Zdravie a wellness

Aké sú výhody meditácie sviečok?

Aké sú výhody meditácie sviečok?

V dnešnej dobe príliš veľa zákaziek, to je obyčajné pre vás, aby ste mohli rozptýliť. Myslíte si, ocitnete strate zameranie na vašom pracovisku? Myslíte si, že vaša myseľ blúdi v rôznych smeroch? V takejto situácii, navrhujeme, môžete sa obrátiť na meditáciu. Sviečkach meditácie je jedna z foriem meditácie, ktorá udržuje váhania vašej mysle pod kontrolou.

Čo je Candle Light meditácie?

Sviečkach meditácie je sprostredkovanie open-eye. Ako už názov napovedá, v tomto štýle meditácie, sa očakáva, že pozerať sa na plameň sviečky pri meditácii. Pre mnoho ľudí je ľahšie sústrediť sa na fyzický objekt, než sa zameriava na mantra či imaginárnych objektov, ako je navrhnuté v iných foriem meditácie.

Čo sa deje v sviečkach meditácie?

Keď začnete s procesom meditácie, musíte najprv nastaviť svoje miesto, aby vyhovoval praxi. Vypnúť jasné svetlá, ak existujú. Pokrytie okna. Nie je nutné v miestnosti musí byť tmavé. Hlavnou myšlienkou je vytvoriť nastavenia, ktoré je slabo svieti, ale je príjemné sedieť. Uistite sa, že miestnosť je pri normálnej teplote alebo teplote, ktorá vám vyhovuje at.

load...

Teraz je čas zapáliť sviečku. Sedieť vo vzdialenosti asi 50 cm od sviečky. Postavenie sviečka by mala byť v úrovni očí. Nespadajú dopredu, zatiaľ čo civela na sviečku alebo nie prepad. Nezabudnite, že musíte byť pohodlné pri pohľade na plameň sviečky. Môžete sedieť na stoličke. Alebo si môžete vybrať sedieť so skríženými nohami, v prednej časti sviečky, podľa toho, čo je výhodné pre vás.

Začať hľadí do plameňa. Ak tak urobíte, obraz sviečky by mala naplniť svoju myseľ. Spočiatku možno zistíte, že je ťažké sa sústrediť, a vaše oči môžu ukázať vodnaté. Ale udržať váš pohľad pevné, kým sa dosiahnuť stav pokoja. Ako sa pozeráme na sviečky, dýchať a vydychovať. Ako si udržať na to, vám pomaly nájsť sami dostať do stavu koncentrácie a mieru.

Výhody pri sviečkach meditácie:

Sviečkach meditácie pomáha zlepšiť svoje duševné stabilitu; na oplátku dáva vám Vaša musí potreboval duševný pokoj. A tu je, ako!

load...

Ako sa vaše oči uprené na plameň sviečky, ale nevidím nič nad plameňom. V takejto situácii, váš mozog nedostáva žiadnu novú informáciu spracovať. Je to nervy bielka, ktoré vysielajú signály do mozgu. Ale v tomto prípade, že nie je vysielaný žiadny signál. Výsledkom je, že obrazy vedľa sviečky začnú miznúť z vášho zraku. Počas praxe, zatiaľ čo vaše oči sú otvorené, uvidíte iba plameň a nič iné.

Je zaujímavé, že každá sviečka farba rozptyľuje rôzne formy energie počas meditácie. Napríklad biela sviečka palica je určená pre jasnosť vízie, indigo múdrosti, tyrkysové za uzdravenie, žltý pre vnútornú silu a sebavedomie, oranžové sviečku na schopnosť prežiť stratu, červená za odvahu a fyzickú silu, ružová pre teplo a empatia atď.

Takže, keď budete cvičiť ľahké meditácie sviečky, môžete si vybrať farbu sviečky založené na tom, čo chcete dosiahnuť v priebehu meditácie.

Dúfajme, že tento článok slúži ako prvý krok k svojmu sviečkach meditačnej praxe nájsť vnútorný pokoj. Aj keď táto forma meditácie je úplne neškodný, môžete požiadať o radu z jogy gurua po celú dobu trvania procesu.

Myslíte si, že pri sviečkach meditácie vám pomôže stať sa psychicky silnejší jedinec? Podeľte sa s nami v komentároch!

load...