Zdravie a wellness

Ako stratiť brušný tuk za 1 týždeň

Ako stratiť brušný tuk za 1 týždeň

Je vaša tuk bruško vás trápi? Premýšľali ste niekedy, či by ste mohli dosiahnuť neuveriteľne ploché bruško rýchlejšie ako niektorý z vašich kolegov? Vzhľadom k dnešnej sedavý životný štýl a zlé stravovacie návyky, nie je divu, tučný brucho je niečo, čo trápi väčšinu z nás.

Čo keď narazíte na spôsob, ako sa zbaviť brucha vo viac ako týždeň? Úžasné, nie je to? To je to, čo tento príspevok je všetko okolo! Ísť dopredu a dať čítanie!

11 jednoduchých spôsobov, ako znížiť brušný tuk v 1 týždeň:

1. Jesť menšie porcie častejšie:

To je skvelý spôsob, ako stratiť brušný tuk v jednom týždni. Navrhujeme, aby namiesto toho jesť 3 plné jedla a preťaženie váš tráviaci systém, mali by ste prejsť na jesť menšie porcie asi 2 až 3 hodiny od seba. Výhody by boli menšie rozšírenie brucha a preplňovaným metabolizmus, ktorý spáli viac tuku.

load...

2. Znížte príjem s vysokým obsahom vlákniny potraviny:

Niekedy sa väčšina z nás stávajú obeťami nadúvanie, čo spôsobuje obrovské brucho hrču (1). Nadúvanie sa dá vyhnúť tým, že obmedzí príjem potravín s vysokým obsahom vlákniny údiť spôsobujúcich, medzi ktoré patria:

 • Brokolica
 • Fazuľa
 • Ružičkový kel
 • Karfiol

Tieto vysokou vlákien zelenina sú dobré pre telo, ale smrteľný k tvaru tela. Radi by sme naznačujú, že si je odstrániť zo svojho jedálnička v priebehu tohto týždňa, pretože spôsobujú plynu a nadúvanie. Avšak, môže sa postupne znovu zaviesť ich do svojho jedálnička po týždni.

3. Reguluje príjem surového ovocia a zeleninu:

Navrhujeme, aby nejete príliš veľa surovú zeleninu a ovocie na jeden záťah. Lepšie jesť v menších porciách šíri po celý deň, pretože spôsobujú váš žalúdok natiahnuť.

load...

4. Znížiť späť na Dairy:

Mliečne výrobky, najmä osôb s neznášanlivosťou laktózy (2), spôsobiť nepríjemné podmienky, plynu a nadúvanie. To sa deje preto, že majú problémy s trávením, laktózu ', nájdený v mliekarni cukru. Navrhujeme, že máte jogurt a držať menších porcií mlieka a jej produktoch. Bude to tiež skvelé pre svoj tvar, ak budete jesť mliečne výrobky spolu s inými potravinami.

5. Jedzte viac draslíka potraviny bohaté na:

Potraviny s vysokým obsahom draslíka, ako je avokádo, banány, papája, mango, melón a jogurt majú rad výhod údiť znižujúce. To je preto, že draslík je prírodné diuretikum, ktoré prispieva k zníženiu zadržiavanie vody a opuchy (3).

6. Jedzte viac jahody a orechy:

Bobule sú veľké tuk-bojovať potraviny. Veda dokazuje, že tieto zastaviť tukové bunky od získania väčšej. Títo tiež pomôžu tukové bunky na výrobu, adiponektínu ', čo je hormón, ktorý pomáha znižovať zápal pri súčasnom znížení hladiny cukru v krvi.

Matica môže tiež pomôcť, aby sa vaše bruško napnutý. Výskum ukazuje, že ľudia, ktorí jedia orechy dvakrát týždenne, sú oveľa menej pravdepodobné, že priberanie na váhe, než tí, ktorí nemajú.

7. Piť viac vody:

Voda je ideálna pre zdravie, ale je to ešte lepšie, keď sa snažíte schudnúť a porovnať žalúdok. Je to preto, že keď budete piť dostatok vody, ste vlastne pomáhajú systému udržiavať správnu rovnováhu vody, čo pomáha pri znižovaní zadržiavanie vody v tele, je hlavnou príčinou nafúknutými bruchom. Voda tiež nám dáva pocit sýtosti a znižuje prejedanie.

8. Zelený čaj pomáha:

Zelený čaj je zabalené s antioxidantmi nazývaných katechíny ", ktoré je známe, že zníženie brušný tuk. Odporúčame, aby ste flámu na zelenom čaji, než si cvičenie.

9. Začnite svoj deň s Smoothie:

Smoothies sú skvelý spôsob, ako zostať zdravý a hydratovanú. Sú jednoduché, aby sa aj jedným z najlepších spôsobov, ako začať svoj deň. Navrhujeme melón smoothie, pretože toto ovocie je bohaté na aminokyseliny s názvom, arginín ', ktorá je známa pre zníženie telesného tuku a zvýšenie svalovej hmoty.

Ananás smoothie pilotmi si s, bromelain ', čo je enzým, ktorý pomáha rozkladať bielkoviny a vyhostí nadúvanie.

10. Uskutočnite ryšani Vášho priateľa:

Zázvor pomáha nielen upokojiť vaše črevá a znižuje nadúvanie, ale je tiež výborným liekom na plyn. Môžete si vziať zázvor mriežkou ho a mať to s zeleného čaju, alebo si môžete uvariť malé kúsky koreňa vo vode, aby sa zázvorový čaj. Peppermint funguje bojovať údiť. Môžete mať mäty piepornej cukríky, piť mätový čaj alebo pridať listy mäty do vody alebo zeleného čaju.

11. Drž sa ďalej od alkoholu a limonády:

Nesnažíme sa byť poppers strán vyvolávaním dojmu, že ste zostali ďaleko od svoje obľúbené nápoje. Alkohol nie je váš priateľ, ak chcete, ploché bruško, pretože to spôsobuje vaše telo uložiť viac tuku, ktoré jete. A to nie je všetko; to tiež robí spálite o 36% menej tuku, než by ste, keď ste bez alkoholu.

Alkohol môže tiež inhibovať produkciu vaše telo hormónov spaľovanie tukov. Sýtené nápoje obsahujú plyn, a preto po ich náročnej ste skončili prirodzene s viac plynu v GI trakte, čo vedie k nadúvaniu.

Získanie ploché brucho cvičenie:

Zaujíma vás, ako stratiť brušný tuk v týždni? Cvičenie, ktoré sa zameriavajú na celé telo sú najlepšie pre schudnúť na bruchu. Keď to povedal, existuje niekoľko špecifických cvičení, ktoré môžete urobiť, aby si fab a ploché brucho.

1. Kardio:

Aeróbne cvičenie je vaša najväčšia zbraň proti brušný tuk. Je to najlepšie, ako sa zbaviť hlboké viscerálneho tuku uloženého v oblasti brucha. A štúdie dokazujú, že to je ešte lepšie, než silového tréningu alebo silový tréning. Takže, svižnej chôdze alebo plávanie by mala byť cesta von, ak chcete, ploché brucho za týždeň. Odporúčame, aby ste hodiny až aeróbnu činnosť po dobu 10 minút každý rozložiť do celého dňa, skôr než sa snažiť uplatniť intenzívne po dlhú dobu v kuse.

2. Drví:

Tieto špecifické cvičenia sú veľmi dobré pre sploštenie niečí brucho, čo pracujú na svaly na prednej strane a po stranách brucha. Tu je niekoľko drví, ktoré môžete urobiť, ako sa zbaviť žalúdka tuku:

 • Panvovej Tilt Crunch:

To je vynikajúce pre získanie ploché brucho rýchlo. Môžete to urobiť krízu tým, že leží lícom nahor na stabilitu loptu s chrbát a hlavu pritlačí hracej doby. Udržujte svoje nohy spolu na podlahe a držať 5 až 10 libier činka vo svojich rukách na hrudníku. Teraz utiahnuť svoje ABS a tieseň so svojimi ramenami mimo hracej doby. Zdvihnite ruky a snažil sa dostať do neba. Opakovať.

 • Paže na priamy Leg Crunch:

Leží na chrbte s rukami predĺžená dozadu, a nohy zvýši na uhle 45 °. Prineste svoje ruky hore a zdvihnite ramená mimo podložku a súčasne zvýšiť vaše nohy, kým nie sú kolmo k podlahe. Návrat do počiatočnej pozície. Preveďte 3 sady 15 opakovaniach a postupne vybudovať.

3. Prácu si jadro:

Jadro sa skladá z brušných svalov a svalov dolnej časti chrbta, panvového dna a bokov. Má celkom 15 svalov vo všetkých. Takže získať ploché bruško, je potrebné cvičenie, ako dosky a push-up zamerať sa na všetky tieto svaly. Tieto cvičenia patria:

 • Bočné Plank:

Môžete to urobiť jednoduché cvičenie by ležať na ľavej strane lakťom priamo pod ramenom a nohy jeden na hornej strane druhej. Položte pravú ruku na pravom boku. Teraz utiahnuť svoje ABS a zdvihnite boky zo zeme. Týmto spôsobom budete mať priamo pracovať brušné svaly. Držať po dobu najmenej 30 sekúnd a opakujte na druhej strane.

 • Push-up cvičenie:

Tréning spustite do push-up pozície. Položte ruky na zem 2 palce širší ako ramená. Teraz, s nohami na mieste, chôdza ruky tak ďaleko, ako je to možné, kým nepocítite úsek v bruchu. Pešo späť podobne. Odporúčame, aby ste do 10 - 12 opakovaní na peknom ab tréningu.

Napínanie a úzkosť je potrebné sa vyhnúť v priebehu tohto týždňa. Stres produkuje hormón zvaný, kortizol ', ktorá podporuje prírastok hmotnosti o brušnej oblasti. Takže len zostať v pokoji a ďalej!

Tu je niekoľko ďalších spôsobov, ktorými možno znížiť vzhľad bruško:

1. Postavte sa rovno:

To bude vyžadovať, aby ste zlepšiť svoje držanie tela. Ale, že pracovať na svojej pozícii ako postojačky vyššia môže vás vyzerať 5 libier tenšie. Postaviť takým spôsobom, že vaša panva je uvoľnená. Môžete tiež postaviť k múru, aby skontrolovať, či vaše držanie tela je rovná. Uistite sa, že váš chrbát je pritlačená k múru s nie viac ako palec medzi stenou a dolnej časti chrbta. Širší medzera znamená, že vaša panva nie je rovná.

Tiež skontrolujte, či ste linku svoj hrudný kôš s žalúdkom. Teraz roll ramená dozadu a nechal spadnúť dole jemne a vystrediť hlavu nad vašou chrbtice. Pretiahnutý krk predstavou reťazec jemne zdvíhanie korunu hlavy.

Ako si urobiť vstávanie vysoký zvyk? Odporúčame, aby ste si vyskúšať Pilates. Výskum dokazuje, že Pilates je jedným z najlepších spôsobov, ako zlepšiť držanie tela a posilniť niečí AB a chrbtové svaly. Tu je Pilates ťah môžete robiť, keď ste ešte v posteli, ktorá bude nastavená vaše držanie tela rovno na celý deň.

Brušný Ins:

Čerpať v bruchu na chrbte, keď ležíte na posteli. Pomaly sa narovnajte dolnej časti chrbta na posteľ pomocou svoje svaly. Odporúčame, aby ste si vydýchnuť pri súčasnom stlačení brucho dole a vdychovať na uvoľnenie. Opakujte at-leastten časy pre priame držanie tela.

2. Sleep Early:

Spí čoskoro má rad výhod. Rané podvaly sú menej pravdepodobné, že sa prejedať. Jesť právo a cvičení sa vám ploché bruško, len ak máte dostatok spánku. Teraz vieme o tom, že stále menej spánku môže zdvihnúť hladiny stresového hormónu, kortizolu ', čo zvyšuje ukladanie tuku okolo niečí bránice. To tiež bolo spojené s rastúcou úrovňou hlboké brušný tuk.

3. Urobte svoj šatník pracovať pre vás:

Vždy zvoliť brušnej sploštenie odevy a textílie. Vyberte si tkaniny, ktoré odstredené cez brucho. Použitie prírodné látky a priekopa lycra, ktorý zdôrazňuje každej vydutie.

Odviesť pozornosť od brucha výberom oblečenia, ktoré zdôrazňujú na poprsie, napríklad. Môžete tiež ísť o tvar topánok, aby sa minimalizovalo vaše brucho a zmenšiť svoj pas.

Diéta pre rýchle chudnutie:

Nasledujúce je super-strava pre zníženie brušný tuk v týždni!

Najlepšia diéta pre rýchle chudnutie bude vylúčiť tieto potraviny:

 • Všetky cukry, vrátane rafinované, ako aj prírodné cukry. Je potrebné vyhnúť sa všetkým spracované potraviny, ktoré obsahujú pridané cukry. Tiež znížiť späť na med, ovocné šťavy a sušené ovocie.
 • Tiež vyhnúť sa všetkým škrobnatých potravín, ako je ryža, rezance, cestoviny alebo chlieb. Prepnúť na celé zrná, ako je hnedá ryža a hnedého chleba alebo odísť von, ak chcete znížiť tuku za týždeň. Môžete obnoviť hnedá ryža, akonáhle vaše týždeň vypršal.

A sú nasledujúce potraviny môžete zahrnúť do svojho jedálnička:

 • Ovocie a zelenina.
 • Držať chudé bielkoviny a zeleninu v tomto týždni. Zahŕňajú 1 porciu ovocia a občerstvenie alebo oriešky medzi jedlami.
 • Radi by sme naznačujú, že sezóna vaše jedlo s olivovým olejom, ktorý vám dáva pocit sýtosti.

Teraz, keď viete, ako stratiť bruško tuku za týždeň, dajte nám vedieť, ak budete to skúsiť. Postupujte podľa tipov dnes a získať ploché brucho za týždeň! A podeľte sa o svoje skúsenosti s nami tým, že komentuje v poli nižšie!

load...