Zdravie a wellness

9 podivných vedľajších účinkov tekvicových semien

9 podivných vedľajších účinkov tekvicových semien

Tekvicové semienka, nabitý výkonnými živiny, sú prospešné pre zdravie. So svojím širokým sortimentom minerálov a vitamínov, jedná sa o najbohatší zo semien, ktoré sú známe na liečbu problémov s prostatou, artritída, parazitárne útoky. Tieto semená tiež prírodné prostriedky pre depresie. Hoci tekvicové semienka sú v bezpečí v potravinárskych množstvách, pričom je v liečivých množstve môže byť nebezpečné. Takže, tu budeme diskutovať o niekoľko vedľajších účinkov tekvicové semienka.

Najvyššie 9 Nežiaduce účinky tekvicové semienka:

Existujú potenciálne vedľajšie účinky spojené s nimi. Čítajte ďalej, ako získať stručný z tekvicové semienka nežiaducich účinkov u nás tu:

1. Žalúdka:

Tekvicové semienka spôsobiť bolesti žalúdka, ak sú konzumované v obrovských množstvách. Je bohatým zdrojom mastnej oleja, ktorý po požití za prijateľnú úroveň, by mohli spôsobiť podráždenie žalúdka a následne kŕče a bolesti. Len sa snažím jesť hrsť iba v dobe, alebo jesť spolu s ostatnými potravín, ktoré rušia tento nežiaduci účinok.

load...

2. Absencia živín:

Tie by mohli byť v nebezpečenstve straty rôznych živín, ak nechcete konzumovať týchto semien správnym spôsobom. Prevarení alebo nedostatok žuvanie vás vlastne zbavilo zisku. Crisp varená tekvicové semená sú prostá vo vode rozpustných živín, ako je vitamín B6, niacín, riboflavín, tiamín, vitamín B12 a vitamínu C. Ak ohrievate týchto semien, potom sa držať teplo na najnižšiu možnú úroveň. Tiež žuť je správne namiesto prehĺtanie.

3. Nie je dobré pre ľudí na diuretiká:

Edém je bežne vidieť u ľudí s poruchou obličiek alebo niektorých kardiovaskulárnych problémov. Štúdie naznačujú, že takéto semená majú vrodené mierne diuretické sily, čo by mohlo interakciu s diuretiká, dlažby cestu pre zvýšené návštevy toalety. To by v skutočnosti mohli mať vplyv na minerálnej rovnováhy v tele. Takže pozor, ak ste na diuretiká!

4. Nie je bezpečné pre dojčatá:

Tekvicové semienka obsahujú bielkoviny a železo v obdivuhodné množstve, čo je lákavé občerstvenie pre deti. Avšak, je nabitý vlákien a mastných kyselín, tieto nie sú vhodné pre deti, pretože by mohlo vyvolať žalúdočné kŕče, bolesti, zvracanie a dokonca aj hnačku.

load...

5. Nie je bezpečné pre tehotné a dojčiace ženy:

Neexistujú žiadne vedecké dôkazy, ktoré podporujú používanie alebo nepoužívanie tekvicové semená počas tehotenstva a dojčenia. Avšak, to je dobré, aby zostali na bezpečnej strane požitím jediné jedlo sumy. Je vhodné, aby sa zabránilo tento nežiaduci účinok tekvicové semená počas tehotenstva fázy.

6. Alergia na Tekvicové semená:

Aj keď tieto nie sú vysoko alergénne v porovnaní s inými osív, existujú určité alergické reakcie, ktoré môžu byť spustené pomocou tekvicové semienka, s kožou, je primárnym cieľom. Tu je to, čo môžete očakávať, keď sa prepadať alergiu tekvicový:

  • Ekzém vyznačujúci sa tým, šupinaté, zápal, začervenanie kože.
  • Svrbenie a žihľavka.
  • Rinokonjunktivitídou s charakteristickým opuch nosovej sliznice a kýchanie.
  • Alergická astma.
  • Prekážka dýchanie.
  • Bolesti hlavy.
  • Opuch a začervenanie v okolí úst.
  • Podráždenie hrdla.
  • Dýchavičnosť.
  • Kašeľ

Opraviť schôdzku s lekárom rýchlo overuje a prijať vhodné medikácie.

7. Nie je bezpečné pre ľudí s hypoglykémie:

Štúdie vykonané na dobrote tekvicové semienka naznačujú, že sa jedná o ideálne možnosti občerstvenia pre diabetikov, pretože vykazujú hladiny cukru v krvi regulujúci potenciál. Je to v skutočnosti znižuje hladinu glukózy v krvi, čím sa zabráni nežiadúce eskalácii. Ak ste na anti-diabetickej lieky alebo ak ste hypoglykemický, potom by bolo vhodné zahrnúť tekvicové semienka vo vašej strave po konzultácii s lekárom.

8. Môže spôsobiť nežiaduce priberanie na váhe:

100 gramov tekvicové semienka vám neuveriteľných 559 kalórií, s 49,05 g tuku [164% odporúčanej dennej dávky tukov]. Takže sa uistite, že budete jesť tento občerstvenia s mierou, ak chcete na priberanie na váhe. Obezita je hlavným dôvodom pre mnoho zdravotných podmienok, vrátane hypertenzie a cukrovky. Takže, poraďte sa so svojím lekárom, a to najmä ak ste na chudnutie dráhe pred zahrnutie týchto semien do svojho jedálnička.

9. Nie je bezpečné pre ľudí s nízkym krvným tlakom:

Tekvicové semienka sú bohaté na antioxidanty od prírody. To im umožňuje znížiť hladinu krvného tlaku. Preto, ak ste trpia hypotenzia alebo ste v hypertenzná na anti-hypertenziou lieky, potom je vhodné používať semená po prerokovaní s tým spojené komplikácie a riziká so svojím lekárom.

Tekvicové semená, v skutočnosti je zdravá desiata so širokým sortimentom zdravotných výhod. Avšak, tieto sú tiež kalórií a tukov dunked špeciality. Takže uplatniť opatrnosť so svojimi veľkosti porcií a zostať v bezpečí pred vedľajšími účinkami tekvicové semienka.

Už ste niekedy narazili týchto nežiaducich účinkov tekvicové semienka? Akú alternatívu ste našiel zmierniť jeho účinky? Podeľte sa o svoje skúsenosti a myšlienky s nami.

load...