Zdravie a wellness

Ako používať ricínový olej na liečbu bolesti kolena?

Ako používať ricínový olej na liečbu bolesti kolena?

Napadlo vás niekedy omrzí ísť k lekárovi znovu a znovu, len aby sa vrátil s neliečenou bolesťou kolien? Bolesti kolená sú problematické. Niekedy lieky nie sú účinné, a bolesť dostane len zhoršovať. Takže tam nie je lepšia alternatíva k tejto otázke? Áno, existuje. A to je ricínový olej! Ricínový olej môže uľahčiť veľa podmienok. Je antibakteriálne, antivírusové a antimykotické. Ricínový olej je široko používaný lokálne, na liečbu rôznych bolestivých stavov, ako je artritída, ischias a bolesti chrbta. Mnoho ľudí s opakovaným zranením a ľudí koleno, ktorí trpia vyššie uvedených podmienok, prisahajú na účinnosť ricínového oleja. Myslíte si tiež chcú vidieť, ako efektívne ricínový olej môže byť pri liečbe bolesti kolena? Potom stačí použiť to! Ale pred tým, prečítajte si tento úžasný príspevok nižšie!

Ako efektívna je ricínový olej pre bolesť kolena?

Zvyčajne, ricínový olej sa aplikuje lokálne na bolesti kĺbov, ischias a bolesti kolena, aby pomohli zmierniť bolesť a poskytnúť úľavu. Trochu horúcej ricínového oleja môžete aplikovať priamo do kolenného kĺbu a nechať to na dobu maximálne dávky, alebo si môžete urobiť ricínový olej pack. Poďme sa pozrieť na to, čo potrebujeme pre ropné balenie ricínového ao tom, ako ísť o tom jeden!

Čo vy potrebovať, aby sa ricínový olej balíček?

Potrebné doplnky:

 • Vysoko kvalitný ricínový olej (s výhodou svetlo žltá studena lisovaný olej)
 • Vyhrievané podložke alebo termofor
 • Plastový obal, lepiacou páskou, plastové fólie, priľnavé fólie alebo prázdny kôš-vložka.
 • Tri, 1 štvorcových stôp 'kúsky bavlny alebo vlny, alebo kus dostatočne veľké na pokrytie nákladov na koleno.
 • Starý uterák.

Ako sa pripraviť:

load...
 1. Vezmite handričku a namočte ho do horúcej vody.
 2. Naliať trochu ricínový olej na ňom, ale uistite sa, že olej nie je kvapká z tkaniny.
 3. Umiestnite handra na bolesť v kolene, zabaliť s fóliou, aby sa udržala na mieste.
 4. Zvážiť obtekanie celofán, aby sa zabránilo olej z rozliatiu na listoch. Alebo zvážte použitie starý uterák, aby sa zabránilo únikom ropy.
 5. Nechajte pôsobiť po dobu 6 až 7 hodín.

To ricínový olej zábal na bolesť kolena zaistí dlhotrvajúcu úľavu. Skoro, bolesť kolena nebude vás spomaľuje dlhšie (1).

Takže, Ako sa ricínový olej balenie funguje?

 1. Olej balenie Castor zvyčajne zvýšenie počtu lymfocytov. T-bunky je druh lymfocytov, ktoré pomáha zvýšiť imunitu sprostredkovanú bunkami. Ricínový olej balenie zvyšuje celkový počet T-buniek po dobu 24 hodín. Lymfocyty sa obvykle bráni ľudské telo, vytvára protilátky pre patogény a toxíny.
 1. T-bunky sú typom bielych krviniek, navrhnutý tak, aby odraziť ochorenia. Tieto T-bunky identifikuje a zabíja vírusy, baktérie, huby a v niektorých prípadoch dokonca aj rakovinové bunky. Olejové zábaly Castor podporiť hojenie zranení. Jediná vec, ktorú si uvedomiť, je, že ricínový olej by mal byť vždy aplikovaný na rany, kde je pokožka nie je zlomené (2).
 1. V poslednej dobe, farmaceutické organizácie prišiel s menej lepkavé, nemastné verzia ricínového oleja. Castiva úľavu od bolesti, artritída je pleťová voda, ktorá poskytuje všetky výhody ricínového oleja balenia. To bolo zaznamenané ako rovnako účinné v boji proti bolesti kolena. Je k dispozícii na predaj on-line na mnohých internetových stránkach (3). Mnoho lekární tiež zásoby Castiva, a môžete si ju z oboch zdrojov. Je vyrobená z olejovej báze ricínového.
 1. Castiva môže byť buď chladenie alebo zahrievanie vzorec. Kapsaicín je to, čo prepožičiava chilli svoj podpis horúcou chuť. Otepľovanie vzorec v kapsaicínu už dlho používa na liečbu bolesti kĺbov. Kombináciou kapsaicín s ricínového oleja je populárny spôsob liečby bolesti kolena.

Chladiaci Lotion Castiva je rovnako účinná, ale napriek tomu má odlišné chemické zloženie ako otepľovanie mlieko. Obsahuje metylsalicylát / mentol. Mentol je známy ako chladiace médium, a sú kombinované s ricínovým olejom, tvorí Castiva chladiace mlieko. Si môžete kúpiť on-line; je to zvyčajne o niečo drahšie ako otepľovanie krém (4). Nedávna štúdia na ricínový olej pomohlo stanovenie účinnosti ricínového oleja pre kolenného kĺbu liečbu bolesti (5).

Ricínový olej sa používa na liečbu nepreberné množstvo chorôb. Pozreli sme sa na tom, ako ricínový olej môže pomôcť poskytnúť úľavu od bolesti kolena a artritickej sťažností. Takže ak vaše kolená, nie sú to, čo bývali, a máte viac ako časté, len nepárne nimrat sa ', možno budete chcieť zvážiť použitie ricínový olej na zmiernenie bolesti.

load...

Ste použili ricínový olej pre bolesť kolena? Aký bol výsledok? Podeľte sa s nami v komentároch!

load...