Zdravie a wellness

Ananásová diéta - ako to urobiť a aké sú jej výhody?

Ananásová diéta - ako to urobiť a aké sú jej výhody?

Majú zvláštnu príležitosť zúčastniť sa v čase kratšom ako jeden týždeň? Skúšal rôzne diétne plány, ktoré nefungovali? Chcete schudnúť, aby vyzerala dobre a zlepšiť svoje zdravie? Nebojte sa; môžete prísť o 5 kíl za púhych päť dní. Ako? No, táto otázka má len jednu odpoveď-ananásu stravu. Táto diéta vyžaduje, aby ste jesť 2 kg ananásu počas 5 dní spolu s ďalšími zdravé potraviny. Takže tým, že po túto diétu po dobu 5 dní, budete chudnúť rýchlo a bez poškodenia vášho zdravia. Ananás diéta vám pomôže schudnúť vody, mobilizovať uložených tukov a detoxikáciu tela zvnútra. Výsledkom-svieži, zmiernil, žiariace a usmievavá vás! Chcete vedieť, ako správny spôsob začlenenia ananásovú diétu do svojho každodenného života? Istý, že čoskoro sa k tomu dostaneme, ale najprv sa pozrime, ako stratu ananás pomôcky hmotnosti.

Ako ananás AIDS chudnutie?

 • Ananás obsahuje bromelain, proteolytický enzým, ktorý pomáha znižovať zápal. Zápal spôsobuje nadváhu tým poskytovať kontrolu hmotnosti hormón leptín menej účinný (1).
 • Ananás zlepšuje trávenie. Rôzne enzýmy a výživné látky rastlinného pôvodu, prítomné v ananásu zaistenie správne trávenie a pomáha očistiť hrubé črevo. Toto, podľa poradia, pomáha schudnúť a znižuje nadúvanie (2).
 • BROMELAIN prítomné v ananásu tiež pomáha pri vstrebávaní živín, spomaľuje pohyb čriev, a preto prispieva k potlačeniu chuti do jedla (3).
 • Ananás je bohatý na vitamíny, minerály, vlákninu a fytonutrienty. 1 šálka ananásu obsahuje 70 - 80 kalórií, a pretože ananásy sú šťavnaté a nádob, nemáte pocit hladu po dlhšiu dobu (4).
 • Ananás vám pomôže zostať aktívny a energický, pretože je bohatá na vitamín B1. Vitamín B1 je kofaktorom pre enzymatické reakcie potrebné na výrobu energie (5). Keď ste aktívny, máte tendenciu sa hromadiť menej toxíny a udržuje váš metabolizmus paľbu. To tiež prispieva k chudnutiu.

 [Čítajte: Grapefruit strava]

Teraz sa poďme ponoriť hlboko do 5-dňové diétny plán. Môžete to urobiť túto diétu po dobu 3 dní alebo 5 dní v závislosti na vašich chudnutie cieľ.

5 Day Ananás Diet

Deň 1

Jedlo Čo jesť
Skoro ráno (7:45) 1 šálka teplej vody s medom a jablčným jablčným octom
Raňajky (8:30) 1 šálka ovsených vločiek z ananásu
Obed (12:00 - 12:30) Grilovaný tuniak 1 ananásový pohár
Po obede (4:00) 1 šálka čerstvého ananásového džúsu
Večera (19:00) Ananásový šalát z paradajok špargle s pečenými kuracími prsiami

load...
Prečo to funguje

Počnúc svoj deň s jablčného octu a medu bude detoxikáciu tela a zvyšuje rýchlosť metabolizmu. Ananás a ovsené vločky, je vynikajúca kombinácia. Tiež, ovsené vločky sú bohaté na vlákninu, ktorá zamedzí vstrebávanie tukov. Tuniak je výborným zdrojom chudé bielkoviny a zdravé tuky. Svetlo ešte značný večera bohaté na vitamíny, minerály, vlákninu a bielkoviny vám pomôže lepšie spať v noci.

náhradníci

Jablčný ocot - Lemon Oatmeal - Viaczrnný chlieb s arašidové maslo Tuna - makrela alebo grilované tofu Tomato - Špenát špargľa - French beans Kuracie prsia - chudé morčacie alebo grilované huby

Ako sa budete cítiť na konci roka 1. Deň

Prvý deň bude ťažké. Zvlášť, ak máte vo zvyku prejedanie. Avšak, pretože táto strava tabuľka obsahuje zdravé bielkoviny a tuky, budete sa cítiť viac motivovaní držať sa plánu.

load...

2. Deň

Jedlo Čo jesť
Skoro ráno (7:45) 1 šálka zriedkavej vody ponorek
Raňajky (8:30) 2 namočené mandle 1 šálka ananasu 2 míchané vajcia
Obed (12:00 - 12:30) Ananásový a citrónový kuracie šalát
Po obede (4:00) Čerstvý ananásový a melónový džús s citrónovou šťavou a listami mäty
Večera (19:00) Sauteed vegetariáni s grilovaným lososom 1 šálka ananásu

Prečo to funguje

Cez noc namočené vo vode senovka pomáha zvýšiť rýchlosť metabolizmu. Mandle sú dobrým zdrojom zdravých tukov, zatiaľ čo vajcia sú bohaté na bielkoviny. Kurča je výborným zdrojom bielkovín, zatiaľ čo ananás a citrón kurací šalát sú plné chutí a chuť tak dobré, ako vyzerajú. Čerstvý ananás a vodný melón džús hydráty a vyplavuje toxíny. Vegetariáni a losos sú najlepšie pre výživnú ľahkú večeru.

náhradníci

Pískavica semená - semená feniklu Mandle - vlašské orechy Miešané vajíčka - sójové mlieko alebo mliekom bez tuku Kurací - huby alebo morčacie Melón - Granátové jablko Lemon - jablkový ocot Mint listy - Listy koriandra dusenú zeleninu - grilovaný losos vegetariáni - Tuna alebo makrela

Ako sa budete cítiť do konca 2. Deň

Do konca 2. Deň začnete cítiť dobre o sebe. Budete lepšie spať a dobrú raňajkách v dopoludňajších hodinách vás udrží aktívny po celý deň. Budete sa tešiť na 3. Deň.

3. Deň

Jedlo Čo jesť
Skoro ráno (7:45) Zelený čaj s pomlčkou limetkovej šťavy
Raňajky (8:30) 1 šálka čerstvej ananásovej ovocnej šťavy
Obed (12:00 - 12:30) Šalátový zábal tuňáka 1 šálka ananásu

Alebo

Vyliahnite šalát 1 šálka ananásu

Poobedný obed (16:00) ½ šálky ananásu hodeného čiernym korením a citrónovou šťavou
Večera (19:00) Miešajte smažené zeleniny a kurča - huby 1 šálka ananásovej šťavy

Prečo to funguje

Zelený čaj je naložený s antioxidantmi a napomáha odplavovanie toxínov. Vápna a citrónová šťava sú veľké zdroje vitamínu C, a preto prispievajú k posilneniu imunitného systému. Huby omeleta je vynikajúcim zdrojom bielkovín a jedlo pre vaše svaly. Tuniak šalát zábal je ľahká a bohatá na zdravých tukov a chudé bielkoviny. Klíčky obsahujú dobré množstvo bielkovín. Čierne korenie je bohatý na vitamín E, silný antioxidant a pomáha pri chudnutí a spomaľuje starnutie. Vegetariáni obsahujú komplexné sacharidy, vlákninu, vitamíny a minerálne látky, ktoré zlepšujú trávenie, chudnutie pomôcť a bojovať mnoho neduhov.

náhradníci

Zelený čaj - Black coffee Lime / citrónová šťava - Jablčný ocot Mushroom - Tofu vajcia - mliekom bez tuku Tuna - Sardinky šalát - čínska kapusta Sprout šalát - Bengal gram šalát čierne korenie - štipka kajenské korenie kura - losos alebo morčacie

Ako sa budete cítiť do konca 3. Deň

Do konca 3. Deň, bude vaše chudnutie byť viditeľné. Stratíte veľa na váhe vody a vyzerať štíhlejšie. Môžete tu zastaviť ananásovú diétu a ísť späť do svojej pravidelnej strave. Ale ak chcete, aby mobilizovať tuk, prejsť na deň 4.

4. Deň

Jedlo Čo jesť
Skoro ráno (7:45) 1 šálka teplej vody s medom a 1 limetkovou šťavou
Raňajky (8:30) 1 šálka ananásového džúsu quinoa
Obed (12:00 - 12:30) Ananásový jahodový kiwi s 1 lyžicou kyslej smotany a škoricového prášku
Po obede (4:00) 1 šálka cmaru
Večera (19:00) Tuniakový šalát 1 šálka ananásu

Prečo to funguje

Medu a limetkovej šťavy s teplou vodou pomáha znížiť tuk. Quinoa je bohaté na vitamíny, minerály a vlákninu. To vám pomôže Jumpstart svoj deň. Ovocný šalát obed vám pomôže získať všetky dôležité živiny. Škorica je nielen chudnutie činidlo, ale dodáva chuť príliš. Cmar je vynikajúcim zdrojom vápnika a zlepšuje trávenie. Tuniak je naložený s chudé bielkoviny a pomôže obnoviť vaše svaly.

náhradníci

Med - Javorový sirup Lime džús - jablčný ocot Quinoa - Oats jahoda - Blueberry Kiwi - Watermelon Smetana - Fat bez jogurt Cinnamon - Muškát cmar - Kokosové mlieko Tuna - Tofu alebo kura

Ako sa budete cítiť do konca 4. Deň

Vzhľadom k tomu, budete jesť ananás len trikrát denne, budete sa cítiť menej obmedzený. Tiež sa začnete cítiť svetlo a stále aktívny. Aj keď bude váš metabolizmus zdvihnúť tempo, nebudete cítiť nutkanie flámu. A to preto, že ste dali svoje telo všetky potrebné živiny.

Deň 5

Jedlo Čo jesť
Skoro ráno (7:45) Škoricový a zázvorový čaj
Raňajky (8:30) 1 varené vajce 1 šálka ananásovej šťavy 1 pšeničná palacinka s javorovým sirupom 2 mandle
Obed (12:00 - 12:30) Grilovaná makrela so špargľou 1 šálka ananásu
Po obede (4:00) ½ šálky beztučného jogurtu
Večera (19:00) Pečené kuracie prsia so špenátom a paradajkami 1 šálka ananásu

Prečo to funguje

Škorice a zázvoru obaja pomôže schudnúť a zlepšuje trávenie. Vajcia sú výborným zdrojom bielkovín, mandle obsahujú zdravé tuky, a pšenice palacinky majú vysoký obsah diétnej vlákniny. Ľahký obed s grilovanou makrelu vám pomôžu získať ďalšie dávka chudého bielkovín a zdravých tukov. Jogurt je zaťažené priaznivých baktérií v črevách, ktoré zaistí správne trávenie. Lahodné ešte zdravá pečené kurča so špenátom a paradajkami bude nasýtiť svoje chuťové poháriky a pomôcť chudnutie.

náhradníci

Cinnamon - Clove Ginger - Zelený čaj Egg - tukoch zadarmo mlieko alebo sójové mlieko Pšenica pancake - Špenát smoothie javorového sirupu - Med Mandle - makadamových makrela - Tuna alebo tofu Asparagus - špenát alebo fazuľové struky Fat bez jogurt - 1 jablko Kurča - Ground morka alebo losos špenát - mangold Tomato - Avocado

Ako sa budete cítiť na konci roka 5. Deň

Budete prekvapení, štíhlejšie a tónovaný telo na konci dňa 5. Ďalej budete cítiť zmenu v ako budete prestanú trpí zlé trávenie, zápal žalúdka, bolesti kĺbov, a časté bolesti hlavy. Budete lepšie spať a cítiť sa skvele v dopoludňajších hodinách, kedy sa prebudíte.

užitočná

Po celú stravy dní, udržať si hydratované. To pomôže udržať vyváženú hladinu pH v tele a zabrániť kyslosť.

Cvičenie ananásovej diéte

Aj keď jesť zdravé, je rozhodujúcim faktorom, pokiaľ ide o chudnutie, nemožno úplne ignorovať cvičiť. Budete musieť vynaložiť energiu, ktorú spotrebováva. A najlepší spôsob, ako to docieliť, je, aby zahŕňal rôzne druhy cvičení. Tu je rutinné cvičenie môžete sledovať.

 • Neck rotácie - 1 sada 10 opakovaní (v smere hodinových ručičiek a proti smeru hodinových ručičiek)
 • Ramenné rotácie - 1 sada 10 opakovaní (v smere hodinových ručičiek a proti smeru hodinových ručičiek)
 • Arm rotácie - 1 sada 10 opakovaní (v smere hodinových ručičiek a proti smeru hodinových ručičiek)
 • Otáčanie zápästia - 1 sada 10 opakovaní (v smere hodinových ručičiek a proti smeru hodinových ručičiek)
 • Otáčania členku - 1 sada 10 opakovaní (v smere hodinových ručičiek a proti smeru hodinových ručičiek)
 • Bočné výpady - 2 sady 5 opakovaní
 • Spot jogging - 5 - 10 minút
 • Tajtrlíci - 2 sady po 20 opakovaniach
 • Vpred výpady - 2 sady po 10 opakovaniach
 • Skákanie výpady - 2 sady po 10 opakovaniach
 • Drepy - 1 sada 10 opakovaní
 • Drví - 2 sady po 10 opakovaniach
 • Push up - 2 sady 5 opakovaní
 • Horolezci - 2 sady po 10 opakovaniach
 • Natiahnuť

Výhody ananásu Diet

 • Pomôcky strata hmotnosti
 • Zlepšuje trávenie
 • Posilňuje imunitu
 • Zabraňuje artritída
 • Zrýchľuje metabolizmus
 • Znižuje zápal

Vedľajšie účinky Ananás stravy

 • Bez riadneho hydratáciu, môžete trpieť kyslosťou
 • Môže spôsobiť hnačku
 • Opuch v ústach a lícach

Opatrnosť

Okamžite zastaviť túto diétu, ak sa cítite veľmi slabý alebo získať vyrážky okolo kútikov úst.

Ananás diéta pre chudnutie je veľmi efektívne, ak správne nasledoval. V nadväznosti na diétny plán, držať sa hydratovaná a cvičenie je určite ukázať požadovaných výsledkov. Takže, nie len myslieť na to. Spustiť ananás diétny plán dnes!

Ak máte akékoľvek otázky, pripomienky v nižšie uvedenom poli.

load...