Zdravie a wellness

Ako oceľový jablkový ocot sušil moje boľavé hrdlo

Ako oceľový jablkový ocot sušil moje boľavé hrdlo

Ste trpia bolesťou v krku? Chceš rýchly, prírodný prostriedok, ako sa zbaviť svojho bolesť v krku? Tento post hovorí o jablčného octu a ako to môže byť použitá na liečbu bolesti v krku. Chcete vedieť viac? Čítajte ďalej.

Medzi mnohých vecí, ktoré sa používajú pri liečbe bolesti v krku, jablčný ocot si zaslúži osobitnú zmienku. To je bežne vyskytujú vo väčšine domácností a sú ľahko dostupné.

Jedná sa o vlastnosti jablčného octu, ktorý je vhodný pre liečenie bolesti v krku:

  1. Jablčný ocot je bohaté na anti-bakteriálne vlastnosti, ktoré pomáhajú v boji proti baktérie spôsobujú bolesti hrdla (1).
  2. Vzhľadom k tomu, jablčný ocot má vysoké hladiny kyslosti (2), pomáha pri znižovaní hladiny pH tkanív a pomáha zbaviť sa baktérie spôsobujúce bolesti v krku.
  3. Jablčný ocot je bohatým zdrojom prebiotickej inzulín, ktorý pomáha pri zvyšovaní imunity (3) zvýšenie počtu T-buniek a bielych krviniek.
  4. Jablčný ocot je prírodný vykašliavanie, ktorý pomáha pri uvoľnení hlien a zabíja baktérie, aby sa uľahčilo okamžitú úľavu od bolestí hrdla (4).

Spôsoby využitia jablčného octu pre liečenie bolestí hrdla:

Jablčný ocot je veľmi univerzálne riešenie, ktoré možno použiť v mnohých ohľadoch pre liečbu bolesti v krku. Tu sú niektoré z najčastejšie používaných metód:

load...
  1. Zriedený jablkový Vinegar- zmiešajte 2 polievkové lyžice jablčného octu s asi 8 oz vody. Voda môže byť normálne alebo málo teplá. Pridať nejaký surový med k riešeniu ďalších upokojujúce účinky. Miešať všetky ingrediencie dohromady a pitie tejto zmesi 2 - 3 krát denne.
  1. Jablčný ocot, citrón čaj a med: Do čajové lyžičky jablčného octu, pridajte lyžičku medu, šťava z citróna ¼ a malú štipku kajenské korenie. Zmiešajte všetky tieto veci dobre a nalejte do šálky horúcej vody. Zmes sa zvoľna odpil tak, že kvapalina prechádza bolesť v krku pomaly, upokojujúce to v procese. Pre dosiahnutie najlepších výsledkov v krátkom čase, sa odporúča denne vypiť Táto zmes 4krát. Mnoho ľudí sa zabránilo kajenské korenie. V takom prípade použite lyžičku medu a citrónovej šťavy v zmesi. Zmiešajte rovnaký v šálke horúcej vody a vziať dúškami na zmiernenie bolesti v krku. Piť Zmes 2 - 3 krát denne po dobu rýchlu úľavu.
  1. Jablčný ocot so soľou: Pridajte trochu soli, 2 polievkové lyžice jablčného octu. Vezmite ½ šálky teplej vody a miešajte roztok do vody. Tento roztok by mal byť použitý na kloktanie minimálne 3 - 4-krát denne. Niektorí ľudia tiež chceli pridať ¼ lyžičky kajenské korenie do zmesi a kloktať s rovnaké. To je tiež navrhol, aby prehĺtať niektoré zmesi medzi kloktadiel.
  1. Jablčný ocot a med: Pokiaľ máte ťažkú ​​proti kašľu a nachladnutiu spolu s bolesťami v krku, bude to jablčný ocot riešenie určite pomôže zmierniť bolesť a nepohodlie v krku a hrudníka (5). Vezmite ¼ šálky jablčného octu a rovnaké množstvo medu a miešať dve dohromady. Nepridávajte vodu do tohto riešenia. Vezmite 1 polievková lyžica tejto zmesi v intervale 3 - 4 hodiny pre zmiernenie bolesti v krku. V prípade, že nemôžete mať koncentrovanej forme roztoku, vytvorte tonikum zmiešaním zmesi v malom šálke horúcej vody a ihneď vypiť pre okamžitú úľavu.

Najlepšia vec, o použití jablčný ocot pri liečbe bolesti v krku, je to, že neexistujú žiadne vedľajšie účinky podieľajú. Je to prirodzený spôsob, ako sa vysporiadať s bolesťou v krku a prechladnutí problémy účinne.

Si našiel tento príspevok? Prosím zanechať svoje pripomienky v nižšie uvedenom poli.

load...