Zdravie a wellness

9 neočakávaných vedľajších účinkov z obr

9 neočakávaných vedľajších účinkov z obr

Spomínate si na dni, kedy ste bol dieťa a vaša mama skryť pohári anjeer od vás? A anjeer to je tak sladký a lahodný, kedy odišiel na vás by byť dokončená v priebehu niekoľkých hodín. Ale ako sa hovorí, príliš dobré sa často stáva zlé. Áno, mali by ste konzumovať v zodpovedajúcom množstve, aby sa zabránilo nežiaduce účinky fíg.

Vedľajšie účinky obr

Tu je 9 top figy nežiaduce účinky, ktoré by ste mali byť vedomí, než si dať do pokušenia vyprázdnenia celý pohár anjeer.

1. Heavy na bruchu:

Prejedanie fíg môže byť ťažké na žalúdok a môže spôsobiť bolesť brucha. Kým pre tých, ktorí trpia zápchou môžu ťažiť z toho, mohlo by to skončiť v zlom žalúdku pre ostatných. Pitnej studenej vody po jedle figy pomáha s problémami žalúdočných súvisiace.

load...

2. Nadúvanie:

Na rozdiel od bolesti žalúdka, figy spôsobiť nadúvanie. Pitná voda aníz pomáha liečiť problém.

3. Nie Citlivosť:

Kým figy sú užitočné pri liečbe chronických ochorení kože a tiež prospešné pri liečení kožných nádorov, môže to poškodiť kožu tým, že zvyšuje jeho citlivosť voči slnečnému žiareniu. UV lúče sú škodlivé pre pokožku a môže mať za následok podmienok, ako je predčasné starnutie, melanómu a rakoviny kože. To môže tiež spôsobiť kožné vyrážky. Vyhnite sa dlhšiemu vystaveniu sa slnku, ak budete konzumovať fíg pravidelne, aby sa zabránilo súvisiace kožné problémy.

4. Harms pečeň a črevá:

Obrázky môžu byť škodlivé pre pečeň. Môžu tiež spôsobiť obštrukciu v črevách, pretože ich semená. I keď to nemusí zdať, tak pri jedle, semená prítomné v obrázkoch sú dosť ťažké, aby sa ľahko stráviteľné. To je jeden z najnebezpečnejších figy nežiaduce účinky, ktoré by sme mali byť vedomí.

load...

Absorpcia 5. Vápnik:

Obrázky obsahujú oxaláty, ktoré narúšajú absorpciu vápnika v tele. Výsledkom nedostatku vápnika v našom tele, čo môže viesť k slabé kosti a ďalších chorôb, spojených s nedostatkom vápnika tento zásah.

6. Krvácanie:

Anjeer je teplo v prírode a môže spôsobiť krvácanie. Prejedanie fíg môže mať za následok krvácanie sietnice, krvácanie z konečníka, a mierne vaginálne krvácanie. To môže tiež viesť k hemolytickej anémii. V prípade rektálneho a vaginálneho krvácania, prestať jesť figy a uvidíme, či sa krvácanie zastaví. Ak tomu tak nie je, potom sa poraďte so svojím lekárom.

Level 7. Znižuje krvný cukor:

Obr znížiť hladinu krvného cukru v tele. To pomáha diabetickým pacientom, ale môžu byť škodlivé pre tých, ktorí trpia nízku hladinu cukru v krvi. Ak ste trpia nízkej hladiny krvného cukru, vyhnúť sa jesť figy.

8. Alergia:

Ak ste alergickí na obrázkoch, môže spôsobiť zápal spojiviek, nádcha a anafylaktický šok. To môže tiež spôsobiť astmu. Skontrolujte, či máte nejakú alergickú problém pre fíg pred ich náročné.

9. Škodlivé Oxaláty:

Oxaláty prítomné v figy sú škodlivé pre tých, ktorí už trpia ochorením obličiek alebo žlčníka problémy a ochorenia. V tomto prípade je spotreba obr môže zhoršiť stav. Obrázky tiež poškodiť sleziny, ktoré je zodpovedné za produkciu bielych krviniek.

Takže sa jedná o vedľajšie účinky, ktoré môžu vyplynúť z prejedania fíg. Môžete vyhnúť väčšine z nich, ak budete jesť len požadovanú sumu bez toho, aby dbať na požiadavky vášho jazyka. Ale ak ste netrpí žiadnou alergickú reakciu a nízka hladina cukru v krvi, potom by ste sa mali vyhnúť figy a poraďte sa s lekárom sa dozvedieť viac o figy výhodách a vedľajšie účinky.

Dúfam, že sa vám páčil náš príspevok na vedľajšie účinky fíg. Už ste niekedy čeliť akékoľvek nežiaduce účinky figy? Čo sú zač? Podeľte sa o svoje skúsenosti jesť obr u nás v sekcii komentáre nižšie.

load...