Zdravie a wellness

Ako si vyrobiť minerálnu vodu doma?

Ako si vyrobiť minerálnu vodu doma?

Človek nikdy by si predstavoval obyčajné minerálnu vodu pijete je naplnený mnohých životne dôležitých živín. Ale vieš čo? To je fakt. Prínosy pre zdravie prínosom minerálnej vody telo i myseľ podobne. A najlepšie na tom je, môžete vykonať priamo z minerálnej vody vo vnútri vášho domova. Ale viete, ako sa robí minerálku? Ak tomu tak nie je, prečítajte si nižšie uvedené funkcie:

5 Step Guide Ako si vyrobiť minerálna voda doma:

Je dôležité, aby ste pochopili, že minerálna voda je odlišná od filtrovanej vody. Aj keď filtrovaná voda je len bez nečistôt a baktérií, minerálna voda je čistá a bohatá na život podporujúcich minerály, ako je vápnik, horčík, sodík a draslík. Ľudia môžu byť v rozpore, ktorý je prakticky nie je možné dovoliť drahé plechovky minerálnej vody na dennej báze. A prakticky je to príliš platný rozpor. Avšak, minerálna voda môže byť pripravená v samotnej vašej domácnosti. A týchto 5 jednoduchých krokov, ktoré vám ukáže, ako na to!

1. Filter Tap Water:

Filtrácia vody z vodovodu je prvým krokom k tomu, aby minerálnu vodu doma. Môžete použiť svoj pravidelný čistička vody pre tento účel. Trvať asi 1 alebo 2 litre vody z vodovodu do pohára a preniesť ju do vodného filtra. Nechajte vodu dostať úplne filtrovaný. Akonáhle sa voda je čistená, musíte ju preniesť do otvorenej nádobe. Uistite sa, že nádoba je čistá a bez akejkoľvek vône / zápach.

load...

2. Pridajte prášok do pečiva:

Ďalším krokom k tomu, že minerálna voda doma pridáva jedlá sóda do čistenej vody. Pridajte asi 1 - 8thteaspoon jedlej sódy na 1 liter čistenej vody. Zvýšenie množstva na 1 - 4. Čajové lyžičky pre 2 litre čistenej vody. Pečenie hydrogénuhličitan sóda / sodíka v podstate pridáva sodík do vody. Tento minerál lieči určité zdravotné stavy, ako sú poruchy trávenia, zápcha, nadúvanie, pálenie záhy a dokonca aj artritídu. Ide o prvý krok konverzie filtrovanej vody na minerálne vody.

3. Pridajte Epsom soľ:

Po pridaní jedlá sóda do čistenej vody, pridá sa asi 1 - 8. Lyžičku Epsom soli na 1 liter filtrovanej vody ošetrenej s jedlou sódou. Epsom Salt funguje ako dezinfekčný prostriedok a udržuje ľudí v bezpečí pred bakteriálnym útoky. Tak sa do značnej miery zvyšuje čistotu už filtrovanej vody.

4. Pridá sa uhličitan draselný:

Ďalším krokom je pridanie hydrogenuhličitanu draselného do čistenej vody, ktorá sa spracuje s roztokom hydrogénuhličitanu sodného a síranu horečnatého. Hydrogénuhličitan draselný udržuje krvného tlaku u človeka. Je to nevyhnutné, minerálna látka, ktorá udržuje srdcové zdravie a znižuje riziko infarktu do značnej miery. Pridajte asi 1 - 8. Lyžičku hydrogenuhličitanu draselného na upravované purifikovanej vode, aby sa minerálna voda.

load...

5. Mix No:

Je dôležité, aby zložky pridané do rafinovanej vody je dobre premiešaný. Možno použiť sóda sifón na účely zmiešaní všetky minerály dobre v čistenej vode. Sóda sifón je prístroj, ktorý je vo veľkej miere používa na rozohnanie sýtených nápojov. Je dodávaný s kazetou a rukoväťou. Pripevnite kazetu sifónu. Prejsť vodu vykonané prostredníctvom rukoväte. Stlačiť kľučku, ako si nechá pretiecť voda. Kompletne vyčistený minerálna voda je to, čo dostanete z druhého konca sifónu.

Vyššie uvedené 5 krokov sú najjednoduchšie spôsoby, ktoré vám pomôžu, ako sa robí domáce minerálku. Je bohaté na sodíka a draslíka.

Už ste niekedy pripraviť minerálku u vás doma skôr? Je to rovnaké chuti a kvality ako materiál fliaš dostanete na trhu? Viete, ako je minerálna voda dobré pre vás? Do podeliť o svoje názory s nami v komentároch!

load...