Zdravie a wellness

ABC diéta - ako to urobiť a aké sú jej výhody?

ABC diéta - ako to urobiť a aké sú jej výhody?

Môžete trik váš metabolizmus, bez hladovať seba? S diétou ABC budete určite! Náš metabolizmus je len telesná funkcia, ktorá udržuje naše telo šúpanie pozdĺž, ale tento jednoduchý funkcie telo je hlavný vinník, pokiaľ ide o obezitu. Ak váš metabolizmus je pomalý, potom sa vaše telo nemôže spracovať kalórií, ktoré užívate. To znamená, že kalórie sa hromadí vo forme tuku. Takže ak chcete, aby vaše telo hromadí menej tuku, potom sa budete musieť zvýšiť svoj metabolizmus, alebo sa menej kalórií, alebo ešte horšie - pracovať kalórie off. ABC diéta pomáha zvýšiť rýchlosť metabolizmu tela, pomáha to, ako schudnúť rýchlo.

Takže čo presne je ABC diéta plán? ABC diéta je skratka kandidovať na Ana Boot Camp stravy. V tejto diéte, budete postupne držať redukčné príjem kalórií, bez toho aby telo ísť do režimu hladovania. Takže v podstate je potrebné oklamať svoje telo! Nie je vôbec jednoduché. Ale ak vaše telo si uvedomuje, že je čím ďalej menšie množstvo kalórií, než to prejde do režimu hladovania. To povedie k spomaleniu metabolizmu a zlyhanie celého jedálnička. Tak, ako presne si môžete oklamať svoje telo? Prečítajte si o to vedieť viac.

Ako to urobiť ABC Diéta?

V podstate je potrebné oklamať svoje telo s diétou, ktorá strieda príjem kalórií, aby zvýšiť váš metabolizmus. Diéta môže byť sledované po dobu 50 dní. Cez robí túto diétu môže spôsobiť viac škody ako úžitku. Ale ak si správne sledovať diétu, potom môžete dosiahnuť svoj cieľ váhu do 50 dní. Tu je 5 odlišných obdobie, do ktorého si môžete rozdeliť svoj jedálniček:

load...
  1. Prvé obdobie môže začať s 500 kalórií počas prvých dvoch dní. Potom 300 kalórií na jeden deň. 400 kalórií na nasledujúci deň. Po ktorom váš príjem kalórií by sa namočí. Po 400 kalórií by mal mať budúci deň strava len 100 kalórií a potom ju zvýšiť na 200. Počas nasledujúcich troch dní ju zvýšiť o 100 kalórií, až sa dostanete 500 kalórií. Potom na 10. Deň budete musieť rýchlo.
  2. Druhá etapa by mala začať s veľmi nízkym príjmom kalórií 150 kalórií. Potom musíte striedať príjem kalórií. Druhý deň, mali by ste mať 200 kalórií, tretí, mali by ste mať 400, štvrté, mali by ste mať 350, piaty deň vziať 250, šiesty by malo umožniť iba 200 kalórií, siedmeho dňa budete musieť rýchlo. Nasledujúce rýchly a spotrebuje iba 200 kalórií na ďalší deň, po nej o 100 kalórií. Konečne koniec obdobia s iným rýchlo.
  3. Tretie obdobie dôjde k postupnému znižovaniu nasledované postupným zvýšením príjmu kalórií. Počnúc 300 kalórií, zachovať zníženie príjmu o 50 kalórií za deň. Akonáhle ste dosiahli 50 kalórií za deň, môžete zvýšiť príjem. Deň po 50 príjem kalórií denne, majú deň, ktorý umožňuje len 100 kalórií. Následne sa 200 kalórií za ďalšie dva dni. Potom ju zvýšiť na 300. Dňa deviateho zvýšiť príjem 800 kalórií, než opäť nalačno.
  4. Štvrtá doba je najkratšia. Ten sa klenie cez 4 dní. Hneď prvý deň, musíte mať 250 kalórií. Nasledujúce dva dni zvýšiť príjem o 100 kalórií denne. A konečne, rýchlo znovu pred začatím posledného obdobia diéty.
  5. Piaty a posledný obdobie jedálnička je najdlhšia. Za prvých šesť dní držať znižuje príjem kalórií z 500 kalórií o 50 kalórií za deň. Po dosiahnutí 200 siedmeho dňa, majú rovnaký príjem na ôsme miesto. Na deviaty zvýšiť ju na 250. Potom znova znížiť na 200. Podľa jeho nárastom na 300. Druhý deň išiel do 200 a potom sledovať ho s 150 kalórií. Nakoniec rýchlo opäť v posledný deň.

Potom, čo dokončil diétu určite vidieť obrovský rozdiel. Ak si pokaziť, nezúfajte. Zastavte sa na krátku dobu a pokračovať po chvíli. Po jasanie na dokončenie diétu je u konca, postupne sa vrátiť k svojim starým stravovacím návykom. Neponáhľajte do neho a nechať svoje telo prispôsobiť pomaly.

load...