Zdravie a wellness

Ako len pár minút parného kúpeľa vám môže pomôcť schudnúť

Ako len pár minút parného kúpeľa vám môže pomôcť schudnúť

Dlhý relaxačné sedenie parný kúpeľ, je práve to, čo je treba hýčkať. Sedieť, nechajte svoje myšlienky vziať krídla a robiť problémy zmiznú - nie je to luxusné? Keby som povedal, že by to pomohlo chudnutie príliš, mali by ste ponáhľať, aby jeden okamžite?

Ouha! Nie tak zhurta, pretože musíme diskutovať o tom, ako to funguje na chudnutie. Majú pre čítanie a potom môžeme uvažovať o tom, či by ste mali zabaliť uterák čoskoro.

Short-Cut Dieter:

Trendy zmeniť čas od času. Väčšina moderných mužov a žien sedí na svojich pracoviskách. Potom choďte výťahom do čakajúceho taxíka, sedieť v tom, vrátiť sa domov a znova sa posadil. To je sedavý s veľkým, S '.

load...

Vzhľadom k tomu, sedí so svojou obľúbenou aktivitu, stojí, ako schudnúť, nie je lákavá vyhliadka. Hľadáte nejakú výhovorku, aby beh na druhú stranu od kardio? Hey! To je cvičenie príliš.

Tabletky na chudnutie sa zdá byť posledný výstrelok ponúkané overzealous podnikateľov. Pop jeden legrační vyzerajúci pilulku a schudnúť, žiadne úsilie spojené. Ste pádu na to?

Nie, iná možnosť odišiel do skrátená Dieter sa, jesť menej. Priznajme si to; zdravé jedlo chutí ako šalát. Len nezdravé jedlo vám môže dať, že uspokojenie pocit a ste len vľavo s možnosťou jesť menej.

load...

Takže, čo môže skratka Dieter robiť kontrolovať chuť do jedla a schudnúť, zatiaľ čo sedí po celú dobu? Majú parný kúpeľ samozrejme!

Áno, parný kúpeľ možno znížiť svoju váhu:

Radi, že nie? Parný kúpeľ sa podarí znížiť pár kíl z vášho tela (1). Ale (bohužiaľ je ale), účinok je dočasný.

 • Parné kúpele sa zahrieva na teplotu asi 110 stupňov Celzia.
 • Sedí v miestnosti, budete sa potiť hojne.
 • Voda stráca potením prispieva k chudnutiu.
 • Ste skutočne schudol vody a nie tuk.
 • Parný kúpeľ po dobu 30 - 45 minút, sa hovorí, že zníži až 5 libier.
 • Ľudia s prebytkom zadržiavanie vody v ich telách stratí väčšiu váhu z výslednej straty vody.
 • Strata vody cez vodnej pary tiež vedie k dehydratácii.
 • Takže pitnej vody po zasadnutí je povinná.

Je smutné, že dopĺňanie vody dáva váhu späť tam, kde patrí.

Ďalej zjednodušiť, parný kúpeľ nehorí ani prepínať kalórií ako cvičenie robí. Odstraňuje vodu. Naproti tomu pot od cvičenia je priamym dôsledkom zatkli kalórií.

Ste stále nie je fanúšikom kardio? Nie sladké! Aj odhalí, ako presne si môžete urobiť parný kúpeľ prácu za vás.

Ako Parný kúpeľ vlastne výhody, ktoré:

Typicky by sa dalo obraz sedí v parný kúpeľ zariadení a predstaviť váhu topenia preč s potom. Vzhľadom k tomu, aby sme zistili, že stráca vodu, budete schudnúť dočasne, bez toho aby ste sa pozrieť na tenké ", musíme pochopiť výhody parnom kúpeli lepšie.

1. Pot toxíny z vášho systému:

Parné kúpele sú skvelé detoxifiers, ak ste nevedeli, že už. Para otvára póry a zvyšuje potenciál svojho tela odstrániť toxíny cez kožu (2). Robiť parný kúpeľ rutinné trikrát každý týždeň s cieľom maximalizovať výhody tohto prirodzeného detoxikačný systém.

Počul si pravdu, že je to trikrát týždenne. To je až potom naše telo vylučuje toxíny, ktoré by mohli byť prispievajúce k zlému metabolizmu a priberanie na váhe. Pravidelné parné kúpele môžu skutočne ťažiť chudnutie cez detoxikáciu.

2. Upokojuje tepny dostatočne presný, aby krv do:

Parné kúpele sú tak relaxačné, ale uvoľniť svaly a tepny. To má pozitívny vplyv na obehový systém, v ktorom sa prietok krvi zlepšenie. Parné kúpele tiež upokojiť náš nervový systém, čím sa znižuje stres.

To je dôležité preto, že v dlhodobom horizonte, to robí aktívne. Dobrý krvný obeh je povzbudzujúce k telu. Pravidelné parné kúpele môže zlepšiť váš metabolizmus a riadiť telo spaľovať tuk. Dokonca aj keď si znovu váhu vody spočiatku by ste ešte začnú strácať 300 kalórií v priemere raz váš metabolizmus kick-začína.

3. Civilizačnými chorobami takže budete tučná? Koho to zaujíma?:

Parné kúpele umožňujú vykonať relaxačné, zatiaľ čo civilizačných chorôb môže stres seba von. Mnohokrát, srdcové ochorenia (tvrdené tepny, blokované tepny) a diabetes od nezdravé jedlo môže viesť k nepriamemu zvýšeniu telesnej hmotnosti.

Pravidelná návšteva parnej kabíne stabilizuje vaše telo vo viac ako jedným spôsobom. De-zdôrazniť povaha parnom kúpeli zlepšuje krvný obeh, odstránenie cholesterolu a ďalších toxínov. Mohlo by to mať niektoré pozitívne účinky na diabetikov príliš. Je jasné, že vysoký krvný tlak a ďalšie civilizačných chorôb sú riadené s touto metódou.

4. Celá tá Food Nerobia ste Hungry No More:

Tu je miesto, kde sme sa vrátiť k diskusii o možnosti, menej jesť '. Sarkazmus stranou, ovládacia časť nie je tak zlé.

Pri práci na kontrole chuti do jedla, môžete jesť malé porcie jedla v pravidelných intervaloch. Takéto voľby udržať hladinu cukru v krvi stabilnú a metabolizmus revúci.

Bezprostredne po parnom kúpeli, vašu chuť k jedlu sa znižuje. Okrem toho má veľké množstvo vody doplniť stratené tekutiny zaplní žalúdok. Všetky z nich bude kombinovať, ktoré vám pomôžu schudnúť.

Teraz, zbaľ si uterák:

Našťastie je možné sedieť a schudnúť. Jediný úlovok je, budete musieť zabaliť sa do uteráka a stráviť 30 minút do parného kúpeľa kabíne aspoň dvakrát týždenne.

Zdá sa, že existuje osobné parný kúpeľ kabíny osobitne navrhnuté a k dispozícii na mieste doma.

 1. Pred kúpeli, vypite pohár vlažnej vody
 2. Vezmite parný kúpeľ na lačný žalúdok
 3. Počas kúpeľa, ste radil, ktoré majú byť zabalené v chladnom uteráku
 4. Nechajte páry, aby vás pot, rovnako ako je to možné
 5. Neskôr sa studenú sprchu
 6. Hydratovať seba bezprostredne, pretože telo stráca elektrolytov spolu s vodou

Tehotné ženy, osoby s chronickým ochorením, alebo tí na lieky sa neodporúča, aby sa parné kúpele (3). Vazodilatácia a dehydratácia môže mať vážne neúspechy u jedincov so srdcovými problémami a epilepsiou. Starší ľudia môžu pociťovať závraty a môže omdlie z nadmerného tepla.

Parný kúpeľ funguje najlepšie v kombinácii:

Ak sú iné metódy chudnutia pochválil s parnými kúpeľmi, že pracujú dobre dohromady. S masážou je výborný nápad, ale existujú lepšie nápady.

Za cenu znieť ako klišé, musím vám pripomenúť, že strata tuku možno najlepšie dosiahnuť prostredníctvom cvičenia. Skombinujte to s parným kúpeľom a pozerať sa kúzlo stalo. A spomenul som? Parné kúpele sú skvelé pre vašu pokožku.

Je to všetko o parný kúpeľ výhod! Našiel si, čo si hľadal? Prosím, podeľte sa o svoje myšlienky. Nechaj ma komentár nižšie.

load...