Zdravie a wellness

9 prínosov pre zdravie a 4 vedľajšie účinky čučoriedkového čaju

9 prínosov pre zdravie a 4 vedľajšie účinky čučoriedkového čaju

Prechádzať akékoľvek zdravotné obchode a ste si istí prísť cez niekoľko brusníc ochutené nápoje a čaje. Cranberry, vo všetkých jej formách, sa stala populárnou medzi zdravotnou vedomej populácie. Balíčky s živinami, lahodné brusnicový čaj môže dať svoje telo ranu zdravie. Najlepšia vec o tomto brusnicovej bylinného čaju je, že môže byť zmiešaný s inými čajov a ovocných štiav, čo vyvoláva zdravotné kvocient sa zárez!

Pitie brusnicový čaj je bezpečný a poskytuje početné zdravotné výhody. Naplnený vitamínov a antioxidantov, brusnicový čaj, či je vynikajúci spôsob, ako zostať zdravý!

Zdravie Výhody Brusnice Čaj:

Každá šálka čaju brusníc obsahuje rôzne minerálne látky a vitamíny, ako je vitamín C, K a E. Všetky tieto živiny sú životne dôležité pre dobré zdravie. Tento malý vždyzelený ker je jedným z tých pokladov prírody, ktorý by mal byť súčasťou vašej každodennej stravy!

load...

Niektoré z výhod brusnicovej čaju patrí:

 1. Pitie tohto čaju pomáha predchádzať vzniku vredov a iných chorôb ústnej, ako je zápal ďasien.
 2. Tento zdravý čaj môže byť prijaté na zníženie hmotnosti. To pomáha spaľovať tuk tým odplavovanie toxínov z tela. Strata hmotnosti je výsledkom organických kyselín prítomných v brusníc čaju. Zmes zeleného čaju a brusnicový čaj je dobré pre zdravie, pretože obsahujú dôležité živiny a podporu chudnutia.
 3. Táto čistiace a užitočné detox čaj je užitočná, pretože pomáha pečeň, obličky, a lymfatických plniť svoje telesné funkcie správne.
 4. To môže tiež byť konzumovaný k zvýšeniu rýchlosti metabolizmu tela a 3 šálky tohto liečivého nápoj môžu byť spotrebované dospelého znížiť nejaké zdravotné problémy.
 5. To je tiež užitočné pri liečení rakoviny, najmä rakoviny žalúdka a rakoviny prsníka.
 6. Pôsobí na zníženie hladiny cholesterolu v tele, bráni niekoľko kardiovaskulárnych ochorení.
 7. Cranberry čaj ešte poskytuje dobrú podporu pre pečeň správne fungovať.
 8. Ženy, ktoré trpia bolestivé obdobie môže piť brusnicový čaj získať úľavu.
 9. Jednou z hlavných výhod brusnicovej čaju je, že lieči UTI. Cranberry čaj pôsobí ako čistiaci prostriedok a vyplavuje baktérie z močového traktu, prevencie a liečby UTI na oplátku.

Recept Cranberry čaj:

Teraz, keď viete, ako dobre brusnicový čaj môže byť pre svoje zdravie, budete potrebovať dobrý brusnicový čaj recept variť dokonalý pohár. Recept, aby to bolo zdravé čaj je jednoduchý.

Zloženie:

 • 2 litre vody
 • 8 Čajové vrecúška
 • 2 poháre koncentrát, brusnicová šťava
 • 1-2 Biely cukor

Metóda:

Vezmite kontajner pol galónu a naplňte polovicu z toho s vodou. Pridajte dve čajové lyžičky instantné čaje nej. Začiatok to s cukrom podľa chuti. Umiestnite veko na hornej časti nádoby a premiešajte. Teraz pridajte brusnicový džús do tejto zmesi a začať piť! Ale uistite sa, že šťava je používaný 100% brusnicová šťava a neriedi. Je kyslá vlastnosť brusnicovej šťavy, ktorý pomáha pri odstraňovaní infekcie močových ciest, a ak sa riedi, to jednoducho nebude fungovať rovnako.

load...

Vedľajšie účinky Cranberry čaj:

Cranberry čaj je spotrebovaný pre rôzne zdravotné výhody, ale brusnicová šťava je známe, že niektoré nežiaduce účinky príliš:

 1. Cranberry obsahuje vysokú koncentráciu oxalátu. Oxalát je zodpovedný za obličkových kameňov. To je dôvod, prečo musia byť brusnicová šťava konzumované v miernom množstve.
 2. Nadmerné množstvo tohto džúsu môže spôsobiť nielen obličkové kamene, ale môže tiež viesť k priberaniu na váhe. To môže tiež spôsobiť poruchy žalúdka, ako je hnačka a tráviacom trakte.
 3. Ľudia s alergiou na aspirín nesmie konzumovať brusníc doplnkov, a to buď, pretože obsahuje vysoké množstvo kyseliny salicylovej.
 4. Dojčenie a tehotné ženy sa musia vyvarovať pitia tohto šťavu, pretože ich považuje za bezpečné pre nich.

Cranberry čaj je lahodný variť to nie je len osviežujúce, ale aj plná zdravia. Takže nabudúce navštíviť svojho susedstve trh, nezabudnite si vybrať ten balíček brusnicovej šťavy!

Páči sa vám brusnicovej čaju? Čo ešte vylúhovať s ním? Ešte s nami podeliť v sekcii Komentáre nižšie.

load...