Zdravie a wellness

9 neočakávaných vedľajších účinkov oleja z konopných semien

9 neočakávaných vedľajších účinkov oleja z konopných semien

Vedeli ste, že nadmerné užívanie kanabisu olej môže vyvolať halucinácie a paranoje? No, je to pravda! Konopný olej má mnoho výhod, ale pri použití nezodpovedne, môže to viesť k mnohým komplikáciám, ako je paranoja, medzi ostatnými. Konopný olej je olej získaný zo semien konope, bratranec notoricky známe marihuany rastliny. Niet divu, že konopný olej zo semien vyvoláva halucinácie!

Všetci vieme, ako, Prebytok je zlé '. Konopný olej sa nelíši. Takže, ak používate konopný olej zo semien, alebo o tom uvažujú, možno budete chcieť prečítať tento príspevok, a rozhodnúť sa sami.

Pozrime sa na niektoré nežiaduce účinky konopného oleja:

1. Srdcové riziká:

Konopný olej je obzvlášť bohatý na polynenasýtené tuky, ako sú omega - 3 a omega - 6 mastných kyselín (1). Aj keď omega - 3 mastné kyseliny a omega - 6s sú nevyhnutné k telu, prebytok Prítomnosť týchto kyselín môže viesť k srdcovým ochoreniam, bakteriálne infekcie a iné komplikácie.

load...

2. Zažívacie problémy:

Konopný olej je široko používaný ako varenie činidlá. To je obzvlášť nebezpečné pre vás, ak máte dispozície pre žalúdočné ťažkosti. To môže vyvolať hnačku a kŕče. Vyhýbať konopného oleja, ak trpíte žalúdočných problémov a porúch hybnosti čriev.

3. Mierne Výbušnina:

Hoci konopný olej sa používa ako činidlo pre varenie, prehriatie olej môže uvoľňovať škodlivé peroxidy, ktoré sú škodlivé pre telo. Peroxid môže dôjsť k poškodeniu orgánov, tkanív a dokonca aj kožu. Peroxid je mierne výbušné a môže spôsobiť požiar. Nezabudnite použiť konope olej zo semien prevažne na teplých i studených pokrmov (2).

4. Halucinogénne:

Hoci konopný olej zo semien nebude mať budete vidieť hviezdy počas dňa, môže to viesť k sluchové halucinácie. Konopný olej obsahuje THC, ktorý môže vyvolať halucinácie u niektorých ľudí, aj keď väčšina ľudí možno ani si to uvedomiť. To je preto, že obsah THC v konopného oleja, sa blíži nule. Ak ste príliš citlivý na konopného oleja, mali by ste prestať konzumovať ho (3).

load...

5. Krvné koagulácie:

Konopný olej môže nepriaznivo ovplyvniť antikoagulanciá a krvných doštičiek, ktoré môžu viesť k zahusťovanie krvi. Zrážanie krvi môže viesť k infarktu. Ľudia s krvnej zrážanlivosti závad a porúch, môže liečiť tieto podmienky tým, že konzumuje konope olej zo semien. Avšak, možno budete chcieť porozprávať so svojím lekárom a dôkladne diskutovať o výhodách olej z konopných semien a vedľajších účinkov pred jeho využitie (4).

6. Nádorová bunka regenerácie:

Konopný olej spúšťa množenie buniek, ktoré liečia telo. Konopný olej je teda výborný prostriedok pre ochorenie kože, ktoré vyžadujú konštantný regeneráciu buniek. Vedci tvrdia, že poly-nenasýtené mastné kyseliny, alebo PUFA bohatá strava môže zvýšiť riziko vzniku rakoviny prostaty. Ako je konopné semená vyvolať množenie buniek, môže tiež viesť k reprodukcii rakovinových buniek rovnako. Ak máte sklon k rakovine prostaty, nemali by ste konzumovať konopný olej. To je považované za jeden z najnebezpečnejších vedľajšie účinky konopného oleja, pretože môže viesť k smrti.

7. Imunosupresie:

PUFA môže spôsobiť najrôznejšie problémy v prebytku. PUFA sú imunitné supresormi, ktoré znižujú účinnosť imunitného systému. Konopný olej je nabitý PUFA, čo znamená, že má priamy vplyv na imunitný systém. Hoci PUFA liečbe zápalov a podporovať zdravie srdca, potlačenie imunity môže viesť k rastu baktérií a ďalších infekcií.

8. Brain Problémy Development:

Výskumy ukazujú, že neuróny vyžadujú omega - 3 mastných kyselín. Ako konopný olej obsahuje omega - 6 mastných kyselín, stravovanie príliš tohto oleja môže viesť k nadmernej kyslosti a nerovnováhou mastných kyselín, čo vedie k rôznym problémom vývoj mozgu.

9. Nevhodné pre tehotné ženy:

Štúdie ukazujú, že konzumácia konope olej zo semien počas tehotenstva môže mať nežiaduce účinky. Ak ste tehotná alebo dojčíte, mali by ste sa vyhnúť používaniu konope olej zo semien.

Jedná sa predovšetkým o semien konope vedľajších účinkov oleja. Prosím, povedzte nám o svojich skúsenostiach s konopného oleja tu. Zanechať komentár nižšie.

load...