Zdravie a wellness

Ako vypáliť 500 kalórií za deň?

Ako vypáliť 500 kalórií za deň?

Ste spokojní s tvarom vášho tela zakaždým, keď sa na seba pozrieť do zrkadla? Dobre, poďme jednu vec priamo na samom začiatku. Znepokojujúce či trápiť nebude vám kdekoľvek. Tak, aby získala tvar tela, ktorý robí hlavy obrátiť, je nutné spáliť tieto dodatočné kalórií.

Tento post hovorí o tom, ako môžete spáliť 500 kalórií za iba 24 hodín. Nemôže sa dočkať, až prečítať, môžete? Delay nič viac a choďte do toho!

Matematike Chudnutie:

Kým obezita je iste žiaduce, chudnutie príliš agresívne môže tiež viesť k problémom v oblasti zdravia. Predpokladá sa, že zdravý spôsob, ako schudnúť, je zbaviť jedna libra za týždeň časové obdobie. Libru znižovanie hmotnosti vyplýva redukcia spotreby 3500 kalórií za týždeň, ktorá sa zistí výrub 500 kalórií počas 24 hodín (1).

load...

Žiadne obmedzenia metodiky:

Kým gurmáni narodené s veľkým apetítom krčiť sa pri pomyslení, že jesť menej, tie lenivé nikdy chcieť vstúpiť na prahu telocvične. Perfektný recept na chudnutie je kombináciou rôznych metód. Kým konečný cieľ zostáva rovnaký, rozmanité cesty predzvesťou nejaké vzrušenie a novosti.

Mali by ste byť prekvapení, vedieť, že existujú spôsoby, v ktorých by ste mohli schudnúť, aj keď jesť v reštaurácii, alebo len pozerať na televíziu! Takže preskúmať nové myšlienky spaľovanie kalórií. Kombinovať nápady podľa vášho sklonu a osobné plány. Majte však na cieľ horiace 500 kalórií stabilné, aby bolo dosiahnuté postavu si prajete.

Ako vypáliť 500 kalórií denne?

 1. Prvý v rade je najčastejší spôsob spaľovania kalórií. Jedna hodina kardiovaskulárne cvičenie môže činiť pálenie 500 a viac kalórií v akomkoľvek dospelých (2).
 1. Ak ste unavení z tradičných foriem cvičenia, vyskúšať niektoré energické tanečné pohyby. Jedna hodina výkonu Zumba môže uľahčiť spaľovanie 500 kalórií. Wow! Že určite je zábavný spôsob, ako schudnúť. Zumba je forma kardiovaskulárnych aeróbne cvičenia, a preto vám pomôže spáliť búši najprirodzenejší cestu! (3)
 1. Ak Zumba nie je váš štýl, skúste brušný tanec. To môže vyžadovať neustály pohyb po dobu 2 hodín, aby sa spáliť 500 kalórií, ale posilní vaše svaly a dostať vás do nádherného tvaru rovnako. Štúdie naznačujú, že aj gule tanec vám pomôže spáliť kalórie rýchlejšie, než si myslíte! (4)
 1. Nemajú záujem o tanec vôbec? Ak hudba je vaša láska, nájdete iný spôsob spaľovania kalórií. Prax hranie na gitaru presne 130 minút a zoštíhlenie bez akéhokoľvek stresu. Nezabudnite stáť počas tréningov dosiahnuť 500 kalórií značku. Do konca týždňa by ste stratili jednu libru a zdokonaľoval svoj talent rovnako. 150 pounder môže stratiť toľko ako 136 kalórií za hodinu, len tým, že brnká na gitaru!
 1. Preskúmať lyžovanie ako možnosť pre spaľovanie kalórií. Pre spaľovanie 500 kalórií, budete potrebovať k tomu 65 minút dole lyžovanie alebo 50 minút behu na lyžiach. To je úžasné, ako kombinácia športové aktivity s redukciou hmotnosti. Keby si si mohol vziať do lyžovania ako koníček, môžete vypáliť toľko ako 740 kalórií lyžovanie tempom 7 míľ za hodinu (6).
 1. Máte radi pozerať na televíziu? Začleniť kardio cvičenie počas komerčných prestávok. Mohlo by to byť skákanie alebo behanie na mieste, a to buď cestou minúta cvičenie vám pomôže stratiť 10 kalórií. Každý hodinový program má aspoň 5 breaky každé 3 minúty. Predstavte si, kalórií, ktoré môžete vypáliť, že aj keď sa pozeráte na svoj toľko miloval program!
 1. Čo takto hrať jednoduchú hru pre zábavu? Nájsť priateľa hrať ricochet. Hrať po dobu 55 minút a získať požadovaný výsledok vo výške 500 kalórií horieť.
 1. V domácnosti majú možnosť spaľovania kalórií pri čistení ich hniezdo. Dve hodiny čistenie je všetko, čo potrebuje, aby spáliť 500 kalórií. Aby sa čistota rutinné zaujímavejšie tým, že na svoje obľúbené skladby! Tanec cez čistiace zákona sa uvoľniť iba stratu hmotnosti.
 1. Vášnivý zahradničení? Vedeli ste, že kosačky na trávu môže tiež stačiť? Kosenie trávnika urobil pre 135 minút vám pomôže spáliť 500 kalórií rovno. Avšak, pobyt jasné jazdeckých verzií kosačiek na trávu.
 1. Pre tých, ktorí jednoducho milujú beh viac ako ktorákoľvek iná varianta cvičenia podiel beží na približne 42 minút pri rýchlosti 6 míľ za hodinu. Ak dávate prednosť chôdzi do chodu, potom svižnej chôdze po dobu 90 minút, aby sa dosiahlo horenie značku 500 kalórií.
 1. Ak je to aerobik pre vás, aby sa zasadnutie energický a posledný po dobu minimálne 60 minút.
 1. Pilates a jóga sú veľa v móde. Zostať trendy a fit tým, že robí jeden z tých dvoch za pár hodín bez prestávky. S trochou usilovnosť, a to nielen získate brušnej silu a podporu jadra, ale aj na ceste stratiť mäkká tukové tkanivo a majú tónovaný strednej časti (7).
 1. Baví vás hranie pod holým nebom? Skúste hrať Frisbee po dobu 2 hodín. Budete spaľovať požadovaný obsah kalórií a dostať zábavu v procese.
 1. Plávanie je najlepší spôsob relaxácie a ochladenie tela v horúcom dni. Keď sa vykonáva po dobu 65 minút, toto rekreačné činnosť môže uľahčiť spaľovanie 500 kalórií rovnako. A 180 pounder môžete vypáliť neuveriteľných 266 kalórií za necelé pol hodiny plávania (8). Teraz, to je niečo, že?
 1. Aké hry ste vášnivý? Pomenujte ju a máme spôsob, ako to zníženie hmotnosti médium pre vás. Môžete spáliť 500 kalórií tým, že sa podieľa na korčuľovanie po dobu 50 minút, 60 minút tenisu, 65 minút na vodné lyžovanie, 80 minút od šnorchlovania, 50 minút dotykovom futbalu, 45 minút rugby a 50 minút basketbal hrajú v súd. Či už môže byť vaše preferencie, vyberte hru a schudnúť a zároveň sa teší na hru. Kde je vôľa, tam je vždy cesta!
 1. Práve kúpil nové kolo? Ukázať ho s ostatnými a schudnúť v zjednávať. Ako? Jazdu na bicykli len za 60 minút miernym tempom môže spáliť 500 kalórií!
 1. Beh do schodov môže tiež pomôcť váš prípad. Všetko, čo to vyžaduje, je 45 minút svojho drahocenného času.
 1. Najzaujímavejšie zo všetkého je fakt, že dve hodiny a pätnásť minút nakupovanie môže tiež stačiť. No, iste väčšina žien sa rozhodne pre tento jeden?

Nastaviť vlastnú cestu:

Ľudské telo potrebuje kalórie pre správne fungovanie organizmu. To je základný palivo potrebné pre vykonávanie rôznych činností. Čokoľvek, čo pomáha pri spaľovaní kalórií, zvyšuje rýchlosť metabolizmu tela rovnako. Dalo by sa schudnúť v posilňovni, doma, v práci alebo pri hre. Zoznam je nekonečný. Tak dlho, ako je tu sklon, určite nájsť vhodnú cestu.

load...

Avšak, to je dôležité zistiť počet kalórií v kompatibilite s vami vzrastu, pohlavia a ďalších fyzikálnych veličín. Zachovať svoje zdravie v hornej časti vášho zoznamu priorít. Zbaviť tých kíl, aby vyzerala dobre a cítiť sa dobre!

Teraz, keď viete, ako spáliť 500 kalórií za deň, čo ešte čakáte? Poznáte nejaké ďalšie účinné spôsoby, ako spáliť 500 kalórií? Podeľte sa s nami tým, že komentuje v poli nižšie!

load...