Zdravie a wellness

Ako vám môžu pomôcť časové straty?

Ako vám môžu pomôcť časové straty?

Termíny sú považované za ideálne jedlo, pretože sú bohaté na živiny a poskytujú mnoho zdravotných výhod (1). Vzhľadom k tomu, že sú bohaté na vlákninu a mastné kyseliny, môže dáta pomôcť chudnutie preplachovaním toxíny, reguluje hladinu cukru v krvi a zníženie zápalu (2). Tieto sladké plody môžu pomôcť uspokojiť vaše chuť na sladké, bez toho aby ste pilot na kalórií navyše. Ale musíte kontrolovať veľkosť porcie ako nad niečím môže urobiť pribúdajú na váhe. V tomto článku som ti povedať, ako sa datuje podporu chudnutia, ako ich zaradiť do svojho jedálnička a životného štýlu je nutné sledovať, ako schudnúť. Pokračuj v čítaní!

Ale najprv mi dovoľte, aby som vám povedal niečo o termínoch. Dáta alebo Phoenix dactylifera, sú sladké plody palmy, objavil hlavne na Strednom východe, v Afrike, Indii, Bangladéši a Pakistane. Existujú rôzne druhy termínov v závislosti na fruktózy, glukózy a obsahu sacharózy.

Dáta sú bohaté na sacharidov (44-88%), diétne vlákniny (04.6.-5.11.%). Proteín (03.02.-06.05.%), Tuky (0,2 až 0,5%), minerálne látky (železo, horčík, meď, vápnik, sodík, atď.), Soli, vitamíny (A, B1, B2, C, niacín) a oleja (3 ).

load...

Tak, to je z nutričného profilu vyplýva, že dáta sú nielen mimoriadne chutné, ale aj veľmi výživné. Teraz, aby sme pochopili, ako sa datuje chudnutie pomôcť.

Ako sa Data Weight Loss Aid?

Aj keď sú sladké a nabitý sacharidy, môžete dáta pomôžu schudnúť z nasledujúcich dôvodov.

1. Vysoká Fiber Content

Termíny sú bohaté na vlákninu. Vlákna alebo dobré sacharidov (ako som chcel volať to) nemôžu byť strávené ľuďmi. Vlákno pracuje v troch smeroch, ktoré vedú k strate hmotnosti.

load...

Po prvé, vláknina pomáha spomaliť vstrebávanie potravy v hrubom čreve, čím pocit sýtosti na dlhú dobu. To tiež zabraňuje náhly prudký nárast hladiny glukózy v krvi.

Po druhé, to pomáha pasca tuky a bráni vstrebávaniu tukov.

A za tretie, vláknina pomáha pri produkcii mastných kyselín s krátkym reťazcom v čreve, čo je v podstate potraviny pre dobré črevné baktérie. Tieto črevné baktérie pomáhajú pri trávení, čo v konečnom dôsledku pomáha zvýšiť metabolizmus (4).

2. Vysoký obsah nenasýtených mastných kyselín

Nie všetky tuky sú zlé. Ako nenasýtené mastné kyseliny nájdené v dátach. Tieto nenasýtené mastné kyseliny môže pomôcť znížiť zápal. Zápal sa môže objaviť v dôsledku rôznych dôvodov, ako je zranenie, opuchy, chorôb, nezdravé spotreby potravín a vedie sedavý spôsob života. Zlou správou je, zápal je spojený s obezitou, inzulínová rezistencia, diabetes, ochorenie pečene, atď (5). Vzhľadom k tomu, dáta majú dobré množstvo nenasýtených mastných kyselín, tým, že je náročné, môžete znížiť zápal, čím sa zníži vaša šanca na priberanie na váhe.

3. Good Protein Source

Termíny sú tiež bohaté na bielkoviny. Bielkoviny sú ťažké stráviť, a doba prechodu v hrubom čreve je dlhšia, čo dáva pocit sýtosti na dlhšiu dobu. Navyše proteíny môžu tiež pomôcť budovanie a opravy svalov.

4. Antioxidant Property

Suché plody sú bohaté na antioxidanty (6). Antioxidanty pomáhajú upratovať škodlivých voľných kyslíkových radikálov a znižujú stres a zápal. Čerstvá dáta obsahujú antioxidanty, ako sú antokyanov, fenolové živice, a karotenoidy (7). Tieto postupy pomáhajú odplaviť toxíny a zvýšenie metabolizmu a trávenia. To v konečnom dôsledku vedie k strate hmotnosti.

5. Anti-diabetickej aktivita

Táto prirodzená candy môžu skutočne pomôcť udržať hladinu cukru v krvi pod kontrolou. Vedci zistili, že flavonoidy, saponíny a fenoly v termínoch môže pomôcť stimulovať produkciu inzulínu. Navyše sa zistilo, že kŕmenie dáta do laboratórnych potkanov s diabetom pomohlo zlepšiť rôzne biochemické výsledky (8). Avšak, musíte byť opatrní, ak ste diabetik. Poraďte sa s lekárom vedieť, či môže spotrebovať dát.

6. Satiates Sweet Tooth

Že chuť na sladké! Nenávidím to, páči sa mi to, ale nemôžem ju stratiť! Áno, dobrá správa pre tých z vás, ktorí sa cítia týmto spôsobom. Termíny sú sladké, mäkký a mazľavý. Môžu pôsobiť ako prírodné sladidlo mínus všetky škodlivé účinky cukrovej trstiny. Takže, ak máte pocit, ako by ste mali niečo sladké po jedle, len pop dva dátumy v ústach, a vy ste všetko nastavené. Týmto spôsobom budete schopní poskytnúť výživu vášho tela bez nebezpečenstva priberanie na váhe.

Tak, to boli dôvody, 6 termíny vám pomôžu schudnúť. Ale môžete konzumovať neobmedzené dáta a stále dúfajú, ako schudnúť? Poďme zistiť.

Koľko Termíny konzumovať schudnúť?

Termín môže pomôcť chudnutie, ale môže tiež viesť k priberaniu na váhe, ak nechcete konzumovať je v obmedzenom množstve. Môžete mať 4 - 6 termínu denne nasýtiť vaša chuť na sladké, aby sa vaše bodavá bolesť z hladu na uzde, alebo pridajte výživu a chuť do svojho jedla.

Ak hovoríme o potraviny, dovoľte mi povedať, ako zahrnúť dáta do vášho denného ponuke potravín.

Termíny pomôcť pri chudnutí - spôsoby, ako začleniť dáta do vašej strave

 1. Jeden vzrušujúci spôsob, ako jesť termín je de-seed je a napchať nejaké kúsky vlašských orechov a mandlí alebo iným sušeným ovocím podľa vášho výberu v nich.
 2. Pridanie nasekané dáta, ovocný šalát alebo dezert je ďalší skvelý spôsob, ako na ne teší.
 3. Môžete tiež dáta v zelenine, pokrmy z ryže, kuskus, atď
 4. Veľmi častým spôsobom konzumácie dáta je pridáte do mlieka.
 5. Môžete pridať dáta, jogurt, puding, chutney, dipy, koláče, atď.

Jedným z najpopulárnejších spôsobov, ako konzumovať dáta je pridáte do pohára mlieka. V skutočnosti sa zistilo, že dáta a mlieko strava podporovať rýchle chudnutie v mnohých dieters. Takže, ak chcete stratiť 7 kg za 2 týždne, tu je to, čo musíte urobiť.

Termíny a mlieko Diet

1. Týždeň

Raňajky - 2 dátum a pohár mlieka

Obed - 3 oz grilované ryby + zelenej listovej vegetariáni + 1 plátok tmavý chlieb + 1 šálka jogurt + 2 termíny

Olovrant - 1 šálka zeleného čaju + 1 Multigrain suchár

Večera - 2 dáta a pohár mlieka + grile alebo dusená vegetariáni + varené fazuľa

2. Týždeň

Raňajky - 2 dátum a pohár mlieka

Obed - 3 oz grilované ryby + zeleninová polievka alebo kuracie polievka + 1 plátok tmavý chlieb + 1 šálka cmar + 2 termíny

Olovrant - 1 šálka zeleného čaju + 1 Multigrain suchár

Večera - 2 dátum a pohár mlieka + restovanou zeleninou s hubovou / rybí / kura

Poznámka: Poraďte sa so svojím dietológom alebo lekárom skôr, ako budete riadiť tento diétny plán.

Tu je niekoľko dát, ktoré môžu pomôcť pri chudnutí:

 1. Termíny Medjool
 2. Deglet Noor termíny
 3. Kalifornia termíny

Dáta nie sú dobré len pre chudnutie. Majú ďalší zdravotný prínos je príliš, čo z nich robí to veľmi zvláštne. Poďme sa pozrieť na zdravotné výhody termínoch.

Aké sú zdravotné výhody termíny?

 • Prispieť k posilneniu imunity

Konzumujúci dáta môžu pomôcť zvýšiť vašu imunitu, pretože sú dobrým zdrojom železa, ktorá je nevyhnutná pre produkciu krvi (9). Sú tiež naložené vitamínov, minerálov, vlákniny a bielkovín.

 • Chrániť alergiami

Dáta obsahujú organické síry, ktorá nielen pomáha znižovať alergické reakcie, ale tiež vás chráni pred podľahne sezónne alergie.

 • Zabrániť Zápcha

Termíny sú bohaté na vlákninu, ktorá pomáha podporovať pohyb čriev. Ak trpíte zápchou, šálka mlieka s dátami a banánom kašou získať úľavu v rámci hodinu alebo dve.

 • Nemáte žiadne trans-tuky

Keď budete konzumovať dáta ako desiata, nebudete pridať do trans-tukov, ktoré už existujú vo vašom tele. Čo je skvelé, pretože tým, že zníži množstvo trans-tukov v tele, budete znížiť vaše šance na priberanie na váhe a uvedenie svoje zdravie v ohrození.

 • Keep You Energetic

Termíny vám môže poskytnúť okamžitú energiu, pretože obsahujú dobré množstvo glukózy, fruktózy a sacharózy. Môžu udržať si energický po celý dobrú hodinu. Takže, ak máte pocit, letargický, alebo tam je pokles hladiny glukózy v krvi, majú 2 - 4 termíny.

 • Chráni srdce

Dáta obsahujú mnoho rôznych minerálov, ktoré pomáhajú znižovať hladinu LDL cholesterolu, čím im ideálne srdce chrániaci.

 • Zlepšenie krvného obehu

Železa a sodíka v dátach pomoc pri vyrovnávaní tekutín v tele. Toto, podľa poradia, pomáha zlepšovať krvný obeh, čo je dôležité, pokiaľ ide o chudnutí a zlepšenie zdravia.

Takže, ako vidíte, konzumáciou termínoch, stratíte nielen hmotnosť, ale tiež chráni vaše telo pred rôznymi chorobami. Skvelé. Ale ako si vybrať tie najlepšie dáta z trhu a ako ich konzumovať? Tu je niekoľko tipov.

Tipy nakupovať a konzumovať Termín

 • Pozrite sa na neporušené a hladko vráskavej termínoch.
 • Nemali by zapáchať.
 • Pred kúpou krabičku sa datuje od supermarketu skontrolovať dátum exspirácie.
 • Umyte ich pod tečúcou vodou, aby sa odstránili všetky nečistoty a baktérie dôkladne.
 • Ukladať ich do vzduchotesnej nádobe v chladničke.
 • Konzumovať 4 - 6 dáta každý deň, ako schudnúť.

Bod si pamätať

Nespotrebúvajú príliš veľa dáta as, ktoré môžu zvýšiť hladinu cukru v krvi a tiež vás pribúdajú na váhe. Navyše, poraďte sa so svojím lekárom alebo dietológom predtým, než spotrebuje termín pre chudnutie.

K záveru, dáta sú vynikajúcim zdrojom výživy a môže byť použitý ako schudnúť. Takže kúpiť si balíček dáta dnes a stratiť prebytočné mäkká tukové tkanivo cítiť energický a samozrejme vyzerať úchvatne. Postarať.

load...