Zdravie a wellness

Ako používať bielkovinový prášok na zvýšenie telesnej hmotnosti?

Ako používať bielkovinový prášok na zvýšenie telesnej hmotnosti?

Kým takmer všetci na straty misiu hmotnosti, ešte stále existujú niektorí ľudia, ktorí sa zúfalo snažia sa rôzne opatrenia, aby získali nejaké kilo! Tí, ktorí sú príliš chudá môže nájsť to rovnako depresívne a ťažké. Môžu existovať rôzne dôvody pre osobu bytia príliš tenká. Metabolizmus, hormonálna nerovnováha, štítnej žľazy a zlé stravovacie návyky sú niektoré z častejšie dôvody pre to isté.

Ak ste unavení, že sú chudá a chcete získať nejakú váhu potom skvelá možnosť vyskúšať, je použiť proteínový prášok, ktorý vám pomôže získať nejaké kíl. Ale skôr, než začnete čítať o tom, ako používať proteínový prášok na priberanie na váhe, mali by ste vedieť niečo o tom, čo proteín prášok.

Čo je to Protein Powder?

Proteínový prášok je jedným z tela stavebné doplnky, ktoré môžu byť použité ako náhrada jedla, pomôže schudnúť, budovať telo svalov alebo pomôcť pri zlepšovaní priberať na váhe. Existujú tri typy proteínových práškov - Srvátka, sóje a kazeínu bielkovín. Tieto prášky sú k dispozícii v rôznych cenových reláciách na trhoch. Môžete si ich kúpiť v každom nutričnom alebo chemik obchode blízko vás.

load...

Protein Prášok pre priberanie na váhe:

  • K priberanie na váhe, budete musieť zahrnúť srvátkové bielkoviny v strave. Proteín pomáha v raste a opravy svaly. Musíte konzumovať asi sto až dvesto kalórií bielkovín denne. To vám pomôže získať o jednu až dve libry týždenne. Získanie libru alebo dva týždenne je normálne pre telo.
  • Ak ste sa chystajú začať konzumovať proteínový prášok, potom by ste mali zoznamovať s biologickú hodnotu Scale (BV). Je to meradlo, ktorý pomáha merať množstvo príjmu bielkovín v tele a tiež koľko vstrebáva proteín bude využitý v tele. Na stupnici biologickej hodnoty, vajcia kurzom 100, ceny hovädzieho mäsa na 75 a srvátky sadzieb na 104. Ale izolátov srvátky je čistejší forma srvátky, ktorá ceny pri teplote asi 170.
  • Ak sa chcete na priberanie na váhe a budovať svaly, potom by ste mali rozhodnúť pre lepšiu verziu proteínový prášok. Cena záleží, ale keď máte v úmysle zmeniť svoje stravovacie návyky a sústrediť sa na konkrétne diétu, potom budete musieť stráviť trochu peňazí. Tieto izoláty srvátky je najdrahší formou bielkovín na trhu k dispozícii, a tiež sú tou najlepšou voľbou pre zvýšenie hmotnosti.

Takže teraz viete, ako zvýšiť svoju váhu pomocou diéty. Avšak, pre tých z vás, ktorí majú veľmi nabitý program môžete vždy vyskúšať iné formy potravín, ktoré obsahujú vysoké množstvo bielkovín, ako sú proteínové tyčinky (ktorý má zbytočne veľa cukrov a sacharidov), grilované kuracie mäso, vajcia a mlieko. Môžete tiež skúsiť brať proteínové koktaily.

Teraz môžete prestať starať o tom, že chudý a pocitu izolácie. Vždy je cesta von k lepšiemu a zdravšiemu životnému štýlu.

load...