Zdravie a wellness

Ako používať kokosový olej na zníženie celulitídy

Ako používať kokosový olej na zníženie celulitídy

Celulitída je v podstate tuk tlačí spojivového tkaniva v pokožke, čo vedie k škaredé zapúšťanie kože. Aj keď nie sú k dispozícii mnoho spôsobov liečby, ktoré sľubujú pozoruhodných výsledkov, nemajú naozaj žiť až do očakávania. Čo keby som vám povedal, že môžete dosiahnuť mimoriadne hladký a celulitídy bez kože vo veľmi krátkom čase pomocou kokosový olej? Áno, kokosový olej na celulitídu!

Má kokosový olej pomoc zníženie celulitídy? Prečítajte si tento post sa dozvedieť viac o tom, ako efektívne je použitie kokosový olej pre odstránenie celulitídy.

Čo je to celulitída?

Celulitída vzniká, keď tuk sa hromadí okolo našej stehná, boky, zadok a brucho. To má za následok jamôk vašej pokožky (pripomínajúce tvaroh). Vyzerá to naozaj neatraktívne a robí vám veľmi dobre vedomá toho, čo nosíte. Tento stav kože sa stáva veľmi viditeľné pri spojivového káble drží na koži a svaly pod produkujú zreteľný tukovej vrstvy medzi, robiť sendvič. Jamkovania je spôsobená v dôsledku tlačenie prebytočného tuku na kožu.

load...

Celulitída nie je príliš nezvyčajné. Mnoho žien, najmä tých, ktorí sú v ich mladistvom veku a stredného veku, sú náchylné k tomu. Možno to bude znieť trochu prekvapujúce, ale genetika hrajú dôležitú úlohu pri tvorbe celulitídy. A je samozrejmé, že ľudí s nadváhou sú náchylnejší k nej v porovnaní s tými, zdravšie.

Takže, čo robí kokos tak užitočné pri liečbe celulitídy? Aký je vzťah medzi kokosový olej a celulitídy? Pozrime sa.

Spôsoby, ako využiť kokosový olej pre odstránenie celulitídy

 1. Náročné kokosový olej
 2. Aplikácia On celulitídy oblastiach zasiahnutých
 3. Suché kefovanie s kokosovým olejom
 4. Kokosový olej a káva peeling
 5. Kokosový olej a esenciálny olej Mix

Ako používať kokosový olej pre celulitída

Môžete použiť kokosový olej vo viac ako jednom spôsoby, ako znížiť celulitídu. Tu je návod:

load...

1. Konzumácia kokosový olej

Jeden spôsob, ako používať kokosový olej je konzumovať denne. Buď môžete mať dve polievkové lyžice kokosového oleja denne pred tréningom alebo použite ju vo svojom varení.

Kým všetci nemusí byť pohodlné s myšlienkou požití kokosový olej, nie je to tak ťažké jeden. Môžete použiť kokosový olej na varenie. Okrem toho môžete tiež zmiešať kokosový olej s nápojmi a potravinami.

Mať kokosový olej zvýši prirodzeného tuku vypaľovanie vášho tela a pomôže spáliť celulitídu rovnako. Vezmeme dve až tri lyžice oleja s potravinami by mala byť primeraná.

Späť na obsah

2. Aplikácia On celulitídy oblastiach zasiahnutých

Topická aplikácia kokosového oleja je najjednoduchší spôsob, ako sa zbaviť celulitídy.

Masáž panenský kokosový olej každý deň na celulitíde postihnutých častí tela. Tento olej dostane vstrebáva do ľudskej kože ľahko, a to rozbije tukové zásoby v bunkách.

To tiež vyživuje pokožku a robí ju jemnejšiu, hladšie a mlado vyzerajúcu.

Späť na obsah

3. Suchý štetec a Kokosový olej na celulitídu

Jedná sa o veľmi populárna metóda na odstránenie celulitídy.

V tejto metóde, kokosový olej sa aplikuje na celulitíde-postihnutej oblasti kože. Potom sa plochy sú masírovaná suchým štetcom. Pre dosiahnutie najlepších výsledkov, vybrať prírodné, výhodne rastlinného pôvodu štetcom. Vyhnúť sa používaniu tie vyrobené s umelými vláknami. Uplatnenie kokosový olej bezprostredne po horúcej sprche a potom trieť kožu s kefou stimuluje lymfatický systém vášho tela.

Tento spôsob ďalej umožňuje eliminovať toxíny a tuky nahromadené v bunkách tým, že otvorí póry. Suché kefovanie tiež pomáha zbaviť suchú pokožku na kolená, lakte a členky. Tým je zaistené tesnejší pokožku a správne prúdenie krvi do všetkých orgánov.

Perfektný spôsob, ako suchých kief

Slather svoje telo dobre s kokosovým olejom. Teraz, kefy vaše telo krúživými pohybmi, počínajúc nohami a potom na nohách, hrudníka, brucha a paží. Uistite sa, že kefa proti smeru hodinových ručičiek na bruchu. Kefa v dlhých zákrutách a úplne vyhnúť sa všetko tam a späť. Snažte sa drhnúť príliš ťažké, ako to môže spôsobiť sčervenanie a popáleniny.

Najlepší čas na suchým štetcom tesne pred sprche. Týmto spôsobom môžete ľahko zmyť prebytočný olej. Môžete využiť túto techniku ​​dvakrát denne.

Späť na obsah

4. Káva a kokosový olej na celulitídu

Ďalší spôsob, ako znížiť celulitídy je, aby domáce kávou a kokosový olej peeling. To drhnúť bude tiež, aby vaša pleť jemnú a hebkú.

Mix kokosový olej s cukrom a kávových zŕn, aby sa prírodný peeling, ktorý pomôže znížiť celulitídu. Drsný a surový textúra kávy a cukru bude pracovať ako exfoliant, otvára upchaté póry, zatiaľ čo kokosový olej s zabezpečenie správnej hydratácie v pokožke. Táto zmes tiež stimuluje správny tok lymfy / krvi v tele. Teplým kokosovým olejom, aby sa tento mix je to dobrý nápad.

Čo potrebuješ
 • Kávová usadenina - 1-4 cup
 • Normal / hnedého cukru - 3 lyžice
 • Horúci roztavený kokosový olej - 2 - 3 lyžice
Čo je potrebné urobiť

Zmiešať ingrediencie pre vytvorenie pasty. Uložiť ho do pohára a zahrejte ju tesne pred použitím. Drsný a surový textúra kávy a cukru bude pracovať ako exfoliant, otvára upchaté póry, zatiaľ čo kokosový olej zaistí správne hydratácie pokožky. Vôňa kávy má tiež povzbudzujúci účinok.

Masírovať tento peeling účinne na postihnuté miesta žiadajú pevné tlak. Po 15 minútach zmyte ho. Môžete použiť tento drhnúť dvakrát až trikrát v týždni pre dosiahnutie najlepších výsledkov. Budete svedkami pozitívnych výsledkov počas jedného alebo dvoch týždňov.

Späť na obsah

5. Coconut A esenciálny olej Mix

Všetci vieme, že koncept nosných olejov a éterických olejov, ale vedeli ste, že miešanie je nám môže pomôcť zbaviť celulitídy?

No, to je pravda. Môžete kombinovať čistý kokosový olej s éterickými olejmi, ako je levanduľa alebo citrusových olejov. Naneste ju na celulitíde postihnutých častí pokožky. To robí divy a pomáha rozpúšťať prebytočný tuk uložený pod vrstvami kože.

Späť na obsah

Takže, čo čakáš? Skúste jeden z týchto prírodných spôsobov, aby sa rozlúčili s tvrdohlavou celulitídou.

Spôsoby, ako rozšíriť celulitídy

Náročná a použitie kokosový olej lokálne pomôže znížiť celulitídu do istej miery. Avšak, mali by ste si myslieť, že tieto metódy samy o sebe stačiť na jeho odstránenie úplne. Je dôležité, že ste prijali opatrenia, ako sa zbaviť celulitídy a zabránenie jeho opakovaniu. Existujú rôzne spôsoby, ako to urobiť. Pozri sa.

 1. Go Alkaline - zahŕňajú alkalické potraviny ako zelenej listovej zeleniny a čerstvého ovocia vo vašej strave. Tieto potraviny pomáhajú predchádzať tvorbe kyslé prostredie v tele, ktoré dláždi cestu pre celulitídy formácie.
 2. Tekutiny sú najlepšie - Pite veľa vody a čerstvé ovocné šťavy. To pomáha odpadu toxíny z tela bunky. Tiež je potrebné zastaviť príjem kofeínu-oživené nápojov a voľnopredajných energetických nápojov.
 3. Pot svoju hrubú Out - Spracovanie je veľmi dôležité, ak chcete odstrániť celulitídu. Ak nemôžete cvičiť každý deň, sa uchyľujú k cyklistika alebo beh. Aeróbne cvičenia sú tiež užitočné v tomto ohľade. Skúste si urobiť cvičenie, ktoré sa zameriavajú na nohy, brušné svaly a panvovej oblasti, najmä.
 4. Spýtajte sa svojho lekára - môžete tiež vziať lekársku pomoc vytvoriť vhodný diétny plán, ktorý pomáha pri odstraňovaní celulitídy. Pre ľudí, ktorí majú celulitídu beží vo svojich génoch, ako sa zbaviť toho môže vyžadovať viac prístupov.

Pozor

Teraz, keď vieme, ako využiť kokosový olej znížiť celulitídu, mali by sme tiež mali byť vedomí rizík spojených s používaním tohto oleja. Pozri sa.

 • Ľudia s mimoriadne citlivou pokožkou je potrebné otestovať oleja na spodnej strane zápästia alebo nohy hľadať prípadné alergické reakcie. Ak je vaša pokožka sčervená, nesystematický a šupinatá, je lepšie vynechať použitie týchto metód úplne.
 • Ktoré majú viac ako požadované množstvo kokosového oleja môže viesť k voľnej pohyby a vysokej hladiny cholesterolu v krvi. Takže, nepreháňajte to.
 • Drhnutie príliš prísne môže viesť k rozbité epidermálnej vrstvy a sucha. Tak, byť jemný s vašou pokožkou, aj keď prác.

Jedná sa predovšetkým o použití kokosový olej pre redukciu celulitídy. Ako bol tento príspevok vám pomohol? Ešte povedzte nám tým, že komentuje v priestore pod.

load...