Zdravie a wellness

9 Vzrušujúce asány, ktoré budú tónovať vaše vnútorné stehná za vec dní

9 Vzrušujúce asány, ktoré budú tónovať vaše vnútorné stehná za vec dní

Ženy sú vždy sťažujú ich hmotnosti - buď ich zbrane sú vypuklé, alebo ich boky sú zasahovania so svojou dokonalú postavu. Ale na vážnejšie notu, vnútorné stehná, ktoré sa tiež nazýva adduktory, sú nielen dôležité svalové skupiny, ale tiež veľmi zaujímavé.

Väčšina žien sa vždy sťažujú Wiggly vnútornej strane stehien, a hoci muži naozaj nestarám o to, v ideálnom prípade by mali taky. To je jedna z oblastí tela, ktoré je potrebné najmä venovať pozornosť, ak máte bolesti v bedra, kolena, dolnej časti chrbta a členkov. To je tiež jeden z tých mála oblastí, ktoré sa môžu využívať zmarené estetické sťažností, a zároveň tiež zbaviť bolesti a nedošlo k zraneniu. Glutes sú tiež podobné vnútornej strane stehien - sú posilnené a stimulované prostredníctvom cvičenia. Dôvodom je veľmi dôležité hovoriť o zadku a vnútornej strane stehien, a to je, že pri práci na adduktory na vytvorenie a udržanie stability a rovnováhy okolo bokov, je potrebné aktivovať glutes taky.

Bolesť a tónovanie nie sú jediným dôvodom, že vnútorné strany stehien prídu do centra pozornosti. Na vnútornej strane stehien sú obvykle zanedbávaná, a preto sú obaja slabé a tesné, a to sú dva veľké dôvody, ktoré podnecujú k bolesti a nepohodlie. Tiež, ak si myslíte, jednoduché výpady pomôže stimulovať vnútornej strany stehien, nie je to tak jednoduché. Potrebujete niečo viac.

load...

Ako jóga môže prispieť k posilneniu a tón vnútornej strany stehien

Ak chcete pracovať svoje vnútorné strany stehien, je nutné nielen pracovať na ich posilnenie, ale tiež na preťahovanie je tak, že mobilita je zlepšená. Pohyby vy pick potrebovať ako pretiahnuť a posilniť oblasť. Majte na pamäti, že posilňovanie musí byť vykonané v plnom rozsahu pohybu.

Tieto ásany vám pomôže zlepšiť rozsah pohybu, a udržiavať ho pri práci na tonizáciu a posilnenie svalov. V našich obvyklých cvičení, trávime len všetok čas preťahovanie a zdvíhanie napriek veľmi obmedzený rozsah pohybu. Tie spôsobia, že svaly sprísniť viac.

Jóga vám dáva tú správnu kombináciu preťahovanie a posilňovanie, a zároveň ponúka širokú škálu pohybu rovnako, a to funguje neuveriteľne pre svoje vnútornej strane stehien.

load...

9 Efektívne predstavuje v Jóga pre vnútorné stehná

  1. Garudasana
  2. Natarajasana
  3. Tittibhasana
  4. Anjaneyasana
  5. Gomukhasana
  6. Rajakapotasana
  7. Malasaña
  8. Hanumanasana
  9. Dhanurasana

1. Garudasana

Garudasana alebo Eagle Pose je výkonný Asano, ktorá funguje krásne na tónovanie a posilňovanie svoje končatiny. Ako ste si zamerajte svoju pozornosť na vyrovnanie v póze, vaše vnútorné stehná pracovať v priebehu času udržať rovnováhu. To prispieva k posilneniu a tón je. To Asano tiež aktivuje glutes a dáva nohy dobrý úsek, zmiernenie bolesti a uvoľnenie zachytené stres.

Ak chcete vedieť viac o tejto ásany, kliknite sem: Garudasana

Späť na obsah

2. Natarajasana

Natarajasana je jednou z najpôvabnejších Jóga. Je to skoro, ako keby ste súčasťou krásne tanečné bodu. Avšak, to vyžaduje trpezlivosť a prax zdokonaliť túto pózu a napodobňovať, že milosť, ako budete usilovať o dosiahnutie rovnováhy. Vaše svaly na nohách je potrebné pracovať v priebehu času na podporu a zladiť sami. Ak zistíte, že správne, jedna noha je natiahnutá v tomto ásany, a v tomto procese, vaše vnútorné stehná sú spracované na základe. Dostanú dôkladné pretiahnutie a zostávajú aktívne aj po skončení s praxou.

Ak chcete vedieť viac o tejto ásany, kliknite sem: Natarajasana

Späť na obsah

3. Tittibhasana

Ak chcete vedieť viac o tejto ásany, kliknite sem: Tittibhasana

Späť na obsah

4. Anjaneyasana

Anjaneyasana je nízka výpad a je jedným z najlepších Jóga pre zníženie vnútornej strane stehien. Výpady pracovať predovšetkým na svaly vnútornej strane stehien. Dávajú im hlboký úsek a otvoriť ich dôkladne, takže sa, že všetky pasce stres sa uvoľní a svaly sa uvoľnia. Nízka výpad je neoddeliteľnou Asano, pokiaľ ide o tónovanie vnútornej strany stehien. Je stále viac prínosné, keď sa začleniť akcie pulzujúca, keď to budete robiť ásany.

 Ak chcete vedieť viac o tejto ásany, kliknite sem: Anjaneyasana

Späť na obsah

5. Gomukhasana

Gomukhasana alebo krava tváre Asano je tiež jedným z najvšestrannejších jogy ásan. To má mnoho zdravotných výhod. Hoci tento ásany má obe ruky a pohyby nôh, pokiaľ ide o tónovanie vnútornej strany stehien, je to len pohyb noha, že sme znepokojení. Ak sa pozriete pozorne, jedno koleno naskladané nad sebou. Mohlo by to vyzerať jednoducho, ale je to celkom náročné. Ako budete pracovať na zdokonaľovaní stohovanie, vaše vnútorné stehná sú tónovaný a masírovať.

Ak chcete vedieť viac o tejto ásany, kliknite sem: Gomukhasana

Späť na obsah

6. Rajakapotasana

Rajakapotasana je jedným z najúčinnejších jogy sa rozkladá na vnútornej strane stehien, pretože otvára hrudník a dáva nohy dobrý úsek. Vaše vnútorné stehná obzvlášť ťažiť z tohto ásany. Ako ich umiestniť do prednej časti, ktoré sú zložené tak, že vnútorné stehná dôkladne pretiahol. Keď sa zdvihnúť zadnú nohu, jeho hmotnosť sa opiera o svoje vnútorné stehná, čím ju posilňuje. To Asano skutočne tóny plochu v plnom rozsahu pohybu.

Ak chcete vedieť viac o tejto ásany, kliknite sem: Rajkapotasana

Späť na obsah

7. Malasaña

 Malasaña je squatting predstavovať. Funguje to tak dobre, aby tón zadok a stehná. Squat je dôležitá cvičenie pracovať vaše stehná. Vaše vnútorné stehná natiahnuť a posilniť ako si precvičiť tento ásany. Budete cítiť nepríjemne na prvý, ale ako zmierniť do ásany, budete mať ten hlboký úsek vo svojej vnútornej strane stehien, a budete sa cítiť svaly uvoľnili.

Ak chcete vedieť viac o tejto ásany, kliknite sem: Malasaña

Späť na obsah

8. Hanumanasana

Hanumanasana obsahuje plnú rozdelenie nohu. Je to moderná póza, a funguje to svaly celej nohe. Vaše nohy musí byť silná, aby ste praxi to ásany. A ak to tak nie je, ako ste sa snaží zdokonaliť tento ásany, ktoré posilnia sami. Na vnútornej strane stehien sú pracovala na v plnom rozsahu pohybu v tomto ásany.

Ak chcete vedieť viac o tejto ásany, kliknite sem: hanumanasana

Späť na obsah

9. Dhanurasana

Dhanurasana alebo Bow Pose je ďalšie neuveriteľné ásany, ktoré funguje na všetkých štyroch končatinách. Ak sa pozriete pozorne, že vaše stehná sú preč krajiny v tomto ásany. Jemná suspenzia posilňuje ich, najmä vnútornej strany stehien, dáva im dobrý úsek, a tóny je tiež.

Ak chcete vedieť viac o tejto ásany, kliknite sem: Dhanurasana

Späť na obsah

Je veľmi dôležité, aby celé telo natiahnutú ju chrániť pred dostať hrdzavé. Vaše vnútorné stehná sú jedným z najviac zanedbávaných oblastí, a jóga dosahuje a ťahá aj tie zanedbané svaly v tele.

Ak ste neboli cvičiť, môže to byť dobrý nápad začať pomaly a dostať svoje základy priamo pod nadriadeným, kým vaše svaly sú pripravení prijať výzvu týchto ásan. Avšak, to je najvyšší čas si vziať tento krok smerom k olejovanie up, ktorý hrdzavé telo - joga je perfektný! Už ste cvičil jogu na vnútornej strane stehien pred? Ako to pomôcť? Podeľte sa o svoje komentáre s nami nižšie.

load...