Zdravie a wellness

9 úžasné zdravotné prínosy maliny Juice

9 úžasné zdravotné prínosy maliny Juice

Príroda požehnal ľuďom s mnohými zdravými druhy ovocia a zeleniny. A napriek tomu, ocitáme chytí nezdravé jedlo, keď nám hladovky. Našťastie, veci sa menia. Teraz sa začína chápať dopad dnešnej dobe k voľbe deň potravín na naše zdravie a širšieho vplyvu na životné prostredie a ekosystém. Ako ľudia berú na vedomie vplyvu potravy na ich zdravie, veľa firiem, firemné a obchodné domy sú motiváciu zamestnancov, aby sa zdravého životného štýlu a potravín voľby.

Džúsy Trend:

Mnoho ľudí dnes dáva prednosť domáci čerstvé ovocné šťavy, kokteily a trasie pred akýmkoľvek iným občerstvením. Aj keď môžete mať všetky druhy ovocných štiav doma a pripraviť ich, keď budete chcieť, tam sú niektoré inherentnú výhody malinovú šťavou, ktorý robí to musí mať vo svojej každodennej strave.

Zdravie Výhody malinová šťava:

Malina je sklad živín, čo je úžasný doplnok k vašej zdravej výživy. Niektoré z výhod malinovej šťavy sú:

Rakovina 1. Súboje:

Malina je známe, že obsahuje zlúčeninu zvanú kyselina ellagic, ktorá je úžasné antioxidant, ktorý pomáha v boji proti rakovine. Vzhľadom k tomu, maliny sú načítané s tým, že je to dobrý spôsob, ako zostať fit, zdravá a rakovina zadarmo (1).

load...

2. Darček sami zdravé srdce:

Zatiaľ čo mnoho moc cvičenia každý deň udržiavať srdce zdravé, bude malina sa dostanete o krok bližšie k nej cnosti zlúčeniny nazývanej antokyán, ktorý pomáha udržať srdcové choroby ďaleko od seba (2).

3. Zlepšuje imunitu:

Maliny sú tiež bohaté na látky, ktoré zlepšujú schopnosť tela bojovať s chorobou a prinútiť imunitný systém, silnejší, zdravší a pomôže rýchlejšie reagovať na prípadné alergény alebo choroby spôsobujú baktérie (3).

4. Pre lepší krvný obeh:

Tieto chutné plody pomáhajú zlepšiť schopnosť krvi je zrážania. Oni tiež pomáhať pri plynulejší prietok krvi v tele (4).

load...

5. Znižuje alergie:

Malinová šťava príjem môže pomôcť zlepšiť toleranciu organizmu voči látkam. To tiež prispieva k zníženiu alergie (5).

6. Robí Bowel Movement Smooth:

Pitie čerstvých malín džús alebo dokonca samotného ovocia môže prispieť k zlepšeniu trávenia prídavkom životne dôležitých živín do potravín (6).

7. Robí kosti silné:

Bohatým zdrojom vitamínu B, C a K, malinová šťava nie je len osviežujúce, ale tiež dobré pre kosti (7).

8. Lieči rany Rýchlejšie:

Naložený s antioxidantmi, maliny pomôže zbaviť sa voľných radikálov a pomáhajú telu pracovať v celej svojej kráse tým, že eliminuje času (8). Prívod čerstvého malinová šťava môže pomôcť telu hoja rýchlejšie a prispieť k zlepšeniu produkcie hormónov v tele a udržiava ho na zdravé úrovni.

9. Pomáha schudnúť:

Maliny, rovnako ako ostatní členovia rodiny bobule pomáha chudnúť tým, že stimuluje metabolizmus tukov v tele (9).

Pozor:

Kým tieto inherentné výhody malinovou šťavou môže vaše telo zdravé, uistite sa, že nie ste alergickí na ovocie, ak budete konzumovať to prvýkrát. Tam sú niektoré ďalšie faktory, ktoré musíte mať na pamäti, predtým, než spotrebuje malinovú šťavu:

  • Aj napriek tomu, že by ste mali byť schopní položiť svoje ruky na balené šťavy na trhu, vyhnúť sa tak ako to bolo pridané konzervačné látky. Skúste a získať svoj vlastný pohár čerstvého džúsu doma pre dobré zdravie a výživy
  • Uistite sa, umyť a vyčistiť malina, alebo akékoľvek ovocie, keď na to príde, než sa rozhodnete, aby sa šťavy, a to najmä v prípade, nemôžete kože alebo vyčistiť ovocie krytinu.

Malinová šťava nie je o nič menej ako prepychové potešenie. Naložený s živín, to robí správna voľba ako doprovod pre vašu raňajkách. Začnite ráno s pohárom sektu tejto šťavy, a cítiť energický po celý deň!

Bol tento článok užitočný? Do podeliť o svoje názory s nami v sekcii Komentáre nižšie.

load...