Zdravie a wellness

Ako urobiť Jumping Jacks pomáhajú pri znižovaní hmotnosti?

Ako urobiť Jumping Jacks pomáhajú pri znižovaní hmotnosti?

V súčasnej dobe, kedy zdravotný stav sa konečne získal našu pozornosť a keď sa spotreba s rýchlym občerstvením a časových možnostiach robili chudnutie režimov mandát, je dôležité sústrediť sa na chudnutie ako zdravotná booster. Je dôležité, aby sa výber cvičenia, aby sa nezabúdalo ich spaľovanie kalórií potenciál a prínos pre zdravie.

Tajtrlíci je cvičenie, kde je potreba skákať hore a dole pri pohybe paže a nohy. Keď ste zahriatie prísnemu cvičenia režimu, tajtrlíci sú často používané. Môžu dokonca slúžiť ako vhodné aeróbne cvičenie, kedy vykonal energicky. Tajtrlíci je cvičenie, ktorá nie je ohraničená ľubovoľnom mieste. To môže byť vykonané kdekoľvek - doma alebo v kancelárii prestávok. Tajtrlíci sú veľmi efektívny spôsob, ako schudnúť a sú veľmi ľahko vykonať taky!

Spôsobov, ako to urobiť Jumping Jack:

Výhody skákanie jack sa maximalizujú, keď sú použité správne držanie tela. Správne držanie tela sú dobrým spôsobom, aby nedošlo k zraneniu. Únos a adduction sú dve fázy podávania jumping jack cvičenie. Začína fáze únosu, kde jeden skoky s nohami od seba. Potom nasleduje privádzací fáza, vyznačujúci sa tým, skok nasledovaný pohybom nohy dohromady. Jumping jack je veľmi jednoduché, ak tieto inštrukcie sú uložené v pamäti:

load...
  1. Človek sa musí stať s rukami v bokoch. Zadná strana musí byť narovnal a brucha musí byť zastrčený v.
  2. Prvý lokomócie spočíva skákať hore a šírenie nohy od seba, zatiaľ čo ramená musí byť nad hlavou, kým môžete tlieskať rukami. Nohy by mali byť ponechané stranou.
  3. Kým skákanie znovu, by mali byť nohy priviedol späť k sebe a ramená by mala byť uvedená do strán.
  4. To by sa malo opakovať, kým tepová frekvencia stúpa.

Výhody:

Prísne cvičenia sú často sprevádzané tajtrlíci ako zahriať. Tajtrlíci často prichádzajú ako primárny doprovody ku každému tréningu režimu. Toto jednoduché cvičenie je predovšetkým prínosné zvýšenie tepovej frekvencie. V dôsledku zvýšenia tepovej frekvencie, počet spálených kalórií zvyšuje príliš, tak sa množstvo tuku! Krv je vybavený viac kyslíka, ak jeden dýcha ťažko pri vykonávaní tajtrlíci. To vedie k spaľovaniu tukov, čo vedie k zníženiu hmotnosti. Uľahčuje to tiež posilnenie kardiovaskulárneho svalov. Svaly na nohách sú tiež posilnil a posilnil tým, že skočí konektory. Tajtrlíci sú nepriatelia do tukových zásob v prípade, že cvičenie sa vykonáva pravidelne. Je tiež možné sa zbaviť brušný tuk tým, že vykonáva tajtrlíci, teraz, keď je hudba pre uši, nie?

Kalórie spálené tajtrlíci:

30 minút cvičením každý deň, že odporúčania lekárov a odborníkov. Ako je znázornené na Harvard Health Publications, môže 30 minút tajtrlíci spáliť 200 kalórií. Zvýšením prísnosť skákanie konektorov, je možné zvýšiť rýchlosť spaľovania kalórií na 355 za 30 minút.

Bezpečnostné opatrenia a tipy:

Tajtrlíci prísť s množstvom výhod, keď vykonáva pri vyššej intenzite. Ale prísna tajtrlíci môže byť škodlivý pre ľudí s nadváhou. Musia vykonať tajtrlíci na miernej úrovni intenzity a musia sústrediť na podporu kolená ako v neprítomnosti podpory, kolená mohlo dôjsť k zhoršeniu. Je nutné nosiť pohodlné tenisky pritom tajtrlíci a robiť cvičenia na podlahe z tvrdého dreva alebo povrch kobercom.

load...

Tajtrlíci boli vždy hra pre nás. Od detstva, táto hra nás vzrušuje, ale ak sa to považuje za cvičenie, hra dieťaťa tohto môžu tvoriť neoddeliteľnú súčasť zdravého chudnutia režimu. Ak sa vykonáva s náležitou opatrnosťou, môže vyvolať rad zdravotných výhod spolu s prestížnou chudnutie. Pozrite sa teda svoje štíhle najlepšie s tajtrlíci!

Dúfam, že ste našli tento článok užitočný. Do podeliť o svoje názory s nami v sekcii Komentáre nižšie.

load...