Zdravie a wellness

Ako ukončiť cukor

Ako ukončiť cukor

Myslíte si, túžia po sladkej pochúťky neskoro v noci alebo keď ste šťastní, so zlomeným srdcom, pracovné, alebo nudí? Potom ste závislí na cukre - teda väčšina z nás! V skutočnosti je cukor závislosť je dôvod, prečo tam je nárast cukrovky, obezity, kardiovaskulárnych chorôb a chorôb súvisiacich s obezitou po celom svete. Svetová zdravotnícka organizácia (WHO) odporúča, 6 lyžičiek cukru denne. Ale podľa American Heart Association, väčšina z nás spotrebuje viac než 22 lyžičiek cukru denne. To je asi 16% z celkového počtu kalórií spotrebovanej! Takže pustiť svojho cukru závislosti schudnúť, cítiť šťastný, zostať aktívny a silnejší ako kedykoľvek predtým. Zaujímalo by ma, ako na to? Nestarať sa, že to, čo ste tu zistiť. Poviem vám spôsoby, ako sa tam dostať. Tu je návod, ako môžete prestať cukor len za 5 dní.

10 spôsobov, ako prestať Cukor

1. Pozitívny prístup

Vzdať sa cukru, neznamená, že sa bude zbavený. Ak chcete ukončiť cukru v krvi, je dôležité, že máte správny postoj. Je to rovnako ako ukončenie inú závislosť. Vzdať to, aby sa lepšie a žiť dlhšie. Cukor závislosť je podobná nutkanie mať alkoholu alebo nikotínu - zbytočné, nezdravé a nebezpečné napriek tomu túži po ňom. Takže nemusíte mať pocit, že ste na niečo chýba - ste práve preberaní zodpovednosti za svoje zdravie, čo je nielen chvályhodná, ale inšpirujúca taky.

2. Vyhnať Sugar z vašej kuchyne

Ďalším krokom k dosiahnutiu svojho bez cukru cieľom je, aby sa cukor z kuchynských policiach. To je jediný spôsob, ako môžete zabrániť sami od tmely na cukor naložené potravín. V skutočnosti by ste mali byť opatrní o "neviditeľné cukru" v rôznych spracovaných potravín, sa ich zbaviť čo najskôr. Plody obsahujú aj ovocný cukor, fruktózu, čo je tiež dôvod, prečo na cukor závislosť. Zachovať len niekoľko ovocie uložené v chladničke, eliminovať mliečnu čokoládu, balené ovocné šťavy, ochutené vody, med, sušené ovocie, cereálie, hotové jedlá, alkohol a sušienky.

load...

3. Kill The Trigger

Cukor toužení je spojená s návyky, ktoré ste získali v priebehu rokov. Napríklad sledovanie filmu v divadle znamená veľký vedro popcornu s sódovky nápojov (vysoko na cukor). Pokúste sa zistiť, aké návyky sú spojené s vaše chute na sladké potraviny. Máte hlad uprostred noci a túži mať zmrzlinu alebo čokoládu? Cítite potrebu jesť ovocie hneď po obede alebo večeri? Zapíšte spúšťače pre svoj cukor toužení, takže môžete použiť zdravý náhradku.

4. Say No

Ďalšia vec, ktorú by ste mali urobiť, je povedať "nie" na túto miešať hlas vo svojej mysli. Zdvorilo odmietnuť svojim priateľom a rodinným príslušníkom, ktorí ponúkajú sladké pochúťky. Nemôžete uniknúť cukor, najmä keď existuje toľko nových miest dezert hubárčenie okolo mesta a účastníci sú hodené pri príležitosti narodenín, lúčenie, nové začiatky, atď Ale hej, môžete osláviť a dopriať bez preťaženia svoje telo s cukrom. Tak, byť zdvorilý a odmietnuť sladký v akejkoľvek podobe zo svojich blízkych, ale hovoria, prísny "nie", že hlas vo vašej hlave. Keď to urobíte znova a znova za pár dní, budete môcť ovládať sám seba, aj keď vám Willy Wonka ponúkol kúsok čokolády!

5. Variť jedlo doma

Môžete znížiť späť na cukru tým, že zabraňujú mimo jedlo. Väčšina reštaurácií pridáme cukor a soľ v rôznych formách zlepšiť chuť, vôňu a farbu pokrmu. Takže jeden z najlepších spôsobov, ako prestať cukor je variť jedlo doma a používať prísady, ktoré neobsahujú cukor v akejkoľvek forme.

load...

6. Opatrní s čaj / káva

Nezaobíde bez čaju alebo kávy? Žiadny problém. Môžete pokračovať v pití čaju a kávy, ale vyhnúť sa použitiu rafinovaného cukru alebo aspartam.

7. Jedzte vegetariáni

Zelenina sú načítané s vitamínmi, minerálmi, phytonutrients a vlákniny. Keď sa snažíte rozbiť cukru závislosť, konzumovať veľa vegetariáni vás udrží plný dlhšie a zlepšiť svoje zdravie. To by postupne obmedziť vaše chute cukru v podivných časoch dňa.

8. Skontrolujte štítky

Mnoho balené potraviny obsahujú cukor v podobe fruktózy, dextróza, HFC, agáve sirup apod Vždy by ste mali skontrolovať označenie chleba, omáčky, zálievka, majonéza, konzervovaných potravín, a indickej občerstvenie, aby sa zabránilo náročné cukor nevedomky. Môžete konzumovať asi 50% menej cukru, ak si skontrolovať štítky zistiť, či určitá potravina obsahuje cukor v akejkoľvek forme.

9. Jedzte menej sladkého ovocia

Plody obsahujú fruktózu a môže tiež poskytnúť vám s vysokým obsahom cukru. Jesť ovocie, ktoré nie sú moc sladké, ako sú jahody, egreše, čučoriedky, brusnice, maliny, jablká, pomaranče, vápno, citrón, mandarínka, avokádo, tekvica a medovým melónom. Vyhnite sa jesť papája, mango, hrozno, ananás, broskyne, hrušky, slivky, atď.

10. Piť vodu

Posledným a najdôležitejším krokom je piť veľa vody, aby sa hydratovaná a vypláchnuť cukor z vášho systému. Pitná voda pomáha potlačiť chuť k jedlu, schudnúť, redukovať kožné vyrážky, popraskanie pier a zlepšenie funkcie mozgu.

Takže to boli 10 spôsobov, v ktorých by ste mohli prestať cukor len za 5 dní. Ale ako môžete použiť tieto metódy, aby skutočne prestať cukor? No, som si pripravil diétu graf, ktorý obsahuje všetky potraviny, ktoré vám pomôžu prestať cukru v dobrom. Pozri sa.

Prestať Sugar diétny plán

Jedlá Čo jesť
Skoro ráno (6:00 - 6:30) 1 šálka vody so šťavou ½ limetky
Raňajky (8:00 - 8:30) Quinoa alebo rozbitá pšenica so zeleninou 4 mandle
Poludnie ráno (11:00) 1 šálka organického nesladeného mlieka
Obed (od 1:00 do 1:30) Tuniakový šalát alebo vegetariánsky zábal
Večerné občerstvenie (4:00) 1 šálka zeleného čaju alebo 1 šálka muškondovej šťavy
Večera (19:00) Miešané smažené vegetariáni s 3 oz kuracie prsia alebo chilli z obilnín

Prečo je tento diétny plán práce

Táto diéta plán je navrhnutý s ohľadom na Váš cieľ ukončiť cukor a žiť zdravý život. Medzi potraviny, ktoré sú tu uvedené sú živiny husté, plnenie, chutné, a môže vám pomôcť zažehnať smrteľné choroby. Ale existuje viac dôvodov, aby prestali cukor.

Výhody odvykanie Sugar

Tu je návod, ako môžete ťažiť z toho.

 • Boots bude poháňať.
 • Vaša energetickej hladiny zvýši.
 • Budete chudnúť.
 • Zmierňuje bolesti kĺbov.
 • Váš mozog bude viac aktívny.
 • No nespavosť.
 • Ušetríte peniaze.
 • Naučíte sa variť chutné jedlo doma.
 • Vaše kožné problémy zmiznú ako mávnutím čarovného prútika.

To sa zdá byť báječný, ale odvykanie cukru nejde hladko pre väčšinu ľudí. Tu sú abstinenčné príznaky, cukor, ktoré vám môžu ovplyvniť.

Možné vedľajšie účinky odvykania Sugar

 • Môžete mať nekontrolovateľné chute na sladké potraviny.
 • Môžete dostať bolesť hlavy a pocit nevoľnosti.
 • Nie je náročná cukor môže tiež vás podráždené a frustrovaní.
 • Vaše telo začne boľavé bezdôvodne.
 • Ako hladina cukru klesne v tele, môžete získať mierne otrasy.

Sú to strašidelné, ale ja vám vedieť, že sa jedná o normálne pre každého, kto chce prestať cukor. Ak môžete vydržať tieto počiatočné príznaky, môžete rýchlo zlomiť zvyk konzumovať príliš veľa cukru.

K záveru, milióny ľudí majú prospech z odvykanie cukor. Takže môžete. Použiť tento článok ako návod a dostať svoj život späť na trať pre lepší a zdravší život. Na zdravie odvykanie cukru v krvi!

load...