Zdravie a wellness

Ako vám Triphala pomôže schudnúť?

Ako vám Triphala pomôže schudnúť?

Čo keby som vám povedal, že tajomstvo k chudnutiu spočíva v čreva? Ak váš tráviaci systém zostane zdravý, budete mať možnosť schudnúť a odvrátiť prípadné zdravotné problémy rovnako.

Tabletky na chudnutie sú nový trend pre rýchle a efektívne chudnutie. Avšak, väčšina tabletky majú vážne a nežiaduce vedľajšie účinky na imunitný systém a poškodenie pečene v dlhodobom horizonte. Preto, ak hľadáte pre dlhodobé chudnutie doplnok, ktorý bude tiež zlepšiť vaše celkové zdravie, Triphala je vysoko odporúčané.

Triphala je zázračný Ajurvédske medicíny, ktorý pomáha udržiavať žalúdok, tenké črevo a hrubé črevo zdravé tým, odplavovanie toxínov. Triphala tiež pomáha zlepšiť metabolizmus, zlepšenie imunity, zníženie hladiny cholesterolu a prevenciu mikrobiálnych infekcií.

load...

Čo je Triphala?

Ayurveda je prastará veda, ktorá má svoje korene v Indii od Vedic veku. Je to veda založená na bylinkách a ich účinkoch na konštitúciu ľudského tela. Triphala je Ajurvédske doplnkom stravy, ktorý napomáha chudnutiu. Obsahuje tri (tri) plody (Phala), a od tejto doby meno. Tieto tri plody, ktoré obsahuje, sú nasledovné:

  • Amla alebo Amalaki (indický egreš alebo emblica officinalis): Toto je indický rodák ovocie. Jeho vedecké meno je Phyllanthus emblica, a to je bežne nazýva indický egreše. Je bohatá na antioxidanty a pomáha očistiť telo toxínov. To pomáha regulovať zdravie pankreasu, riadiť hladinu cholesterolu, a zvyšujú hustotu kostného tkaniva.
  • Behada (Bibhitaki alebo Terminalia bellirica): V tradičnej Ayurveda, to je označovaná ako Bibhitaki a je bežne vyskytujú v juhovýchodnej Ázii. To pomáha regulovať hladinu cholesterolu v krvi a dáva zdravú plazmu, svalov a kostí.
  • Harada (Haritaki alebo Terminalia chebula): je to matica v tvare ovocia a je v podstate veľmi prospešné pre ľudské telo. V Ayurveda, to je známe ako univerzálny všeliek. To je veľmi pokladaný v tibetskej medicíny tiež.

Triphala Výhody

Podporuje trávenie Triphala. Odstraňuje toxíny a pomáha regulačný systém v tele, aby správne fungovali. To pomáha udržať tekutiny v tele na svojej normálnu úroveň. To vám tiež pomôže zostať vo forme. Ak chcete vedieť viac o výhodách Triphala, kliknite sem.

Triphala Powder (churn) na chudnutie

Prínosy pre zdravie a využitie Triphala na chudnutie boli prvýkrát vystupoval na Dr Oz Show v USA pred tým, než sa stal veľmi populárny. To pomáha telu eliminovať toxíny a obnovuje tráviaci systém.

load...

Prvé kroky k chudnutiu je zdravá strava a cvičenie. Triphala je zdravý a bezpečný doplnok, ktorý napomáha chudnutiu.

Triphala pôsobí ako toner hrubého čreva. Posilňuje a tóny tkaniva hrubého čreva. Toto, podľa poradia, pomáha kontrolovať váhu. Hrubého čreva pomáha telu tým, že odstraňuje odpadové produkty. To vytvára zdravé prostredie, kde sa telo môže vylučovať odpad a pustiť z nahromadených toxínov s ľahkosťou. To pomáha v boji proti zápche a zápalu tráviaceho traktu. Jediným vedľajším účinkom je to zvyšuje pohyb čriev, pretože pôsobí ako preháňadlo. To tiež znižuje hladinu cholesterolu výrazne pomáha odstrániť hmotnosť vody, čím sa znižuje nadúvanie. Pôsobí ako energetický booster.

AKO SA Triphala na chudnutie

Triphala je k dispozícii vo forme prášku alebo tablety, a je k dispozícii v každej lekárni alebo ajurvédskeho obchode. Môžete si tiež kúpiť on-line. Tu je niekoľko spôsobov, ako vziať Triphala, ktorá zlepší váš celkový zdravotný stav spolu s napomáha chudnutiu.

1. Triphala Prášok a studenej vody

Pridajte dve čajové lyžičky prášku Triphala v pohári vody a nechajte ju máčať cez noc. Piť vodu Triphala prvá vec, v dopoludňajších hodinách.

2. Triphala Prášok a teplej vody

Pridajte lyžicu Triphala prášku v pohári vody a nechajte ju máčať cez noc. V dopoludňajších hodinách, variť túto vodu, kým sa jeho objem zníži na polovicu. Nechajte ho vychladnúť na nejakú dobu. Piť na jeden záťah.

3. Triphala Powder, Honey, a škorice

Pridajte lyžicu Triphala prášku a malé tyčinky škorice na pohár vody. Nechajte ho namočiť cez noc. V dopoludňajších hodinách, pridajte lyžicu medu organické do tejto vody a vypiť naraz.

4. Triphala tablet

Majú jednu tabletu denne s teplou a studenou vodou predtým, než idete do postele.

5. Triphala Tea

Variť šálku vody a pridajte lyžicu Triphala prášok k nemu. Let it variť po dobu 30 sekúnd. Naliať vodu do šálky a nechajte ho vychladnúť. Pridajte lyžicu ľanového semienka a trochou vápna pred pitím.

Triphala Feedback

Hodnotenie zákazníkov na Triphala tablety boli pozitívne:

  • "Triphala rozhodne pomáha môj tráviaci systém. Najdôležitejšou vecou je, že to nejakú dobu trvá. Nie je to rýchle riešenie. Všimol zlepšenie zhruba po dvoch týždňoch každodenného používania. "- LC369
  • "Funguje to, a odporučil by som ho každému, kto potrebuje byť zmiernené bez čakania príliš dlhé." - Dilnaz
  • "Budem aj naďalej používať, ako to robí, čo sa predpokladať urobiť pre zdravé trávenie a vylučovanie." - mcdm

Ak chcete byť úprimný, nie je žiadne rýchle riešenie pre akýkoľvek zdravotný problém. Crash diéty sú škodlivé pre vaše telo a myseľ v dlhodobom horizonte. Pred užitím akéhokoľvek bylinný doplnok, ako schudnúť, sa vždy poraďte so svojím lekárom alebo dietológom. Usilovať sa o vaše chudnutie cieľov s pomocou výživových-husté potraviny, cvičenie a bylinných doplnkov.

Dajte nám vedieť, akú veľkú váhu ste stratili pomocou Triphala tým, že komentuje do poľa nižšie.

Na zdravie dobré zdravie!

load...