Zdravie a wellness

Aké sú rozdiely medzi ricínovým olejom a kokosovým olejom?

Aké sú rozdiely medzi ricínovým olejom a kokosovým olejom?

Ktorý olej používate? Ricínový olej alebo kokosový olej? Premýšľali ste niekedy, čo každý z nich je známa? No, obaja majú svoje vlastné sadu významných výhod. V závislosti na problémoch, ktoré máte a lieky, ktoré potrebujete, každý z dvoch olejov môžu byť použité podľa vašich požiadaviek. Čítať ďalej ricínového oleja vs kokosového oleja v tomto príspevku.

Ale aký je rozdiel medzi ricínového oleja a kokosového oleja? Obaja majú úžasné výhody, pokiaľ ide o rast a udržiavanie vlasov. Ale oba tieto oleje majú rôzne zložky, a preto sa líšia vo svojich vlastnostiach a vplyvu, ktorý majú na svoje vlasy.

Ricínový olej vs kokosový olej

Takže aké sú účinky kokosového oleja vs ricínového oleja? Prečítajte si to zistiť!

Vlastnosti ricínový olej:

Byť silná konzistencia, ricínový olej je často nesprávne vyložil pre svojej koži a vlasy výhody. Ale k nášmu úplné prekvapenie, to je nádherný prírodný prostriedok, ktorý podporuje zahusťovanie a opätovný rast vlasov. V skutočnosti, a to nielen pre skalpu, to môže dokonca byť použité pre obočie a riasy, aby boli husté, dlhé a zvodné jednoduchým a rýchlym spôsobom. Tu je, ako sa to stane:

load...
  1. Ricínový olej má vysoké množstvo kyseliny ricínolejovej, v dôsledku ktorých je vysoko anti-bakteriálne a anti-hubové povahy. Z toho dôvodu, že napáda baktérie a plesne, ktoré prebývajú v korienky vlasov a zabrániť im v pestovaní.
  1. Hrúbka ricínového oleja je tiež výhoda, pretože bráni vlasy pred pádom obliečkami to pekne a pomáha to zostať pevne na svojich koreňoch.
  1. Bohaté na omega 9 mastné kyseliny, ricínový olej sa ukáže byť zdrojom výživy pre vlasy, vlasové folikuly a pokožkou podobne. To môže preniknúť hlboko do pokožky a korienky vlasov, a tým vyživuje ich jemne robiť je silnejší.
  1. Ďalším prínosom ricínového oleja na vlasy je to, že robí vlasy lesklé a lesklé. Tiež, keď pravidelne aplikované, môže pomôcť jeden mať hladké vlasy, ktoré je ľahko ovládateľný a silný, ako dobre!
  1. Je nutné ricínový olej, ktoré sa majú používať šetrne, pretože dokonca aj malé množstvo z nich je veľmi silná a môže sa šíriť na pomerne veľkú časť pokožky hlavy. Z tohto dôvodu, ale tiež dokáže byť veľmi nákladovo-priateľské, vzhľadom k jeho využitie a stanovenie cien, ktoré má na trhoch.

So všetkými týmito vlastnosťami, ricínový olej je naozaj sen olej pre všetkých, ktorí by chceli získať ich stratené vlasy alebo aby ich vlasy silnejšie! Avšak, kokosový olej je tiež životaschopnou možnosťou v tomto kontexte; Tu je návod:

Vlastnosti Kokosový olej:

Ak ricínový olej je určený pre liečbu vlasy problémy, ako je vypadávanie vlasov a vypadávanie vlasov, kokosový olej je, že jeden olej, ktorý by ste chceli pridať do svojho pravidelného režimu starostlivosti o vlasy. Tento olej má vlastnosti, s ktorými chráni vlasy pred podmienkami prostredia, a tiež udržuje ju hydratovanú dlho. S týmto, ale tiež pomáha v rastúcej vlasy dlhšie a silnejšie v vhodným spôsobom.

  1. Kokosový olej je veľmi užitočný pri liečbe a prevencii lupín, pretože má proti plesniam, proti-vírusovej a anti-bakteriálne účinky. Zároveň, ale tiež zabraňuje problémy, ako vši a vypadávanie vlasov, pretože obsahuje vitamíny E a K vo významnom množstve.
  1. Pravidelná masáž s kokosovým olejom zlepšuje zdravie vlasov kožičky a posilňuje vlasové folikuly, čo zlepšuje silu vlasov. Boku, masírovať vlasy s týmto olejom udržuje vlasy a vlasovú pokožku hydratovanú a tým ich chráni pred prachom a znečistením životného prostredia.
  1. Kokosový olej je bohatý na kyseliny laurovej, kyseliny kaprinovej a pomerne málo esenciálnych mastných kyselín, ktoré dodávajú proteíny na vlasy, a tým napomáhať udržanie svoje sily a zabrániť ich poškodeniu a vypadnutiu.
  1. Masáž s kokosovým olejom tiež zvyšuje krvný obeh v pokožke hlavy a zaisťuje zdravý prísun kyslíka do vlasov, čím je silnejší, mäkšie a zdravšie.
  1. Záležitosti ako rozštiepené končeky vlasov, poškodenie vlasov, hrubým / kučeravé vlasy sú tiež riešené pomocou kokosový olej na pravidelnom základe.

Dúfam, že sa vám páčil náš príspevok na ricínový olej vs kokosový olej. Vyššie uvedená analýza ukazuje, že obaja ricínový olej a kokosový olej sú podivuhodné produkty pre starostlivosť o vlasy. Avšak, výber, aby ste medzi nimi závisí od druhu problém, ktorý chcete riešiť. Ak je jeho vypadávanie vlasov a vlasy znova, potom ísť na ricínový olej a ak je pravidelná údržba vlasy, ktoré sa bavíme o, potom kokosový olej by mala byť vaša voľba!

load...

load...