Zdravie a wellness

Ako používať čajový olej pre bradavice

Ako používať čajový olej pre bradavice

Bradavice na koži môžu nielen to nepríjemné pre vás, ale tiež vás vyzerať škaredo. Že od seba, vedeli ste, bradavice sú nákazlivé? Takže najlepšie sa ich zbaviť čo najskôr. Ak ste ich mali na chvíľu a skeptický ohľadne používania lieky na predpis, môžete odpočívať v izbe pre tú predstavujeme nádherný bylinné zložky vyhnať tie tvrdohlavý bubliny, ktoré môžu vypadnúť kdekoľvek na koži. Prečítajte si tento článok sa dozvedieť viac o tomto produkte a ako ho môžete použiť.

Bradavice sú malé výrastky na koži spôsobené kvôli ľudským papilomavírusom (HPV) a môžu byť umiestnené v rôznych častiach tela, ako sú ruky, nohy a dokonca aj genitálie (1). Každý, kto v úzkom kontakte s postihnutého môže tiež nakaziť. Aj keď zvyčajne nespôsobujú bolesť, sú nepríjemné a nevzhľadné. V niektorých prípadoch sa zraniť a spôsobiť svrbenie. Genitálne bradavice, ale môže tiež spôsobiť rakovinu, ak sa nelieči.

Možnosti liečby zahŕňajú farmakoterapie, kryochirurgie použitie kvapalného dusíka za zničenie tkanív, lasery, elektrochirurgické (spaľovanie), a rezanie je von. Iné možnosti liečby zahŕňajú bleomycín, interferón, imunoterapia a ďalšie. Avšak, všetky tieto úpravy môžu spôsobiť zjazvenie, a preto by ste sa mali čo najlepšie sa im vyhnúť, ak to nevyhnutne potrebné.

load...

Takže, je nejaká iná možnosť, ktorá vám pomôže zbaviť bradavice prirodzene? Určite tam je! Tea tree oil bol použitý pre čistenie bradavice, pretože celé desaťročia. Od babičky k tradičným lekárovi bolo doporučené všetkým ako účinný liek na liečbu bradavíc. Chcete sa dozvedieť viac o tom, ako použiť tea tree olej na bradavice? Pokračuj v čítaní.

Má Tea Tree Oil Urobiť Bradavice Go Away?

Extrahuje z alternifolia stromu Melaleuca v Austrálii, tea tree olej je známy pre svoje protizápalové a antiseptické vlastnosti. To je široko používaný vo farmaceutickom priemysle ako prirodzená súčasť v mnohých liekov. Používa sa predovšetkým v liekov spojených s kožnými problémami. Tento olej je vysoko odporúčané ako starostlivosť o pleť agent. Používa sa na zastavenie infekcie, plesňové a bakteriálne rozvoj, a poskytnúť úľavu od začervenanie a zápal.

Tea tree oil je širokospektrálny antimikrobiálne látky, ktorá pôsobí proti rôznym vírusom, hubám, baktériám, a dokonca aj prvokmi. Jej antivírusové zložky pomáhajú telu bojovať s vírusom bradavíc spôsobujú. Je vysoko efektívny a tiež bezpečné pre miestne použitie (2). Ďalšou výhodou použitia tea tree olej liečbe bradavíc je, že akonáhle bradavice klesla off, nebude to zanechať akejkoľvek jazvy. Dôvodom je, že tento éterický olej podporuje hojenie jaziev a rán (3).

load...

Nižšie nájdete rôzne spôsoby, ktoré môžete použiť tea tree olej na odstránenie bradavíc.

Ako používať tea tree olej na bradavice?

 1. Čajovníkový olej
 2. Jablčný ocot a Tea Tree Oil
 3. Cesnak a Tea Tree Oil
 4. Tea Tree Oil a sódy
 5. Kokosový olej a Tea Tree Oil

Použite Tea Tree Oil sa zbaviť bradavíc

1. Tea Tree Oil na bradavice

Budete potrebovať

 • 2-3 kvapky tea tree olej
 • 2-3 kvapky vody

Čo musíte urobiť,

 1. Riedi tea tree olej s rovnakým množstvom vody.
 2. Aplikovať tento na bradavice a nie opláchnite.

Na bradavice na chodidlách, tea tree oil môže byť aplikovaný priamo na kožu na nohách je hrubšie.

Ako často by ste mali robiť to

Znovu platí dvakrát denne.

Prečo to funguje

Počas pouhých niekoľkých dní, bude tea tree oil začnú zobrazovať jeho účinky. Zabíja vírus a tak zbaví bradavíc. Môžete zmeniť na riediaci trochu v závislosti na reakciu pokožky na koncentráciu. Čím viac koncentrovaný roztok, tým účinnejšie je liečba. Z toho dôvodu sa snažia prispôsobiť dávku, ktorá obsahuje maximálnu účinnosť tea tree olej, aj keď nespôsobuje žiadne reakcie na koži.

Späť na obsah

2. Jablčný ocot a Tea Tree Oil na bradavice

Budete potrebovať

 • 1 kvapka jablčný ocot
 • 1 kvapku tea tree oil
 • 2 kvapky vody
 • Leukoplast

Čo musíte urobiť,

 1. Kombinovať ingrediencie a aplikovať na bradavicu.
 2. Prikryte náplastí.

Ako často by ste mali robiť to

Zmeňte leukoplast každých 5 - 6 hodín a znovu sa zmes.

Prečo to funguje

Kyslosť jablčného octu pomáha vytlačiť bradavice z povrchu pokožky. Má tiež antimikrobiálne vlastnosti, ktoré v kombinácii s antivírusovými zlúčeninami s tea tree olej je, majú zosilnený účinok na vírus (4).

Späť na obsah

3. Cesnak a Tea Tree Oil na bradavice

Budete potrebovať

 • 2-4 kvapiek tea tree olej
 • Kúsok cesnaku
 • Páska

Čo musíte urobiť,

 1. Aplikovať éterický olej na bradavice a potom umiestnite cesnak na ňom.
 2. Zaistite to na svojom mieste s pomocou pásky.
 3. Majte to na dobu 3 - 4 hodiny.

Ako často by ste mali robiť to

Opakujte s čerstvým kusom cesnaku dvakrát denne.

Prečo to funguje

Antivírusové vlastnosti cesnaku môže zbaviť svojim bradavice s ľahkosťou. Jedná sa o účinný bylina, ktorá účinne a rýchlo (5, 6), zabíja vírus.

Späť na obsah

4. Tea Tree Oil a sódy na bradavice

Budete potrebovať

 • 1 lyžica jedlej sódy
 • 8-10 pokles tea tree oil
 • 1-2 šálky vody
 • Vatový tampón

Čo musíte urobiť,

 1. Pridáme sódu a éterický olej do vody a miešať všetko dohromady.
 2. Použitie bavlny, platí toto riešenie na bradavice.
 3. Nechaj to prirodzene uschnúť. Nenechajte ju umývať po dobu niekoľkých hodín.

Zvyšný roztok vo vzduchotesne fľaše skladovať.

Ako často by ste mali robiť to

Aplikovať tento dvakrát denne.

Prečo to funguje

Jedlá sóda pôsobí ako exfoliant a pomáha uvoľniť bradavice z pokožky. To je tiež zvieravý čo znamená, že bude absorbovať všetku vlhkosť z bradavice a to bude robiť nevhodné prostredie pre vírus prežiť (7). Tak, bude to nakoniec spôsobí, že bradavice odpadávať.

Späť na obsah

5. Kokosový olej a Tea Tree Oil na bradavice

Budete potrebovať

 • 1 kvapku tea tree oil
 • 1-2 kvapky kokosový olej alebo ricínový olej

Čo musíte urobiť,

Zrieďte tea tree olej s dopravcom ropy výberu a aplikovať na bradavicu.

Ako často by ste mali robiť to

Urob to dvakrát denne.

Prečo to funguje

Obaja kokosový olej a ricínový olej vykazujú antivírusové vlastnosti. Oni tiež vyživujú pokožku a pomôže vo svojej uzdravenie, akonáhle bradavice klesla off (8, 9).

Späť na obsah

Pozor

Nepoužívajte ricínový olej pre deti.

Pre tea tree oil, aby boli účinné, je potrebné pred nákupom kontrolovať kvalitu oleja. Mnoho kozmetických firiem predať tea tree olej v kombinácii s 90% sójového oleja. Iba s 10% obsahom tea tree oil, že účinnosť zmesi je nepravdepodobné, a preto je nutné vždy vybrať výrobok, ktorý je 100% tea tree oil. Použite niektorý z liekov uvedených vyššie vašich bradavice a budú klesať ďalej prirodzene vyskytuje v niekoľkých týždňov.

Použili ste tea tree olej na bradavice pred? Povedzte nám, ako to po vás pomohlo. Ešte poznámka v priestore pod.

load...