Zdravie a wellness

9 úžasných zdravotných prínosov Uva-Ursi pre pokožku, vlasy a zdravie

9 úžasných zdravotných prínosov Uva-Ursi pre pokožku, vlasy a zdravie

Pred moderná medicína robila jeho vzhľad, ľudstvo vždy sa obrátil k prírode pre všetky svoje potreby. Príroda je pokladnicou liečivých bylín a rastlín. V skutočnosti, botanici a výskumníci sa stále objavujú rastliny s liečivými vlastnosťami každý deň. To je dôvod, prečo medvedica lekárska je dôležitý objav pre ľudstvo. Je to rastlina, ktorá bola prvýkrát použitá v 2. Storočí pre svoje úžasné prínosy pre zdravie a tento trend pokračuje aj dnes.

Herb Uva Ursi - plné denného dobrom:

Uva Ursi rastie po celom svete, či už je to Európa, Ázie a Severnej Ameriky. To je tiež známy ako medvedica, prasa bobule a medveď hrozna. Tento ker výnosy červenkasté farebné bobule, ktoré majú niekoľko liečivé vlastnosti.

Tvrdí sa, že bobule majú schopnosť liečiť infekcie močových ciest (UTI), spolu s mnohými ďalšími problémami s obličkami súvisiace. Bobule môžu byť tiež použité ako diuretikum, zvieravý a antiseptikum.

load...

Existujú náznaky, ako ukázať, že medvedica lekárska bobule môžu tiež liečiť niektoré zdravotné problémy u zvierat. Takže to vyzerá, ako by Uva Ursi má mnoho výhod, a to je dôvod, prečo sa používa všade v ľudovom liečiteľstve.

Uva-Ursi Výhody pre kožu:

1. Všetky prírodné Anti-aging sérum:

Môžete si vytvoriť svoj pleť bezchybné a vady-zdarma s Uva Ursi. Vonkajšia aplikácia môže pomôcť zbaviť tmavé škvrny, stareckých škvŕn a jaziev po akné. V skutočnosti, ak máte obavy o tých jemných liniek a vrások, použite výpis z tohto kríka, ktoré pomáhajú znižovať ich viditeľnosť.

2. Koža Friendly opaľovací krém:

Ak sa obávate o získanie opálenie, budete určite milovať medvedica lekárska. Obsahuje hydrochinón, ktorý je zosvetlenie pokožky. Takže platí extraktu na koži, ako sa odváža von na slnko a nikdy nebudete musieť starať o získanie opálenej alebo zarobené.

load...

3. Účinná Melasma Vytvrdenie:

Uva Ursi vám môže pomôcť, ak trpíte melazma alebo ochronosis. Melasma alebo výskyt tmavé škvrny na koži, je úplne bežné u tehotných žien. Ochronosis je kožné ochorenie, ktoré spôsobuje, modro-čierne škvrny po celom tele, ktoré môžu byť pomáhal s použitím Uva Ursi.

Uva Ursi Výhody pre vlasy:

Znečistenie, prach, nezdravé stravovacie návyky, nedostatok spánku a stres sú hlavné príčiny vypadávania vlasov v modernom svete. Či už ide o muža alebo ženy, nikto rád stráca svoje vlasy. To môže mať vplyv na ich sebavedomie a sebadôveru.

4. Vaša zbraň v boji proti pádu vlasov:

Môžete znížiť padanie vlasov pomocou výťažok z Uva Ursi. To prispieva k posilneniu korene a robí vlasy silnejšie. Živiny v extrakte môžu byť ľahko absorbované vlasových folikulov, čo prispieva k posilneniu vlasov.

5. Hair Tonic:

Extrakt obsahuje antioxidanty, ktoré ničia voľné radikály, a tým bráni odfarbenie vlasov. Takže, ak máte obavy o predčasne šediveniu vlasov, budete vedieť, čo robiť, nie? Len použiť odvar z tejto byliny a zbohom na šedivejúce vlasy!

6. Prírodné kondicionér:

Keď zima nastáva, nebudete musieť starať o suchú pokožku hlavy o nič viac, ako pri použití medvedica lekárska extrakt môže byť prirodzene hydratuje pokožku hlavy. Tak prečo nevyskúšaš tento prirodzený spôsob, skôr ako používať hydratačné a kondicionéry, ktoré sú naplnené škodlivé chemikálie?

Uva Ursi Výhody pre zdravie:

7. Prírodný prostriedok pre UTI:

Infekcia močových ciest môže byť bolesť, a ak ignorovať, môže sa obrátiť v niečo oveľa vážnejšieho. Normálne liečebný plán pre infekcie močových ciest zahŕňa antibiotiká, ktoré môžu spôsobiť vedľajšie účinky. Teraz môžete liečiť infekcie močových ciest s Uva Ursi.

8. Udržuje kontrolu na močové úrovní:

Ľudia s diagnózou vysokými hladinami kyseliny močovej môžu tiež profitovať z tohto zázračného ker. To môže znížiť hladinu kyseliny močovej v tele a tiež sa zabránilo tvorbe obličkových kameňov. Pop doplnok bohaté na tejto byliny a udržať obličkových kameňov na uzde!

9. Zmierňuje Artritída Príznaky:

Uva Ursi je tiež veľmi výhodné pre ľudí, ktorí trpia artritídou. Ak máte použiť tento vápnik a bohatý extrakt Omega na svoje boľavé artritických kĺboch, bude to zmierniť nepohodlie a posilniť vaše kĺby rovnako.

Niektoré z ďalších zdravotných výhod Uva Ursi patria:

  • Liek na hnačku
  • Boj proti infekcii E. Coli
  • Odobratím nadbytočných tekutín z tela
  • Pracovať ako uvoľnenie svalov
[Prečítajte si: Ako si vyrobiť cibule Šťava]

Pozor: Nenechajte sa uniesť výhody tohto kríka. Ak chcete získať optimálne výhody, použite ju s mierou a konzultovať odborníka, aby ju ďalej rozumieť.

load...