Zdravie a wellness

Ako schudnúť v týždni Crash Dieting?

Ako schudnúť v týždni Crash Dieting?

Hmotnosti a ja som nebol najlepší priatelia na pomerne dlhú dobu. Môj boj s hrče začala počas môjho dospievania, a ja som súhlasne bol odvtedy stratil v tomto boji. Avšak, ani jeden sa vzdať ľahko, stále sa snaží všetko možné, aby rýchlo schudnúť a bolo isté, že sa nevráti. Aj keď je to ľahšie povie, ako urobí, nakoniec som sa rozhodol dať zrážke diéta šancu.

Mám najlepšie 7 dní v crash diétny plán, ktorý nebude vyžadovať, aby ste hladovať.

7-Day Crash Diéta 

1. Čo je Crash Diéta? 2. Ako funguje 7-Day Crash Diéta prácu? 3. Druhy havárie diéty pre chudnutie 4. My Crash stravy po dobu jedného týždňa, ako schudnúť 5. Alternatívy pre vegetariánov 6. Vedeckých dôvodov: WhyChooseThe 7-Day Crash Diéta 7. Úloha cvičenie Pri tejto diéte 8. Dos a Dont zo crash Diéta 9. Výhody havárie stravy 10. Vedľajších účinkov Crash Diéta 11. Záver 12. OTÁZKY

load...

1. Čo je Crash Diéta?

Zlyhanie strava je diétny plán, ktorý vám pomôže schudnúť rýchlo v krátkom čase. Cieľom je znížiť denný príjem kalórií. Táto diéta plán dáva požadované výsledky v priebehu niekoľkých dní. Mnoho dodržiavať túto diétu, ak majú schudnúť z akéhokoľvek occasionsuch ako strany, stretnutia, dáta, svadby, alebo akékoľvek iné zvláštne udalosti.�

Späť na obsah

2. Ako sa The7-Day Crash Diéta prácu?

Zlyhanie diéta vám požadované výsledky iba vtedy, ak ho sledovať po krátku dobu. To nie je efektívne pre dlhodobé chudnutie. Kým na crash diétny plán, ľudia jedia nízkokalorické potraviny (minimálne 700 kalórií za deň). Ako sa vaše telo nebude mať žiadny iný zdroj energie mohol plniť svoje každodenné funkcie, začne páliť uložených tukov.

load...

Poznámka: Ak pôjdete na svojom mieste havárie diétny plán na dlhú dobu, vaše telo zoslabne, pretože nebude mať potrebné živiny.

 [Čítajte: Military Diet]

3. Druhy havárie diéty pre chudnutie

A. Čerstvé džúsy Diet

Tento pád diéta je podobný juicing stravy. Tento trend sa stal známy z filmu Fat, Sick a takmer mŕtvy. V tejto diéte je povolené konzumovať iba zeleninové a ovocné šťavy. To vám pomôže rýchlo stratiť tony hmotnosti. Jedná sa o zdravý spôsob, ako znížiť váhu. To nemá žiadne negatívne vedľajšie účinky, ako je chudnutie drog.

Späť na obsah

B. Master Cleanse Diéta Juice

Master Cleanse crash diéta plán bol nasledovaný mnohých známych osobností, vrátane Janet Jackson, Robin tuľajky, Gwyneth Paltrow a Beyonce Knowles. Master Cleanse strava bola vyvinutá v roku 1940, a to vám pomôže stratiť 20 libier váhy. Si môžete pripraviť hlavné očistiť šťavy pridaním jedného citrónovú šťavu, dve až tri lyžičky javorového sirupu a štipka kajenské korenie.

Späť na obsah

C. Idiot Dôkaz Diéta

Kuracie prsia a ryby majú nízke kalórie a sú úžasné zdrojom bielkovín a dobré tuky. Kuracie / ryba s tvarohom a ovocným šalátom sú hlavnými zložkami "Idiot Dôkaz Diéta". Keď budete jesť správne porcie týchto potravín a v pravom intervaloch, stratíte veľa na váhe.

Späť na obsah

D. Kapustová polievka Diéta

Kapustnica strava je najviac nasledoval pád diétny plán na chudnutie. To vám pomôže stratiť 10 libier za púhy týždeň. Táto diéta zahŕňa náročné len zeleninu, ovocie a kapustnica. To čistí váš systém ako kapusta s vysokým obsahom vlákniny.

Späť na obsah

E. Grapefruit Diéta

Grapefruit Diéta bol používaný od roku 1930. Niektoré slávne osobnosti ako Kylie Minogue a Brooke Shields nasledoval túto diétu schudnúť. Grapefruitov obsahujú tuk-pálenie enzýmy, ktoré vám pomôžu schudnúť rýchlo. Majú grapefruitovej šťavy alebo grapefruit s zeleniny a bielkovín, ako kuracie mäso, huby, ryby, sója, mungo fazuľa, šošovica, atď

Späť na obsah

F. Hollywood Diet

Hollywood Diet vám pomôže stratiť 10 libier za pouhých 48 hodín. Ak chcete sledovať tento crash diétu na chudnutie, môžete piť iba špeciálny šťavy po dobu dvoch dní. To je možné zakúpiť v obchode, ktorý má zvláštnu zmes mnohých štiav a rastlinných výťažkov.

Späť na obsah

G. Clean Program

Clean Program je slávny stravy a detox plán medzi celebritami, ako Mariska Hargitay, Gwyneth Paltrow a Demi Moore. Toto je najvhodnejšie strava, a to aj pre zaneprázdnených ľudí. To sa tiež používa na liečbu rôznych chorôb a pre detoxikáciu. Raňajky a večere sú nahradené tekutých jedál a doplnkov.

Späť na obsah

H. Kuracie polievka Diéta

Budete musieť vziať kuracie polievka stravu pravidelne po dobu siedmich dní. To vám umožní mať iba raňajky a kuracie polievku. Musíte jesť toľko kurací vývar, ako môžete, a tiež pripraviť ju tak, ako sa vám páči.

Späť na obsah

4. My Crash Diéta po dobu jedného týždňa, ako schudnúť

Teraz, keď sme videli celý rad potravín, ktoré môžete jesť, pozrime sa, ako ísť na to. Nemusíte sa riadiť iba jeden z vyššie uvedených diét. Zmiešajte diétny plán bez zmeny odporúčanej príjem kalórií za deň.

Tu je, ako som sa o tom:

Späť na obsah

Deň 1

Raňajky Pomarančový džús a dvojitý vaječný bielok. Vegani môžu mať miesto jabĺk jablko.
Obed Kapustová polievka s množstvom zeleniny, ako sú paradajky, brokolica, kapusta, cibuľa, cesnak, špenát a mrkva.
Po obede Jeden kiwi.
Večera Pečené ryby.

Späť na obsah

2. Deň

Raňajky Master vyčistiť šťavu a jablko.
Obed Grapefruitová šťava a varená šošovka.
Po obede Štyri mandle a dve alebo tri vlašské orechy.
Večera Papájová šťava.

3. Deň

Raňajky Pohár sójového mlieka.
Obed Kuracia polievka s množstvom zeleniny. Vegáni sa môžu rozhodnúť pre hubovú polievku.
Po obede Jedna oranžová.
Večera Paradajky, šalát a cuketový šalát.

Späť na obsah

4. Deň

Raňajky Zelený čaj a jedno jablko.
Obed Dve poháre melónovej šťavy.
Po obede Banán.
Večera Rajčiaková a koriandrová šťava.

Späť na obsah

Deň 5

Raňajky Miešané vajcia s jedným hnedým opekaným chlebom.
Obed Kapustová polievka.
Po obede Jogurt.
Večera Pomarančový džús a štyri mandle.

Späť na obsah

6. Deň

Raňajky Kiwi a melón šťava s pomlčkou vápna.
Obed Huba čistá polievka.
Po obede Grapefruitová šťava.
Večera Uhorka, paradajky a jogurtový šalát.

Späť na obsah

7. Deň

Raňajky Medový a citrónový detoxikát a jeden pomaranč.
Obed Varená šošovka s pečenými zeleninami, ako je mrkva a repa.
Po obede Paradajková šťava.
Večera Pečené ryby.

Späť na obsah

5. Alternatívy pre vegetariánov

Ak ste vegetarián a nechcú jesť mäso, skúste vypiť aspoň jeden pohár sójového mlieka každý deň. Ostatné dobré zdroje bielkovín patrí šošovica, fazuľa, cícer, čierne-Eyed Peas, huby a orechy.

Späť na obsah

6. Vedeckých dôvodov: Prečo si vybrať 7-Day Crash Diéta

Vybral som si túto diétu veľmi opatrne po dôkladnom výskum o tomto diétny plán, aby zabezpečil som si, že som nebol poškodzuje moje telo. Tu sú vedecké dôvody, prečo hovorím, že 7-dňový pád diéta neublíži svoje telo (len pre krátkodobé zníženie telesnej hmotnosti).

     • Nízkokalorický

7-dňový diétny plán je nízkokalorická diéta (minimálne 700 - max 1000 kalórií). Keď budete jesť vysoko kalorické potraviny a to je nepáli, že sa ukladajú v tele ako tuk. V 7-dňový diéty, budete konzumovať nízkokalorické potraviny, ktoré sa využíva v ľudskom tele, a preto neumožňuje telu ukladať tuk.

     • Vysokú rýchlosť metabolizmu

Množstvo kalórií spálené za deň v tele sa nazýva rýchlosť metabolizmu. Keď táto sadzba je vyššia, budete spaľovať viac tuku. 7-dňový diétny plán zahŕňa potraviny, ktoré napomáhajú metabolizmu. Potraviny ako sú ryby, jablká, šalát, jogurt, paradajka, atď pomáhajú telu spaľovať tuk rýchlejším tempom.

     • Zníženým obsahom cukru

Náročné prebytok cukru v krvi cez torty, čokolády, sladených nápojov, atď. Môžu špica hladiny cukru v krvi. Keď je prebytok cukru a nízkou koncentráciou inzulínu, cukor nemôže byť absorbované v tele na energiu. Pečeň ukladá cukor vo forme glykogénu. Avšak, keď pečeň nemôže ukladať viac cukru, nadbytok cukru dostane uložené ako tuk. 7-dňový diétny plán obsahuje ovocie, ktoré sú s nízkym obsahom cukru.

     • Nízkym obsahom sacharidov

Tieto potraviny zaradené do tohto plánu sú významne nízky obsah sacharidov. Jesť viac sacharidov by znamenalo viac kalórií spálite. V prípade, že kalórie nie sú zvyknúť až do tela, budete sa hromadí tuk v rôznych častiach tela. Jesť potraviny, ktoré sú s nízkym obsahom sacharidov a škrobu.

     • Vysokou nutričnou hodnotou

Ak ste si všimli, som navrhol môj diétny plán takým spôsobom, že každý deň, mám vyváženú stravu, ktorá obsahuje vitamíny, minerály, bielkoviny, vlákninu a dobré tuky. Všetky zeleniny a ovocia sú dobrým zdrojom vitamínov a minerálnych látok a majú protizápalové a antioxidačné vlastnosti. Šošovica, fazuľa, sójové mlieko, orechy, ryby, kuracie mäso a huby sú bohatým zdrojom bielkovín. Jogurt má dobré baktérie, ktoré napomáhajú tráveniu a udržujú náš tráviaci systém zdravý.�

Späť na obsah

7. Úloha cvičenie Pri tejto diéte

To je najlepšie nerobiť žiadne namáhavé cvičenie teraz. Vzhľadom k tomu, 7-dňový pád diéta je nízkokalorická diéta, telo nebude schopný sa vyrovnať s množstvom sily a energie potrebnej k tréningu. Urobil som nejaké naťahovacie cvičenia, joga, a šiel na dlhé, lenivé prechádzky, aby sa moje svaly aktívne a podporuje krvný obeh. Cvičenie je dôležité udržiavať hladinu cukru v krvi pod kontrolou.

Späť na obsah

8. Dos a dont zo Crash Diéta

Dos Nie
Piť dostatok vody a detoxikovať nápoje. Nejedzte veľké časti.
Jesť raňajky do 10:30 hod., Obed do 12:30 hod. A večeru do 20:00. Ihneď po jedle nepijte vodu.
Zahrňte zdroje bielkovín v akejkoľvek forme v dennom strave. Nepridávajte cukor v ovocných šťavách.
Užívajte vitamínové alebo bielkovinové doplnky, ak sa cítite slabé. Nikdy preskočiť raňajky.
Zahrňte vegetariáni a bylinky vo vašej strave. Žiadne namáhavé tréningy.
Piť zelený čaj alebo čiernu kávu. Nekonzumujte alkohol ani žiadne sladené sýtené nápoje.
Túto diétu nesledujeme po siedmich dňoch.

Späť na obsah

9. Výhody Crash Diéta

     • Vám pomôže schudnúť rýchlo v malom časovom rozpätí
     • Nemusíte robiť kompromisy na výživu
     • Nemusíte hladovať, ako schudnúť rýchlo
     • Ste viac aktívny, a budete cítiť svieži
     • Trávenie bude riadne
     • Imunita vaše telo nebude ohrozená

Späť na obsah

10. Nežiaduce účinky havárie stravy

     • Ak sa budete držať s nízkokalorickú diétu po dlhšiu dobu, bude vaše telo zoslabne. Svaly a kosti začnú vzdať prácu
     • Keď ste na 7-dňový havárie stravy, nemôžete ísť na fyzickej námahe
     • Ľudia, ktorí follow crash diétu po dlhšiu dobu môže vyvinúť poruchy príjmu potravy
     • Low výživa môže viesť k pádu vlasov a kožných chorôb

Späť na obsah

11. Záver  

Na konci siedmeho dňa, bol som nadšený, keď vidím mojej váhe. Stratil som osem libier a dobrý pocit o sebe. Crash diéty môžu byť oslabovať ako subjekt nemôže získať dostatok kalórií. Avšak, ak starostlivo dodržiavať, môžu byť veľmi efektívne. Ja viem, budem vyzerať čo najlepšie na môjho priateľa svadbu. Teraz len musím udržať túto hmotnosť off, ale to je iný príbeh na inokedy.�

Späť na obsah

12. Najčastejšie otázky

     • Čo môžem urobiť, aby zotavenie po havárii diétu?

Postupne zvyšovať svoj príjem kalórií, ale udržať kontrolu. Nezačínajte jesť vysokej sacharidov, viac cukru a tuku tesne po havárii diétu. Aj naďalej jesť zeleninu, ovocie a bielkovín vo väčších dávkach teraz, a piť veľa vody.

     • Čo je s Crash diéty (alebo kontrolované anorexia) zle?

Anorexia je porucha príjmu potravy, že mnoho žien trpí. Zlyhanie diéta nebude pokaziť, kým nebudete dodržiavať diétne sestra alebo pokynov lekára. Aby bolo možné stratiť väčšiu váhu v krátkom čase, mnohí z nás naraziť diéty hladom sami. To nie je spôsob, ako ísť na to. Jesť malé porcie všetkých druhov zdravej výživy.

     • Ako sa Crash strava vplyv na zdravie a metabolizmus?

Crash diéty po dlhšiu dobu, určite narušiť normálnu činnosť vášho tela. Pretože sa jedná o nízkokalorickú diétu, v dlhodobom horizonte, vaše telo bude zbavený výživy, ktorá je potrebná pre to, aby správne fungovali. Začnete pocit slabosti, a skončí oslabuje imunitný systém organizmu. Ako ste hladní po dlhšej hodiny, telo začne hromadiť akékoľvek jedlo, to dostane. Tým sa znižuje rýchlosť metabolizmu a vedie k celej rade porúch príjmu potravy. Tiež to môže viesť k priberaniu na váhe miesto chudnutie.

Späť na obsah

Teraz, keď viete, všetko o crash diétny plán počas 7 dní, čo ešte čakáte? Spustiť tento úžasný diétny plán dnes. Nezabudnite sa podeliť o svoje skúsenosti s nami v sekcii Komentáre nižšie. Zostať fit, zostať zdravý!

load...