Zdravie a wellness

Baba Ramdev Jóga predstavuje vysoký krvný tlak

Baba Ramdev Jóga predstavuje vysoký krvný tlak

Máte obavy o svoje hladiny krvného tlaku rastúcich? Cítite zdôraznil príliš často? Ak odpoveď znie áno, potom musíte vyskúšať Baba Ramdev jóga. Oni pracovali pre mnoho a boli považované za celebrity príliš.

Chceli by ste sa dozvedieť viac? Pokračuj v čítaní!

Short Video Réžia Baba Ramdev:

Rovnako ako názov napovedá, toto video je vlastne celkom krátka. To vám ukáže niektoré zo základných ásan a jóga predstavuje by ste mohli robiť v pravidelných intervaloch na zníženie vysokého krvného tlaku. Sú jednoduché a vysoko efektívny. Len uistite sa, že sa nimi riadiť správne.

load...

Long Video Réžia Baba Ramdev:

Toto video trvá hodinu a mal by byť súdení tí, ktorí majú dostatok času na niečo tak dlho, kým to. To rieši všetky problémy, ktoré sú spojené s vysokým krvným tlakom a tiež povie vám dôvodom tohto stavu. Niekedy to môže byť dedičnosť, obezita alebo cukrovka.

Baba Ramdev Jóga na vysoký krvný tlak:

load...

Toto video získala veľa ocenení a bude určite prínosom všetkým tým, ktorí trpia vysokým krvným tlakom, stres a úzkosť. Je to tridsať sedem minút a musí byť realizovaná aspoň raz za deň, aby si výsledky.

Baba Ramdev Jóga na vysoký krvný tlak:

Tu je niekoľko pózy stanovenej znaleckým Baba Ramdev ktorý bude určite veľmi užitočné pre vás!

1. Vajrasana:

Vajrasana, populárno známy ako diamant póza, bol navrhnutý tak, aby sa vám silnejší a zdravší osobu. Treba cvičil obaja po obede a večeri pre dosiahnutie najlepších výsledkov. Tu je rýchly predstavu o tom, ako by ste mali ísť o tom

  1. Sedieť na podlahe a zložiť nohy. Vaše nohy by mala byť pod zadok.
  2. Chrbtica by mala byť rovná, a oči musia byť zatvorené.
  3. Položte pravú dlaň na hornej časti pravého kolena a ľavej dlane na ľavé koleno.
  4. Teraz dýchať veľmi pomaly a výdychu rýchlo.
  5. Pokračovať po dobu piatich minút.

2. Shavasana:

Shavasana je tiež známy ako mŕtvola predstavovať. To je známe pre svoje liečebné a relaxačné výhody. To tiež zlepšuje koncentráciu a bojuje proti depresii a únavu.

  1. Ľahnite si na chrbát, ako keby spíte. Vaše nohy musí byť uchovávané rozdelili.
  2. Ruky majú byť po vašom boku, a dlane musia smerovať hore.
  3. Teraz majte zavreté oči a dýchať cez nosné dierky tak tvrdo a rýchlo, ako je to možné.
  4. Nechajte svoj stres zmizne, zatiaľ čo vy idete hlbšie do pózy.
  5. Pokračovať po dobu troch až štyroch minút.

Môžete tiež sledovať - ​​"naše jogy video na vysoký krvný tlak": -

Ako znížiť vysoký krvný tlak a vysoký tlak Prostredníctvom cvičenia jogy?

Vysoký krvný tlak nápravy je predpísané Baba Ramdev:

Tu je niekoľko lieky predpísané Baba Ramdev, ktorý bude určite pomôže pacienti s vysokým krvným tlakom nájsť nejakú úľavu.

1. Cesnak / klinček:

Ak môžete zvládnuť chuť cesnaku alebo dokonca klinček, žuť surové kus skoro ráno. Mali by ste mať toto pred raňajkami, ak sa užíva na lačno. Vypiť pohár vlažnej vody spolu s tým.

2. Papaya:

Výhody papáje je veľa. Vypila pohár džúsu z papáje alebo majúce misku plnú sekaných papája prvá vec, ktorú ráno sa zdá ako dobrý nápad rovnako. To je jeden z najlepších prírodných prostriedkov navrhnutých Baba Ramdev a pracoval zázraky pre mnoho ľudí.

3. Chôdza:

Chôdza po dobu 30 minút v dopoludňajších hodinách je tiež dobrý liek pre pacientov s krvným tlakom. To povedie k zníženiu vysokej hladiny krvného tlaku v priebehu času, a ktoré vám pomôžu cítiť uvoľnene av pokoji.

4. Korenie a voda:

Piť teplej vody s polovicou lyžičky korenia raz denne. To tiež pomôže.

Ako sa vám tento post? Už ste vyskúšali Baba Ramdev jóga predtým? Dajte nám vedieť o svojich skúsenostiach tým, že opustí nás dole poznámku.

load...