Zdravie a wellness

9 úžasných prínosov mydla z citrónovej trávy

9 úžasných prínosov mydla z citrónovej trávy

Chceli by ste použiť mydlo, ktoré má mnoho ďalších výhod, na rozdiel od svoje zdravie pokožky? Je lemongrass mydlo hovoríme o!

Medzi výhody, ktoré ponúka, sú obrovské, a to vedie rebríček mydiel must použitie. Chceli by ste sa dozvedieť viac o tom? Pokračovať v čítaní!

Lemongrass mydlo:

Lemongrass je rastlina domorodý do Indie a rôznych iných miestach v Ázii. Je to už dlho pruhované listy s rušivých signálov a vyžaruje silnú citrónovú vôňu. Existuje 50 druhov Lemongrass.

load...

To je široko používaný v multi-kuchyne receptov. Hlavnou zložkou lemongrass je citral, ktorý je dobre známy pre jeho použitie v parfumérii. Lemongrass je antibakteriálny, antimikrobiálne a fungicídne. Používa sa tiež v prírodných produktov, ako sú silice vzorcami, handmade mydla, kúpele a výrobky pre starostlivosť o prírodné kože.

Ako si vyrobiť Lemongrass mydlo?

Lemongrass mydlá sú predovšetkým metódou studena zachovať svoje prirodzené vlastnosti. Mydlo je tiež v zmesi s inými bylinami a esenciálnych olejov pre rôzne typy pleti. Teraz sa poďme pozrieť nižšie zistiť výhody, ktoré Lemongrass má v obchode pre nás.

1. Zaobchádza Akné:

Lemongrass mydlo pôsobí ako anti-bakteriálne a antifungálne činidlá, čo znamená, že je výhodné pre náchylné kože pupienok / akné (1). Použite ju pravidelne lepších výsledkov.

load...

2. Prospešné pre kožu:

Citrónová tráva pôsobí ako tonera, čím sa minimalizuje póry pokožky a tónovanie tkanív a svalov. To redukuje vrásky, takže používať mydlo na tónovaný a jasnú pleť.

3. Zlepšuje Vlasy Zdravie:

Niektoré mydlá sú vyrobené výhradne pre vlasy očistu. Lemongrass mydlo, v kombinácii s rôznymi základnými alebo nosných olejov, vytvára dokonalú zmes pre vlasy. Môžete kombinovať lemongrass mydlo s olejmi, ako je tomu eukalyptu, neem a gáfor oleja, vytvoriť dokonalú zmes pre lesklé vlasy očistil. Tieto oleje sú hlavne pre terapeutické použitie, najmä aby sa zabránilo vlasy a pokožku hlavy vši infekcií. Môžete mať svoje domáce šampón mydla mieru podľa typu pleti pre lepšie výsledky.

4. Zmierňuje stres:

Citrónová tráva má upokojujúci účinok; Takto, kúpanie s lemongrass kocku mydla s prímesou levanduľového esenciálneho oleja je najlepší kúpeľný zážitok jeden mohol niekedy mať.

5. Môže pomôcť zabrániť hmyzu:

Citronellalu, jeden z chemických látok v lemongrass, je tiež mierne insekticíd. Hoci to nie je možné spoliehať, aby sa zabránilo nebezpečným komária uhryznutie, to zabrániť niektorým bodnutí hmyzom. Môžete tiež umiestniť niekoľko bylinných mydla vo svojich skriniach, aby sa zabránilo hmyzu.

6. Zvieratá:

Použitím lemongrass mydlo pre zvieratá zvlášť bráni kliešťov a bĺch. Je k dispozícii vo forme tekutého mydla s inými zmesami. Pre tých, ktorí majú zvieratá sa môžu rozhodnúť pre lemongrass tekutého mydla /.

7. Ako rukám:

Aký lepší než používať lemongrass ručné mydlo miesto rukám! Lemongrass obsahuje antibakteriálne a protiplesňové účinky, ktoré pomáhajú zabiť baktérie (2). Tento bezpečný aj pre deti.

8. Pomáha redukovať celulitídu:

Používanie Lemongrass esenciálny olej mydlo vám pomôžu minimalizovať celulitídy kože. Masírujú mydlo dobre do kože. Potom, potrite pokožku jemne pomocou štetca tela až do konca s posledného plákania.

9. Pomáha zabrániť telesný pach:

Použitím lemongrass mydlo pravidelne pomôže tým, ktorí trpia zlým telesným pachom a nadmerné potenie. Budete musieť byť trochu trpezliví, kým sa výsledky objaví.

Niekoľko varovné slová:

Lemongrass môže vyvolať off alergie. Prosím prejsť testom náplasť na ruky pred jeho použitím. Vyhnúť, ak existuje podráždenie.

Poznáte nejaké ďalšie výhody lemongrass mydlo? Podeľte sa s nami tým, že komentuje v poli nižšie!

load...