadhus skôr.

load...

Dnes získala obrovskú popularitu a je považované za potrebné väčšina milovníci jogy. Či už je to v USA alebo vo Veľkej Británii, nahá jóga sa podarilo získať aj meno a slávu. Zatiaľ čo niektorí rozhodnú praktizovať nahé jogy doma, iní dávajú prednosť pripojiť triedy skupiny. Ak ste doteraz snažil jogu, je to najlepšie, čo ísť s niekoľkými priateľmi. To by malo odviezť trápnosť!

Teraz je cieľom nahé jogy je pomôcť vám oddeliť sa od pozemských majetkov a udržať pokojný a vyrovnaný stav mysle. Tiež vás naučí prijímať svoje telo so všetkými jeho nedostatky a nedokonalosti. Ak sa pozrieme na to, nahá jóga je krásna praxe. Avšak, to trvá veľa odvahy navštevovať triedu, a to najmä ak ste zdržanlivý prírody. Ale akonáhle sa dostanete na kĺb, vaše telo a myseľ sa obaja začnú cítiť dobre.

Výhody Nahé jogy

Výhody nahé jogy je veľa. Tu sú niektoré z nich by ste mali vedieť o!

1. Posilňuje Self-Esteem:

Ak ste mali priateľov a členov rodiny často trvá na tom budete pracovať na svojej sebaúcty, budete musieť skúsiť nahé jogy! Nielen, že sa budete cítiť dobre o svoje telo, ale tiež umožňuje, aby ste sa cítili pohodlne. Keď začnete milovať svoje telo, začnete oceniť a milovať sami seba, kto ste.

load...

2. Žiadne obavy o sexualite!:

S nahé jogy, začnete cítiť dobre o svojej sexualite. Bez ohľadu na to, či ste muž alebo žena, táto prax je určite pomôže preskúmať svoje telo a starosti menej ako triviálnych záležitostí. Tu je miesto, kde začnete cítiť pohodlne o opačné pohlavie. Naučíte sa byť sám sebou.

3. Pomáha znovu získať si dôveru:

Znovunadobudnutia intimitu neznamená sex. Ak sa chystáte cez ťažké časy so svojim partnerom, bude táto prax pomôže oživiť tú iskru a zamilovať znova. Nahá jóga je iste nutnosťou pre všetky páry, ktoré hľadajú pre solidaritu a úspech v ich vzťahu.

4. Vám umožní vychutnať:

Spomínate si bavíš ako dieťa? Pobehovať voľne so svojimi priateľmi, alebo dostať sa do vzrušujúcej vodnej bojovej hre s bratrancami? Nezabudnite, že euforický okamih? To je presne to, čo nahé jogy vám pomôže priviesť späť. Že osviežujúci a vzrušujúci pocit nakoniec stanú súčasťou vás, akonáhle začnete navštevovať nahé jogy.

5. Čerstvý vône Freedom:

S nahé jogy, môžete začať znovu ochutnať slobodu. Ak sa chystáte cez zložitú fáz práve teraz, táto prax je to, čo skutočne potrebujú. Pocit slobody nie je len fyzický; to je psychologický rovnako. Začnete mať pocit, ako keby niekto znovu vdýchol život do vás. Dozviete sa, ako sa znovu žiť s tým.

Ak ste nedal nahá jóga výstrel, potom prosím! To by mohlo byť trochu ťažké na prvý, ale Zmyslom tohto programu má vzdať svojich obáv! Nemusíte mať dokonalé telo navštevovať nahé jogy. Ani budete musieť starať o to, čo si ostatní myslia o vás? Vzhľadom k tomu, verte tomu alebo nie, každý sa bude nahý, a všetci sú tam bude zažiť čerstvosť slobody rovnako ako vy! Takže, jednoducho ísť dopredu a užívajte si!

Ako sa vám páči post? Chystáš sa pokúsiť nahé jogy skoro? Povedzte nám všetko opustenie komentár nižšie.

load...