Zdravie a wellness

Ako urobiť Malasana a aké sú jej výhody

Ako urobiť Malasana a aké sú jej výhody

Malasaña tiež známy ako veniec predstavovať, squat póza je Asano. Mala - Garland, náhrdelník, Asan - Pose; Vyhlásil As - MAA-Laa-sa-na

Malasaña je tiež nazývaný Upavesasana alebo Garland Pose. Je to celkom jednoducho, podsaditý. Squatting je prirodzene pre deti a ľudia, ktorí pracujú na poliach. Avšak tí, ktorí majú stôl zamestnanie stratili praxi a nájsť to bolestivé a nepríjemné, ako to urobiť. Ale to by nemalo odradiť od toho, tento ásany, pretože to je v skutočnosti najviac prospešné pre tých, ktorí majú sedavý spôsob života.

Všetko, čo potrebujete vedieť o Malasaña

 1. Čo by ste mali vedieť, ako tak urobíte Malasaña
 2. Ako to urobiť Malasaña
 3. Bezpečnostné opatrenia a kontraindikácie
 4. Začiatočníka Tip
 5. Advanced Pose Variation
 6. Výhodách Garland Pose
 7. The Science Behind The Garland Pose
 8. Prípravné Poses
 9. Nadväzujúce Poses

Čo by ste mali vedieť, ako tak urobíte Malasaña

Musíte sa uistiť, aby váš žalúdok a črevá prázdna, než budete cvičiť tento ásany. Majú jedlo aspoň štyri až šesť hodín predtým, než urobíte ásany, aby vaše jedlo dostane stráviteľné a je dostatok energie pre vás vynaložiť počas tréningu.

load...

To je najlepšie cvičiť jogu ako prvá vec po ránu. Ale v prípade, že nemôže pracovať v dopoludňajších hodinách, je to v poriadku, aby ju vykonávať vo večerných hodinách.

Úroveň: Basic Style: Hatha joga Dĺžka: 60 sekúnd Opakovanie: Žiadny ťahá: Stehná, hamstringy, Groin, Dolné časti chrbta posilňuje: dolnej časti chrbta, bedier, tráviaceho ústrojenstva

Späť na obsah

Ako to urobiť Malasaña

 1. Začnite tým, že v podrepe. Ako to budete robiť, aby sa vaše nohy blízko pri sebe, s pätami na podlahe alebo podporovaný na zemi.
 1. Rozprestreté stehná, umiestňovať niečo širšie ako váš trup.
 1. Vydýchnite a predkloniť, takže trup pohodlne vojde medzi stehná.
 1. Prineste svoje dlane v Anjali Mudra a stlačte lakte opretými o vnútornej strane stehien. Pritom vám pomôže predĺžiť prednú časť vášho trupu.
 1. Stlačením vnútornej strany stehien proti strane trupu. Potom natiahnuť paže, a swing je cez takže vaše holene zapadajú do podpazušia. Držte členky.
 1. Držať pózu po dobu niekoľkých sekúnd. Nadýchnite sa a uvoľnenie.

load...

Späť na obsah

Bezpečnostné opatrenia a kontraindikácie

To je najlepšie sa vyhnúť tomuto ásany, ak máte zranenie v dolnej časti chrbta či kolená.

Späť na obsah

Začiatočníka Tip

Ak zistíte, že je ťažké squat pôvodne sedieť na okraji stoličky, nech vaše stehná a trup tvoria uhol 90 stupňov. Položte päty na zem tak, že sú trochu dopredu kolená. Predkloniť takže trup je medzi kolená. Tým bude podmieňovať vám pomaly dostať do drepu.

Späť na obsah

Advanced Pose zmeny

Zintenzívniť úsek vo vašich slabinách umiestnením jednej ruky na zem, na vnútorných stranách nôh a natiahnuť druhou rukou smerom k oblohe. Twist a držať. Potom opakujte pózu na druhej strane.

Späť na obsah

Výhodách Malasaña (Garland Pose)

To sú niektoré zdravotné výhody veniec predstavovať.

 1. Dáva dolnej časti chrbta, sacrum, triesla a bedra dobrý úsek.
 1. To podnecuje látkovú výmenu.
 1. Aktivuje tráviaci systém.
 1. To tóny brucho.
 1. Zlepšuje držanie tela.
 1. To zvyšuje flexibilitu v oblasti členkov a kolien.

Späť na obsah

The Science Behind The Garland Pose

Malasaña je predklon, ktorá zmäkčuje chrbát a uvoľňuje stres, ktorý je zachytený od hlavy až k päte ako nohy flex. Päty zaistí, že boky sú zakorenené v chrbte ako chrbtica preťahuje. Nohy sú natiahnuté a posilnené, a to zvyšuje pohyblivosť v bokoch. Chrbtové svaly rozšíriť. To je tiež jeden z tých, ktoré poskytujú ásan rytmický prúd vedomia v tele. Všetky tieto činnosti boli koordinované tak, aby sa ubezpečil, žiadna časť je prepracovaný. Vyzerá to, že každá časť tela je vyjadrenie seba samého.

Späť na obsah

Prípravné Poses

Baddha Konasana Upavistha Konasana virasana

Späť na obsah

Nadväzujúce Poses

Uttanasana Adho Mukha Svanasana Bhujangasana

Späť na obsah

Teraz, keď viete, ako to urobiť veniec predstavovať, čo ešte čakáte? Vráťte sa späť v čase a navštíviť svoje korene s Malasaña. Ukáže vám, čo ste chýbal, pretože ľudstvo pokročilo.

load...