Zdravie a wellness

Ako schudnúť z bokov?

Ako schudnúť z bokov?

Život by bol báječný, pokiaľ chudnutie bolo tak jednoduché, ako získať to! Je to tak? No, každý má mať sny a niekedy to môže trochu preháňať, ako schudnúť bez potýka. -Li schudnúť, je považované za nemožné, vo svojom slovníku, potom to, čo by ste povedal o ako sa zbaviť lásky kľučky?

Aj keď pre mnohých to je, kde tuk vklad začína, keď sa snažia schudnúť, je to posledný bod nárazu. Je to iste škoda, pretože láska kľučky sú považované za neatraktívne a udržuje vyčnievajúce bez ohľadu na to, ako veľmi sa človek snaží, aby ju zastrčiť.

Avšak, je tu nádej, ak ste rozhodnutí schudnúť z bokov a vysporiadať sa s láskou rukoväťou. Na rozdiel od chudnutie s normálnymi cvičenie, chudnutie off bokov je zložité a vyžaduje zvláštnu pozornosť a zameranie.

load...

Ako schudnúť Od bokov

Tu sú najdôležitejšie vecí, ktoré môžete prijať, keď sa snažia zredukovať svoj pas:

Silový tréning: Zdvíhanie hmotnosť alebo silový tréning pomáha spaľovať tuk a v závislosti od typu tréningu režimu, spaľovanie tukov môže pokračovať cez deň veľa po dobu tréningu. Miešanie kardio a silový tréning dohromady a HIIT, alebo vysoká intenzita intervalový tréning môže zlepšiť pomer tukov spaľovanie. Teraz, miešanie kardio a silový tréning bude spaľovať tuk oveľa rýchlejšie ako HIIT a je konečný spôsob, ako schudnúť, v najrýchlejším možným spôsobom. Ako silový tréning zvyšuje svaly už teplom tele, ktorá spaľuje tuk rýchlejšie a v spojení s kardio má v spaľovaní kalórií výbušný účinok.

Kardio: Pre dospelého, 152 minút kardio je povinné pre dobré zdravie. Takže ísť a poraziť, že čas a prekonať ho v posilňovni alebo domáce posilňovne. Viete, môžete vypáliť toľko ako 800 kalórií na bicykli za hodinu?

load...

Kombinovaná cvičenie: Beh na bežeckom páse pre významné množstvo času spaľuje tuk, a telo sa stáva veľmi teplý. A teraz, mohol by ste hneď urobiť ab drví za kompliment kardio ako vy a silu rýchlejšie spaľovanie tukov.

Hip Focused Cvičenie: zdvíhanie nohy do strany, skákanie na trampolíne, dopĺňajú krátke Zvlášť Pešo každý deň, tónovanie brušných svalov a drepy, sú vynikajúce cvičenia, ktoré pomáhajú skrátiť svoj pas.

Výživa: Sledujte tie kalórie, pretože jedlo je prežiť a žiť zdravšie, a nie o zábavu. Vyvažovanie vaša strava je skvelý spôsob, ako rýchlo získať tie libier off.

Tu je 10 vecí, ako Štart Vrátane vo vašej strave na chudnutie:

1. Jablká: Nielenže jablko držať lekára preč, ale aj tuk, ako antioxidanty obsiahnuté v jablkách zabrániť metabolického syndrómu.

2. Vajcia: Vrátane omelety a vrie v strave, pretože pomáhajú pri znižovaní lásku rukoväte. Ak by sa pečie, že je ešte lepšie! Len to nepreháňajte to, urob to s mierou. Je to skvelý spôsob, ako schudnúť, ako sa udržať si plnú dlhé hodiny.

3. Ovos: Existujú oceľ strih a valcované odrôd ovsa. Obaja sú naozaj dobré pre chudnutie, pretože majú asi päť gramov vlákniny v jednej porcii.

4. Šošovka: To je najlepší spôsob, ako sa vyrovnať brucho. Šošovka prevencia pomoc inzulínu hrotmi, čo spôsobuje, že telo vytvorí prebytočný tuk, a to najmä okolo pása. Preto nahromadiť šošovku a začať jesť.

5. Goji Bobule: Chcete prirodzený spôsob, ako znížiť svoje spojiť sa túžby? Goji bobule sú cesta, ako obsahujú 18 aminokyselín, proteínov a tiež obmedziť chuť do jedla.

6. Wild Salmon: Rybí tuk hovoria, je dobré pre srdce. Avšak, to je tiež dobré znížiť pas. Je tomu tak preto, že má Omega - 3 mastných kyselín, ktoré zlepšujú citlivosť na inzulín, čo opäť napomáha k budovaniu svalov a zníženie tuku vklad okolo bedra.

7. Pohánka: Vysoký obsah vlákniny, ale tiež obsahuje bielkovinu a oveľa lepšie cestoviny náhradu, ak chcete schudnúť.

8. Čučoriedky: Najvyššia antioxidačné hladiny je nájdený v čučoriedky, keď všetky druhy plodov sú dobré, ak chcete schudnúť.

9. Horká čokoláda: jesť malú kocku z tmavej čokolády, ktorý znižuje chuť do jedla a viac sily z nich k jedlu menšia o cca 14%.

10. Avokáda: keď bol spotrebovaný v miernych dávkach, to je ideálny pre chudnutie a môžu byť nahradené za majonézu v chleby.

Takže, ste pripravení začať? To je, ako schudnúť na bokoch. Uistite sa, že obsahujú nad 10 potraviny vo vašej strave a postupujte podľa týchto cvičení, ktoré vám pomôžu dostať krivky postavu, ktorú straší! Jedzte zdravé zostať zdravý!

load...