Zdravie a wellness

9 úžasných zdravotných prínosov čaju z čaju z citróna

9 úžasných zdravotných prínosov čaju z čaju z citróna

Ste čaj milenec? Ak áno, potom musíte vyskúšať medovka čaj! Známy pre svoje úžasné zdravotné výhody, bude to osviežujúce šálku čaju znižuje stres, podporujú spánok a zlepšujú pleť a vlasy podmienky.

A má aj mnoho ďalších výhod rovnako. Chceli by ste vedieť, aké sú? Pokračuj v čítaní!

Čo je Medovka?

Patriaci do rodiny mäty, medovky je bylina, ktorá je známa pre upokojenie naše zmysly. To má celkový upokojujúci účinok a je jedným z najviac vysoko odporúčané nápojov podľa lekárov a odborníkov. To je prirodzené, na európsky kontinent a dnes sa pestuje na celom svete. Obsahuje silice a prvky, ktoré vám môžu ťažiť nesmierne.

load...

Vrchný výhody medovky čaj boli dôkladne opísané v tomto článku len na svoj prospech a porozumenie.

1. Zaobchádza Nespavosť:

Poznáte niekoho, kto spí menej v noci? V prípade, že ste to vy, alebo váš priateľ, prosím, vedieť, že riešenie tohto problému je práve tu. Medovka čaj nielen pomôže lepšie spať, ale tiež pomôže pacientom, ktorí trpia nespavosťou. Jeho relaxačný účinok bude mať kontrolu nad svojím telom a zaistiť spíte rovnako ako vaše telo potrebuje.

Podľa University of Maryland Medical Center, v kombinácii chmeľu, medovky a ďalších sedatívnych bylín môže výrazne zmierniť príznaky nespavosti (1).

2. Zlepšuje trávenie:

Medovka čaj môže byť prijaté až dvakrát denne s cieľom zlepšiť proces trávenia. To bude tiež starať o poruchách gastrointestinálneho traktu a upokojenie zažívacieho traktu (2). Môžete tiež vyskúšať kombináciu mäty piepornej a medovky čaj. To by v skutočnosti urýchliť trávenie a zabezpečiť včasné pohyb čriev.

load...

3. Znižuje Úzkosť:

Medovka čaj je známa pre svoje upokojujúce účinky. To výrazne znižuje úzkosť a budete cítiť svieži a uvoľnene. Ak ste niekoho, kto dostane zdôraznil a spracuje sa príliš rýchlo, skúste medovky čaj. V skutočnosti to bolo použité v minulosti, aby sa postarať o depresívnych porúch a upokojenie nervového systému (3).

4. Zaobchádza Lip vredy:

Medovka tiež postarať o pery boláky. V skutočnosti, ak budete používať krémy vyrobené z medovky, budete automaticky môcť znížiť príznaky infekcie okolo úst a pery (4).

5. Zaobchádza Alzheimerova choroba:

Podľa University of Maryland Medical Center, pitnej citrón čaj môže zmierniť príznaky Alzheimerovej choroby. Medovky môžu pôsobiť ako sedatívum a zlepšiť mentálne funkcie u pacientov s Alzheimerovou chorobou (5).

6. Posilňuje imunitu:

Kávovú a rozmarínové kyseliny nájdené v medovky čaj obsahujú antivírusové a antibakteriálne vlastnosti, ktoré zvyšujú imunitu výrazne v priebehu času. V skutočnosti je známe, na liečbu herpes a jeho niekoľko príznakov. Nielen, že môžete piť to v podobe čaju, ale tiež aplikovať krémy nájsť riešenie (6).

7. Bohatá na antioxidanty:

Medovka obsahuje antioxidanty v množstve (7). To čistí krvného obehu, zlepšuje zdravie očí, chráni pokožku a zlepšuje jej vzhľad. Pamäte a poruchy nálady môžu byť tiež postarané pomocou medovky.

8. Problémy Period:

Poznáte niekoho, s dobovými problémy? Povedzte im o medovky čaj. Ošetruje oneskorené menštruácie u žien a umožňuje väčší prietok krvi do maternice tak, že vaše menštruačný cyklus je regulovaný (8).

9. Zaobchádza Koľkým Medzi dojčených detí:

Podľa jedného z klinických štúdií, dojčatá s koľkými dostali určitý druh výrobku, ktorý obsahoval fenikel, medovka a harmanček. To bolo podávané dvakrát týždenne po dobu kratšiu dobu v porovnaní s ostatnými pacientmi rovnakom stave (9).

Ako si vyrobiť medovka čaj?

Tvorba Medovka čaj doma je teraz super ľahké. Postupujte podľa pokynov uvedenej nižšie a ste si istí, aby sa sám osviežujúci pohár!

Zloženie:

  • Medovka lístia
  • Voda
  • Panvica
  • Med / cukor / limetkovej šťavy

Kroky:

  1. Rezané stoniek medovky a nechajte uschnúť a chladné v tmavej oblasti. Keď sa stali úplne suchý, oddelené miesto v pohári.
  2. Teraz variť trochu vody v hrnci a pridajte dve čajové lyžičky medovky na neho. Udržujte malom plameni. Tea by nemala trvať dlhšie ako 5 minút variť.
  3. Môžete tiež pridať ďalšie chuť do nej, ako je med, cukor a citrónovou šťavou. Toto pridá viac chuti do misky.
  4. Môžete si tiež nechať medovky čaj vychladnúť. Pridajte ľad a piť čerstvé.

Páčilo sa vám čítanie článku? Už ste vyskúšali medovky čaj skôr? Dajte nám vedieť o svoje nápady a skúsenosti v poznámkach nižšie. Boli by sme radi počuť od vás!

load...