Zdravie a wellness

9 úžasných prínosov klopu pre pokožku, vlasy a zdravie

9 úžasných prínosov klopu pre pokožku, vlasy a zdravie

Brestu, vedecky známy ako Ulmus fulva, bol používaný značne v Severnej Amerike pri liečbe rôznych zdravotných problémov. To je nájdené v Apalačských horách v strednej a východnej USA a východnej Kanady. Vnútorná kôra tohto stromu má liečivé hodnoty, ktorá sa používa na liečbu mnohých povrchné a vnútorné problémy. Prášková forma vnútornej kôry sa zmení na veľmi klzkom gél po zmiešaní s vodou, a to je miesto, kde sa dostane svoje meno! Na klzkej elm práškovej dávky je tiež veľa.

Rastlina môže byť použitý pre triedenie rôznych problémov spojených s kožou, vlasmi a celkový zdravotný stav človeka. Nižšie sú najpopulárnejšie výhody klzké brest kôry:

Kožné Výhody brestu:

Brestu je široko používaný na liečbu rôznych kožných problémov súvisiacich. Kožné problémy spôsobiť nielen bolesť a nepohodlie, ale môže tiež viesť k ťažkým mentálnym núdzi. Pri použití tejto byliny môže byť záchranca zdravý rozum pre mnohých! Rôzne spôsoby, ako táto bylina ťaží koži sú:

load...

1. Zaobchádza Psoriáza:

Brestu sa používa na liečbu psoriázy, stav, keď pokožka sčervená, svrbí a šupinaté. Ľudia tiež skúsenosti zápal v extrémnych prípadoch. Používať túto bylinu navyše k svojmu pravidelnému lieky pre rýchlejšie úľavu.

2. Kožné problémy Zachádza:

Vredy, popáleniny a vredy možno liečiť pomocou mastí vyrobené z klzkej brest kôry alebo s použitím doplnkov extrakty z kôry. Reumatizmus, opary, odreniny, abscesy a rôzne iné kožné problémy môžu byť tiež vyliečený prirodzene s využitím klzké brestu.

3. Pre krásnu pleť:

Práškový vnútorná kôra klzký brest závodu môže byť zmiešaný s vodou, aby sa sliz, ktorý je klzký a mäkké a zvyčajne používa na výrobu pokožku hladkú a krásne!

load...

Vlasy Výhody brestu:

Väčšina z nás túži po silnej a krásne vlasy. Bohužiaľ, rastúce znečistenie, stres a možnosti zlé životný štýl urobili silné vlasy vyzerať ako prelud. Ale rovnako ako niekoľko bylín svojho druhu, klzké brest príliš má vlastnosti, ktoré robia to skvelý nástroj starostlivosti o vlasy robia! Početné výhody pre starostlivosť o vlasy, môžeme odvodiť z klzké brestu sú:

4. Podporuje zdravé vlasy:

Vysoký obsah prokyanidíny v brestu zlepšuje pevnosť vlasov a činí v ťahu. Klzké brest extrakty podporujú zdravý rast vlasov a zlepšenie objemu vlasov.

5. Lieči poškodené vlasy:

Vzhľadom na povahu slizké brestu, funguje to ako skvelý kondicionér a detangles vlasy, čo je jemná a hladká. Rôzne produkty pre starostlivosť o vlasy pomocou Elm extrakty na liečbu suchého, matný a poškodené vlasy. To je tiež používa vo vlasových balíčkov pre odstránenie lupín.

Zdravie Výhody brestu:

Dobrá strava, dobrý tréning režim a zdravý výhľad smerom k life-to všetko v kombinácii vám pomôžu žiť zmysluplný život. Rôzne bylinky pomáhajú, aby sa vám zdravšie stále! Klzké brest príliš ponúka celý rad priaznivých účinkov na zdravie, ku ktorým patrí:

6. Pre zdravého zažívacieho systému:

Brestu poskytuje upokojujúci účinok na potravinársky traktu a tráviaceho systému, čo je účinný pri žalúdočných vredov. Iné problémy so žalúdkom, ako je zápcha a hnačka môžu byť tiež liečené pomocou brest extraktu.

7. Sloboda pred chladom a kašeľ:

Elm sa používa na liečbu prechladnutia, bolesť v krku a suchý kašeľ. Je účinný pre deti i dospelých. Pre tých, ktorí sa chcú dostať z predĺženého chrípky v lepšom tempe, brest doplnky divy.

8. Zaobchádza vaginálne infekcie:

Mnoho žien trpí opakované vaginálne infekcie, ktoré sú nielen bolestivé, ale sú tiež robí jeden nepríjemné. Infekcia v vaginálnej oblasti možno liečiť s použitím vnútornej kôry brestu. Upozornenie: Tehotné ženy by nemali používať tento produkt v akejkoľvek forme.

9. Ostatné Zdravie Výhody:

Infekcie močových ciest, syndróm dráždivého čreva a močového mechúra infekcie môžu byť liečené prirodzene brestu extraktov.

Nutričná hodnota:

Klzký brest je bohaté na živiny bylina. Výživná hodnota brestu je nasledujúci:

  • Obsah vápnika v brestu je vhodný k posilneniu organizmu interne.
  • Bohaté na obsah aminokyselín, rastlina je značne používaný pre žalúdočné ťažkosti a ďalšie problémy súvisiace s tráviaci systém.
  • Popri týchto, rastlina je bohatá na jód, bróm, škrobu a cukrov, ktoré ju robia zdravé a výživné konzumovať.
[Čítajte: Výhody prasličky pre pokožku a vlasy]

Hoci vedľajšie účinky klzké brestu nie sú široko hovoriť, že existujú! Je preto potrebné použiť bylinu obozretne, aby sa maximum výhod. Tehotné ženy by sa mali držať ďalej od brestu vo všetkých jej formách. Aj keď, brest extrakty môžu účinne zmierniť nosa a krku zápchy u detí, dávka by mala byť prísne sledované, aby sa zabránilo nepriaznivým účinkom.

Poradí s lekárskym expertom pred použitím tejto byliny. Nemajú vlastné liečiť, a to platí pre všetky byliny a lieky, a to nielen klzký brest!

load...