Zdravie a wellness

9 neočakávaných vedľajších účinkov klinických semien

9 neočakávaných vedľajších účinkov klinických semien

Predstavoval indickú kuchyňu bez rascou je takmer nemožné! Indické recepty všetkého druhu používať rasca pre svoju výraznou chuťou.

Semená rasce je kulinársky bylina, ktorá je pôvodom z Ázie. Rasce sú tiež známe ako jeera, rasca, Kümmel, krishnajraka rímskej rasce, kala jeera, Shahi jeera, Semences de carvi, Háravé a Apium lúčna. To je v skutočnosti ovocie rasce byliny, ale tvorí semená, akonáhle uschne. Rasca je váženým korenie, pretože má mnoho lekárskych výhody, najmä pre zažívacích podmienok, ako je kolika, dyspepsiu a nadúvanie. Avšak, konzumovať rasca osivo môže mať mnoho vedľajších účinkov príliš, a tak poraďte sa so svojím lekárom skôr, než ho použiť na lekárske účely.

9 Nežiaduce účinky rasca:

Rovnako ako všetko ostatné, rasce tiež prísť so svojím súborom vedľajších účinkov. Tu sú niektoré z nich:

1. Pálenie záhy:

Rasce sú známe pre svoje plynové zmiernenie vlastnosti, ale paradoxne môže tiež spôsobiť jeden z najbežnejších zažívacie ťažkosti, pálenie záhy! Kniha "Vreckový sprievodca bylinné medicíny," hovorí, že rasce uľahčila vysťahovanie viac plynu do vášho tráviaceho traktu.

load...

2. Grganie:

Nadúvanie účinok rasce semien môže tiež spôsobiť nadmerné grganie. Niekedy grganie je označovaný ako nutkanie na vracanie alebo grganie, ktorá zahŕňa prebytok nadúvanie a zemného plynu z črevného traktu a žalúdka unikajúci cez ústa. Grganie má niekedy nepríjemný zápach a charakteristický zvuk. Hoci nie je problém v pravom zmysle toho, grganie môže určite viesť k rozpaky!

3. Pečeňové poškodenie:

Olej prítomný v rasce semien sú vysoko nestabilné a môže spôsobiť poškodenie pečene a obličiek, ak jeden spotrebuje rasca osiva vo veľkom množstve po dlhú dobu. Rasca olej sa používa pre zvieratá, pre zabránenie alebo zmiernenie svalové kŕče.

4. Abortivně:

Rasce môže mať abortívny účinok na tehotné ženy. To znamená, že konzumácia veľkého množstva rascou môže viesť k potratu alebo vyvolať predčasný pôrod.

load...

5. Narkotické účinky:

Semená rasce má narkotické vlastnosti. Rasce by mali byť konzumované s opatrnosťou, pretože to môže byť návykové. Ďalšie vedľajšie účinky rasce osiva duševné zákal, ospalosť a nevoľnosť.

6. Menštruačný cyklus Heavy:

Rasce, môže viesť k ťažkej krvácanie počas menštruácie. Ak sú rasce konzumované vo veľkom množstve, potom si môžete viniť ťažšie, než je obvyklé obdobie na ne!

Level 7. Nízkej hladiny krvného cukru:

Konzumácia rascou vo veľkom množstve môže znížiť hladinu krvného cukru v tele. Tento bod je dôležité mať na pamäti, ak sa chystáte na operáciu v blízkej budúcnosti. Počas chirurgického zákroku je nutné udržiavať hladinu cukru v krvi. Takže váš lekár vám môže poradiť, prestať jesť rascou najmenej 2 týždne pred operáciou ako je potrebné kontrolovať v priebehu a po operácii hladina cukru v krvi.

8. Nie je dobré pre diabetikov:

Pacienti s diabetom je potrebné kontrolovať ich hladinu cukru v krvi. Mali by mať normálnu hladinu cukru v krvi, aby zostala zdravá. Kolísavé hladiny cukru v krvi sú striktné nie nie u väčšiny diabetikov. Ako už bolo spomenuté predtým, rasce môže rýchlo znížiť hladinu cukru v krvi a môže spôsobiť nízku hladinu cukru v krvi. Takže, ľudia s cukrovkou by sa mali vyvarovať konzumácie rascu a v prípade, že je potrebné konzumovať potom umiernenosť je kľúčom.

9. Spôsobuje Alergia:

Spotreba rascou môže tiež spôsobiť kožné vyrážky a alergie. Takže ľudia s kožné alergie by mali konzumovať rasca v malom množstve, v prípade, že musí.

Nebojte sa! Váš jar rascou sú v bezpečí! Je to len vtedy, keď spotrebovanej v nadmernom množstve, ktoré rasce viesť k závažným vedľajším účinkom. Takže aj naďalej užívať svoje obľúbené kuchynské korenie!

Ako sa používa rasca? Už ste niekedy narazili na vedľajšie účinky? Podeľte sa s nami v sekcii Komentáre nižšie.

load...