Zdravie a wellness

Ako vypáliť 3000 kalórií za deň?

Ako vypáliť 3000 kalórií za deň?

Ako môžete spáliť viac kalórií za deň, ktorá môže tvoriť pre chudnutie? Premýšľali ste niekedy, koľko tuku sa hromadí tým žiadnu fyzickú aktivitu? Viete, koľko kalórií by ste mali spáliť stratiť jednu libru telesnej hmotnosti za deň? Existuje mnoho spôsobov, ako spáliť kalórie. Ale pred zmenou svojho jedálnička drasticky alebo pred začatím akejkoľvek cvičebný režim, musíte mať plán.

Prečítajte si o to zistiť, čo to znamená stratiť libru.

Chudnutie Ciele:

Pochopenie cestu chudnutie cieľa je prvým krokom k stratou tých kíl (1). Tam môže byť veľa okolo nás, kto by bol s nadváhou a každý človek má svoje nastavené parametre spáliť kalórie. Ťažšie človek, napríklad, by sa spáliť viac kalórií za deň, než tenké osobu. Podobne platí, že atlét by viac horieť za jeden deň, než priemerný človek strávi v bežnej fyzickej aktivity. Kým výrub na cukor a tukov je dobrá voľba, tam je viac k chudnutiu-cieľ, než len eliminovať niekoľko potraviny zo svojho jedálnička (2).

load...

Ako vypáliť 3000 kalórií denne:

Spáliť 3000 kalórií denne, je potrebné zmeniť a jesť oveľa menšie než súčasné stravovacie návyky vzory. To znamená, že je potrebné nastaviť zodpovedajúce množstvo kalórií v potrave, ako budete môcť dosiahnuť cieľ. Zdravý dospelý vyžaduje 2000 kalórií pre základné telesné funkcie. Všetko, čo jesť nad to sa používa na chôdzu, hovorenie, pracovné aj iné pravidelné činnosti.

Je zaujímavé, že 3500 kalórií rovná asi 1 kilá tuku. Tak, aby sa stratiť jednu libru tuku, musíte spáliť 3500 kalórií viac, než budete konzumovať. Prípadne, ak osoba spotrebuje 3500 kalórií a nemá žiadnu fyzickú aktivitu, prispelo by to prebytočný tuk vo výške jednej libry. Ak chcete začať s chudnutie, kto by sa mal zamerať na zníženie príjmu kalórií a zahŕňajú intenzívne cvičenie, ktoré spáli asi 1000 kalórií. Tým sa vytvorí deficit kalórií, ktorá okamžite začne spaľovanie tuku. To by malo trvať týždeň vypáliť pol kila tuku týmto spôsobom. Tiež začiatočníci majú tendenciu spaľovať tuk rýchlejšie v porovnaní s pravidelnými (3).

Libru Deň:

O týždeň je považovaná za zdravú ceste k stabilnému chudnutie. Avšak, ak stratí celú libru za jediný deň je dôležité z nejakého dôvodu tu sú niektoré intenzívne aktivity, ktoré pomáhajú spaľovať kalórie.

load...
  1. Beh: veľmi efektívne činnosť, beh spáli 850 kalórií za hodinu. Avšak, budete musieť bežať po dobu 4 hodín, aby sa spáliť 3000 kalórií.
  2. Beh na lyžiach: Intenzívne jedna hodina sedenie spáli 1100 kalórií.
  3. Kúpanie: kúpanie intenzívne po dobu jednej hodiny vám pomôže spáliť 700 kalórií.
  4. Squash: Šport spáli 850 kalórií za hodinu.
  5. Cykloturistika: Intense bicykli za hodinu tiež spáli 850 kalórií.
  6. Box: Box spáli 800 kalórií za hodinu.

Iné podobné intenzívnej aktivity, ktoré pomáhajú spaľovať kalórie patrí cyklistika, horolezectvo, tanec, pilates, vzpieranie a jogu. Niektorý z nich bude potrebovať vyhradený 4 až 8 hodín, aby účinne spáliť 3000 kalórií.

Zero nízkokalorické potraviny:

Jesť zdravo je kľúčovou súčasťou tímu chudnutie, či už je to niečo tak rýchlo ako, pol kila za deň 'ciele. Tie by mali zabezpečiť, vaše telo získa potrebnú výživu a to napriek poklesu kalórií. Jesť zeleninu a celozrnných potravín, ktoré majú vysoký obsah vlákniny, ale nízky obsah kalórií. Lepšie mať nulové kalorické potraviny, ako sú jablká. Tieto potraviny sotva 50 kalórií, že telo spaľuje ju stráviť, preto meno. Poskytujú tiež výživu a energiu ako zníženie kalorickej nakoniec vedie k havárii. Môžete mať tiež osviežujúce nápoje, ako je zelený čaj, ktorý posilňuje metabolizmus.

Udržiavať kalórie Log:

Každý má iné potreby energie. Takže, aj keď viete, ako spáliť 3000 kalórií denne, je potrebné, aby diétny plán spolu s cieľovou horenia. To všetko by malo byť zaznamenané v denníku, takže plán dodržaný. Patrí chudé mäso s vysokým príjmom bielkovín vo vašej strave. Na doplnenie, vyberte činnosť, ktorá spaľuje požadované množstvo kalórií (4).

Je to možné alebo nie, odborníci radia postupný úbytok na váhe, aby sa zabránilo dlhodobé zdravotné komplikácie. Páčilo post vám pomôže nájsť odpovede? Ak áno, dajte nám prosím vedieť v sekcii Komentáre nižšie.

load...