Zdravie a wellness

Ako používať Lipton zelený čaj pre chudnutie

Ako používať Lipton zelený čaj pre chudnutie

Zelený čaj je najzdravší nápoj na svete. A Lipton zelený čaj je jedným z najdôveryhodnejších zeleného čaju značiek na svete. Katechínov v zelenom čaji sú silné antioxidanty, ktoré pomáhajú zabrániť priberanie na váhe, kardiovaskulárne ochorenia, rakovina, atď (1). Takže, je potrebné vypiť aspoň 2 šálky zeleného čaju denne. Ale chuť môže odradiť. Na vrchole sa, že najlepšie značky zeleného čaju prísť s vysokú cenu. Našťastie, Lipton je dobre známa firma, ktorá ponúka čistý zelený čaj, rovnako ako širokú škálu aromatických zelených čajov, ktoré sú cenou za rozumnú rýchlosťou. Prečítajte si o to zistiť, ako používať Lipton zelený čaj, ako schudnúť.

Lipton zelený čaj na chudnutie

Lipton zelený čaj je jednoduchý, čistý, ľahké a chutné. Je vyrobená z tých najlepších lístkov na svete. Existuje mnoho variantov Lipton zeleného čaju, ako 100% prírodný zelený čaj (základná zelený čaj), brusnicový granátové jablko, citrónovú ženšenu, mäty, bez kofeínu medu citrónovej, passionfruit, a jazmínu. V poslednej dobe, Lipton prichádza s ochutené čajové vrecúška, ako je citrónová kôra, mäta prasknúť, Honey citrón a Tulsi Natural. Tie sú k dispozícii v baleniach po 100, 25 a 10 čajových vrecúšok.

Aj keď všetky tieto varianty sú dobré a účinné, budem diskutovať o základné Lipton zelený čaj v tomto článku. Tento zelený čaj obsahuje flavonoidy do nášho tela, ktorý podporuje chudnutie. 8 fl oz slúžiace Lipton zeleného čaju poskytuje 150 mg flavonoidov. Má 0 g tuku, 0 mg sodíka, a 0 g sacharidov v ňom, aj keď to môže poskytnúť 35 mg kofeínu v jednej porcii. Kofeín vyvoláva termogenézu a zlepšuje oxidáciu tukov (2). Z tohto dôvodu je zrejmé, že zelený čaj vám pomôže schudnúť. Ale je Lipton zelený až dosť dobré? Zistiť ďalšie.

load...

Je Lipton zelený čaj dobré pre chudnutie?

 1. Je vyrobená zo 100% prírodných listov. To znamená, že neexistujú žiadne chemicky ošetrené prvky súčasnej dobe sa dovnútra, čím je bezpečné byť zahrnuté do vášho denného režimu.
 2. Lipton zelený čaj je zaťažené epigallocatechin gallát (EGCG), čo je katechín, ktorý sa nachádza v zelenom čaji. Pomáha vaše telo spaľovať tuk a zvyšuje citlivosť na inzulín vaše telo (3). Bolo tiež zistené, EGCG inhibuje mastné ochorenie pečene u laboratórnych potkanov (4). Ak ste začiatočník, potom je zelený čaj s obsahom medu a granátové jablko je lepšia voľba pre chudnutie. Ale všetky varianty majú rovnaký vplyv na vaše telo.
 3. Pitie 2 až 4 šálky Lipton zeleného čaju v jednom dni je bezpečné a umožňuje rýchlo schudnúť.
 4. Ako som už spomenul, je považovaný za antioxidačné powerhouse. Tak, to inklinuje blokovať premenu energie alebo prijímaných kalórií do tuku. Tým sa blokuje ukladanie tukov a jeho výroba v našom tele, čo automaticky vedie k rýchle a trvalé chudnutie.
 5. Tam sú tiež niektoré prírodné relaxanciá prítomné v tom, že vám pomôžu v boji proti stresu a zlepší váš metabolizmus (5). To podporuje chudnutie, ako stres môže viesť k priberaniu na váhe.

Takže sa jedná o niekoľko výhody pitie zeleného čaju Lipton na chudnutie. Teraz mi dovoľte, aby som vám povedal, ako pripraviť a piť zelený čaj Lipton pre získanie maximálnych výhod.

Ako sa pripraviť Lipton zelený čaj

Existujú dva spôsoby, ako pripraviť Lipton zelený čaj - používať voľné listy alebo čajové vrecúška. Tu je návod, ako si môžete pripraviť.

Zelený čaj Lipton Loose čajových lístkov

Veci, ktoré potrebujete
 • 1 lyžička Lipton voľné zelené čajové lístky
 • 1 šálky vody
 • Tea Infuser
 • Cedidlo
 • Panvica
Ako sa pripraviť
 1. Ohriať vodu v kastróliku. Odstráňte z ohňa, akonáhle sa začne varu.
 2. Naliať vodu do čajového Infuser alebo kanvicu.
 3. Pridať voľné Lipton čaj do čajovej Infuser alebo kanvicu.
 4. Strmé, takže po dobu 3 - 5 minút
 5. Kmeň zelený čaj do šálky.

Zelený čaj Lipton zelený čaj Bag

Veci, ktoré potrebujete
 • 1 Lipton zelený čaj sáčok
 • 1 šálky vody
 • Tea Infuser
 • Panvica
Ako sa pripraviť
 1. Ohriať vodu v kastróliku. Odstráňte z ohňa, akonáhle sa začne varu.
 2. Naliať vodu do čajového Infuser alebo kanvicu.
 3. Pridať Lipton zelený čaj sáčok do čajového Infuser alebo kanvicu.
 4. Strmé, takže po dobu 3 - 5 minút.
 5. Squeeze zelený čaj sáčok a môžete udržať ju na druhú vlnou.
 6. Zalejeme zelený čaj do šálky a popíjať to!

Lipton zelený čaj Príprava Tip

 • Môžete použiť dve zelené čajové vrecúška namiesto jednej.
 • Použite 1 lyžičku zeleného čaju pre každú šálku zeleného čaju. Napríklad, ak chcete pripraviť 2 šálky zeleného čaju, použiť dve čajové lyžičky zeleného čaju.
 • Nepridávajte cukor alebo umelé sladidlo.
 • Môžete použiť ochutený zelený čaj, ak sa vám nepáči chuť čisto zeleného čaju.

Chcete nejaké ďalšie tipy? Iste, tu je niekoľko ďalších tipov týkajúcich sa Lipton zelený čaj.

load...

Niektoré tipy a varovania týkajúce sa Lipton zelený čaj

 1. Za cieľ vypiť aspoň 2 - 4 šálky Lipton zeleného čaju denne.
 2. Ak je váš denný režim zahŕňa cvičenia zasadnutí, alebo chodiť do posilňovne, sa snaží užívať si šálku čaju Lipton zeleného čaju 1 hodinu pred tréningom zasadnutia.
 3. Ráno a večer sú najlepší čas na pitie tohto chuťovo nápoj.
 4. Skúste vykonať niekoľko Lipton zelené čajové vrecúška v plastovom vrecku s vami. Väčšina kancelárií, klubov a ďalších kongresových centrách majú teplej vody rozprašovača alebo kávovary, ktoré možno použiť každý. Skúste vytvoriť zelený čaj tam.
 5. Ak ste pravidelne piť zelený čaj, ako schudnúť, mali by ste sa vyhnúť jesť príliš spracovaných, s vysokým obsahom tuku alebo s vysokým obsahom cukru potraviny. Tie môžu negovať výhody.

Záverom možno konštatovať, zo zeleného čaju je veľmi zdravá a má mnoho zdravotných výhod okrem chudnutie. A ak chcete použiť známu značku, ktorá je nielen efektívny, ale aj nákladovo efektívne, musíte zvoliť Lipton zelený čaj. Takže kúpiť si krabičku Lipton zelený čaj dnes a začať žiť život bez choroby.

Na zdravie!

Znalecké odpovede na čitateľské otázky

Ako veľmi zelený čaj by ste mali piť denne, ako schudnúť?

Musíte vypiť aspoň 2 šálky zeleného čaju denne a nesmie prekročiť hranicu 5 šálok zeleného čaju denne. Tiež by ste mali jesť zdravo a pravidelne cvičiť, aby urýchlili proces.

Je Lipton citrus zelený čaj dobré pre vás?

Áno, to je dobrý. Citrus príchuťou zeleného čaju Lipton chute a vonia a môže byť dobrou voľbou pre tých, ktorí práve začali zeleného čaju

Je Lipton Diéta zelený čaj dobré pre vás?

Áno, Lipton Diet Tea je dobrá. To zvyšuje váš metabolizmus, zlepšuje pohyb čriev a zabraňuje tuku bunkové delenie.

Koľko kalórií sú tam v fľaši Lipton zelený čaj?

Existujú v Lipton zelenom čaji žiadne kalórie.

Koľko kofeínu je tam Lipton zelený čaj s citrusmi?

Lipton Zelený čaj s citrusmi má 12 mg kofeínu.

Aký je sladidlo v Lipton stravy zelený čaj?

Lipton stravy zelený čaj obsahuje aspartám ako sladidlo.

Je Lipton zelený čaj prirodzené?

Áno, Lipton zelený čaj je prirodzené.

Je Lipton zelený čaj bez kofeínu?

Nie, Lipton zelený čaj nie je bez kofeínu. To obsahuje 35 mg kofeínu.

Koľko kofeínu je tam Lipton stravy zelený čaj?

Lipton stravy zelený čaj má 12 mg kofeínu.

Aké sú ingrediencie v Lipton zelený čaj?

Čistý zelený čaj obsahuje len zelené čajové lístky. Ale ty ochutené obsahujú mäta pieporná, ženšen, ibištek, lemongrass, pomarančová kôra, čakanka, škorica, atď

Je Lipton čaj čierny čaj?

Lipton zelený čaj líši od čierneho čaju Lipton. Čierny čaj je plne oxiduje, zatiaľ čo zelený čaj nie je. Zelený čaj má viac katechíny sú v porovnaní s čiernym čajom.

Je Lipton Yellow Label čaj čierny čaj?

Áno, Lipton Yellow Label čaj je čierny čaj.

Čo je Lipton čaj z?

Lipton zelený čaj je vyrobený zo zeleného čaju. Ďalšie Lipton čaje sú zmesou rôznych čajov a ochucovadlá, ako je mäta pieporná, škorica, atď

load...