Zdravie a wellness

Ako používať zázvorový čaj pre znižovanie hmotnosti?

Ako používať zázvorový čaj pre znižovanie hmotnosti?

Pripravená z čerstvých koreňov zázvoru, tento čaj pôžitky hladinu metabolizmu. Negatívne kalórie bylina, môžete použiť zázvor na aromatizáciu jedlo, alebo len pripraviť si šálku čaju. Zázvor čaj sám o sebe nemôže robiť zázraky pri chudnutí, ale môže byť použitý spolu s rozumnou diétou a správne cvičenie, ktoré vám pomôžu schudnúť.

Ginger Tea a chudnutie - výsledky výskumu:

Zázvor čaj je populárny a prírodný prostriedok pre širokú škálu zažívacích porúch, vrátane rozrušenie brucha, vracanie a žalúdka. To je tiež založená liek na chladný a kašeľ. Avšak, počas nedávnej minulosti, že chytil pozornosť nadšencov chudnutie. Výskum uskutočnila u Maastricht University, Holandsko zistili, že táto bylina obsahuje typ kofeín, ktorý pomáha schudnúť.

Prezývaný ako, jedlé amfetamínu ', zázvorový čaj zvyšuje termogenéza a brzdí sa bodavá bolesť z hladu. Udržať hlad pod kontrolou je podstatný, pokiaľ ide o chudnutí. A to bolo preukázané súborom výskumníkov, ktorý viedol výskum na Ústave pre ľudskú výživu, Columbia University.

load...

Ešte ďalšie štúdia publikovaná japonský výskumník LK Han dokladá vyššie uvedené vlastnosti zázvoru. Jeho štúdie, uskutočnenej na potkanoch, bola publikovaná v, Journal of Pharmaceutical Society of Japan ', v roku 2008. Aj keď existuje nespočetné množstvo laboratórne štúdie, ktoré ukazujú pozitívny vplyv zázvor a zázvorový čaj na chudnutie, štúdie na ľuďoch sú zatiaľ byť vykonané a stanovená.

Ako používať zázvorový čaj na chudnutie:

240 ml šálka zázvorový čaj vám sotva 10 kalórií. Navyše sa jedná o výplň medzi tým nápoj, ktorý udržuje vaše bodavá bolesť z hladu pod kontrolou. Môžete si pripraviť tento bylinný čaj z čerstvého strúhaného koreňa alebo pridaním sušeného zázvoru prášku.

Príprava zázvorový čaj s čerstvým zázvorom root:

Tu je recept, aby sa čerstvý zázvorový čaj na chudnutie:

Zloženie:

 • Zázvor - 2 palce dlhý kus, lúpané, jemne strúhaná
 • Voda - 250 ml
 • Med - podľa chuti, v prípade potreby

Ako sa pripraviť:

 1. Tepla voda o stredné až vysokej teplote a nechá sa prísť na valcovanie varu.
 2. Pridajte strúhaný koreň zázvoru a dusíme 5 minút.
 3. Kmeňa a pridajte med, ak je to žiaduce.
 4. Piť teplý.

Príprava zázvorový čaj so sušenými Ginger Prášok:

Zloženie:

load...
 • Sušené zázvor prášok - ½ lyžičky až 1 čajová lyžička
 • Voda - 250 ml
 • Med alebo Jagger - podľa chuti, ak je to žiaduce

Ako sa pripraviť:

 1. Variť voda.
 2. Pridajte sušené zázvor prášok a umožňujú, aby sa k varu.
 3. Znížte plameň a dusíme po dobu 2 minút.
 4. Kmeň a chuť s medom.
 5. Podávajte horúce.

Výhody zázvorový čaj na chudnutie:

Tak, ako to bylinná zmes skutočne pomôže schudnúť? Tu sú zhrnuté výhody zázvorový čaj na chudnutie:

1. Zvyšuje váš tráviaci Výkon:

Ginger čaj má zažívacie energie zvýšiť potenciál. To obrubníky chuť do jedla a udržuje špirálovitý hladinu cukru v krvi, rovnako ako sérové ​​hladiny cholesterolu pod kontrolou. Len vypiť šálku tohto čaju uzavrel s čerstvým zázvorom pred jedlom držať stranou nadúvanie a stimuluje trávenie. Uistite sa, že piť horúci, a nie v teple lepšie výhody.

2. Reguluje kortizolu Úroveň:

Kortizol je stres vyvolávajúci hormón, je hlavný spúšťací za tejto nežiaduce brušný tuk. Štúdie, ktoré sa objavili v článku Biologické a farmaceutická Bulletin v roku 2004 naznačujú, že zázvor má potenciál inhibovať syntézu kortizolu. Dobre obdivoval antistresový drink, zázvorový čaj vás chráni pred kortizol indukovanej zvýšenie telesnej hmotnosti.

3. Peps vašu energiu Úrovne:

Pripravuje sa z čerstvého zázvoru, tento nápoj prepožičiava svoje telo s lepšími množstvo energie. Čím vyššia je úroveň energie, bude tým lepšia nálada byť. To zase pomáha cvičíte lepšie spaľovanie väčšieho množstva kalórií. Čím viac kalórií spálite, tým viac budete chudnúť a plochejšie bruško bude.

Len sa uistite, že budete piť 250 ml šálku zázvorový čaj 15 minút pred jedlom. Môžete kombinovať zázvorový čaj s inými potravinami spaľovanie tukov pre dosiahnutie lepších výsledkov.

Zoznam 10 potravín, ktoré si môžete vychutnať s zázvorový čaj:

Tu je zoznam 10 potravín, ktoré si môžete vychutnať s zázvorový čaj pre lepšie výsledky chudnutie:

 1. Celozrnný chlieb, s výhodou bez cukru
 2. Mandle
 3. Citrón
 4. Kajenské korenie
 5. Cesnak
 6. Cícer
 7. Čerstvé ovocie
 8. Jarabiny
 9. Avokádo
 10. Med

Pozor:

Uistite sa, že nepoužívate viac ako 4 g zázvoru denne pri príprave čaju. Štúdie naznačujú, že nadmerná konzumácia zázvoru mohol skutočne odísť s niektorými nežiaducimi vedľajšími účinkami, vrátane heartburns, žalúdočné brucha a heartburns. Ľudia na lieky na žlčové kamene a riediteľných liekov v krvi by sa vyhýbať použitie tohto bylinnú zmes. Táto bylina interferuje s účinnosti týchto liekov.

Použili ste zázvorový čaj v každom chudnutí režimu? A do akej miery sa to pomôcť? Podeľte sa o svoje myšlienky o používaní zázvorový čaj na chudnutie.

load...