Zdravie a wellness

Ako urobiť svoje ruky Soft - top 10 domácich opravných prostriedkov

Ako urobiť svoje ruky Soft - top 10 domácich opravných prostriedkov

Trpíte jašter strane syndróm? Ešte vaše ruky cítiť drsný a vyzerať pľuzgiere? Ak ste začali kontrolu ruke s týmito otázkami, mali by ste si prečítať ďalej a vedieť, ako sa dostať tie extra mäkké a hladké ruky! Tento post sa zaoberá najlepších opravné prostriedky, ktoré môžu uľahčiť vaše ruky nie menej ako baby-mäkké! Pokračovať čítaní vedieť, čo to je!

Ako si vyrobiť vaše ruky mäkké - TOP 10 Domovská stránka prostriedky:

1. Teplá voda:

Namáčanie si ruky v teplej vode je brilantná technikou mäkkých rúk. Musíte sa dostať teplotu právo ako teplá voda vysušuje kožu. Pridá sa niekoľko kvapiek levanduľového oleja alebo Rose silice do vody. Ak chcete vytvoriť voňavé a upokojujúce zážitok, môžete máčať ruky v povodí plnej teplej vody po dobu desiatich minút. Budete sa cítiť ruky stane mäkšie a dieťa vášho suseda nebude kričať, keď štipka tváre!

2. Vazelína:

Vazelína je jedným z najpoužívanejších hydratačný dnes. Mali by ste si umyte ruky teplou vodou podľa pokynov vyššie a srsť ruky s vazelínou každý večer pred spaním. Prípadne môžete nosiť bavlnené rukavice, keď spí. Budete prebudiť s hladkými a hubovité rúk budúci ráno. Ak nechcete mať vazelínu, budú všetky staré hydratačný robiť.

load...

3. Cukor a olivový olej:

Tenhle minút liek je skutočným víťazom. Môžete to urobiť, než sa rozbehnete na párty, alebo aj keď idete na rande. Zmiešajte 1 polievkovú lyžicu olivového oleja s polievkovou lyžicou cukru a práca ju do pasty. Pracovať pastu do svojich rúk a venovať rovnakú pozornosť na dlani a kožičku. Olivový olej je skvelý zvlhčovač, zatiaľ čo cukor pomáha odstrániť odumreté bunky. Držali sa za ruky bude božský zážitok pre vášho partnera.

4. Krém:

Malai alebo krém je účinný domáci liek na mäkkých rúk. Tento liek je jedným z najjednoduchších ty tu. Trvať trochu Malai alebo domáce ghí a práca ju do dlane, nechtových lôžok a kožičky. Pre dosiahnutie najlepších výsledkov, nechajte Malai na pol hodiny. Umyte teplou vodou, nepoužívajte mydlo. Aj keď sa vaše ruky stále trochu klzký s Malai väčšina z nich bude odplavené teplou vodou. Vaše ruky budú mäkšie počas jedného týždňa.

5. Gram Múka a tvaroh:

Besan alebo Bengal gram múky môžete využiť na veci okrem poťahovanie pakodas. Besan bolo známe, že je ideálny pre všetky typy pleti, sa používa na liečbu akné, odstránenie sfarbenia a pridať žiara na koži. Po zmiešaní s tvarohom, to môže byť použitá na liečbu suché a drsné ruky. Pracovať besan a tvaroh pastu a aplikujte veľkoryso rúk. Umyte si ju za 15 minút a vaše ruky budú cítiť ako mäkké ako pierko.

load...

6. Maslo a mandľový olej:

Ďalším účinným liekom dostať tie pružnej ruke je zmesou masla a mandľového oleja. Maslo maže pokožku a vitamín E bohaté mandľový olej znižuje jemné linky a vrásky. Ak sa chcete zmes, sa dve čajové lyžičky masla a pridajte 1 lyžičku mandľového oleja. Aplikovať tento rovnomerne na ruky a nechajte zmes na dobu 20 minút. Umyte teplou vodou a voila, a uvidíte, ako mäkký ruky cítiť.

7. Vaječný žĺtok, mandlí a medu:

Vaječný žĺtok obsahuje vysoké množstvo vitamínu A, zatiaľ čo mandle zvýšiť obsah vitamínu E v koži. Táto zmes exfoliuje, hydratuje a vyživuje ruky, takže vám tie pružné ruky si zaslúžite. Pridajte 1 lyžička medu, ½ lyžičky drvených mandlí a náznak ružovej vody do vaječného žĺtka. Práca je do pasty. Masírujte ruky s touto zmesou počas 10 minút a nechajte ju zostať po dobu 15 - 20 minút pred opláchnutím teplou vodou.

8. Používajte rukavice:

Hlavným dôvodom, že väčšina žien má drsné ruky, je vzhľadom k domáce práce, vystavenie tvrdej vody a čistiacich prostriedkov, ktoré miazgy vlhkosti z rúk ones. Aj keď to nie je naozaj liekom, nosiť gumené rukavice pri práci v kuchyni alebo manipulácii s čistiacou vám pomôže vyhnúť suché a drsné ruky. Nosiť bavlnené rukavice cez noc môže tiež pomôcť omladiť pokožku rúk.

9. Brúsny Ručné pranie:

Vieme všetko o klíčky zabíjanie antisepticky ručné pranie, ktorý by mal mať ruky bez choroboplodných zárodkov. Čo nemajú povedať, je, ako sa tekutina vytečie ruky na toľko potrebnú vlhkosť. Takže jediný spôsob, ako sa mäkké ruky, je vybrať si umyť hydratačné ruky. Skúste si umyť ruky teplou vodou tak často, ako je to možné. Nezabudnite pat suché ruky, namiesto aby ich trela s ručným uterákom.

10. Citrónom a cukrom:

Jedná sa o jednu z najstarších a najdôveryhodnejších lieky na mäkkých rúk. Trvať pol rez citróna a srsť ju s cukrom. Drhnúť citrón do kožičky a nechtových lôžok a ploché vašej dlane. Zmes sa nechá na dobu jednej minúty pred vymývaním zmesi, výhodne s teplou vodou. Pat ruky suché. To je jeden z najrýchlejších prostriedkov pre mäkké ruky.

Teraz, keď viete, ako sa robí ruky mäkké a hladké prirodzene, dajte nám vedieť, ak budete dávať tieto opravné prostriedky vyskúšať. Ešte nám povedať, či niektorý z týchto domáce opravné prostriedky pracuje pre vás. Prosím, podeľte sa o svoje myšlienky nižšie!

load...