Zdravie a wellness

9 najlepších výhod Kale Juice pre pokožku, vlasy a zdravie

9 najlepších výhod Kale Juice pre pokožku, vlasy a zdravie

Kale, keď ho vidíte na prvý pohľad nemusí zdať veľmi chutné. Je to vlastne akási kapusta. Možno v skutočnosti nazývať to potomok kapusta rodiny divoký. Kale je často známy ako powerhouse živín. Jej šťava je rovnako zdravá a má spôsob, ako mnoho zdravotných výhod, rovnako ako ostatné zelenej listovej zelenine. Kale šťava je skvelý spôsob, ako absorbovať vo všetkých živín a výhod Kale, ktoré by inak boli stratené v procese varenia. Tu sú top Kale šťava výhody pre kožu, vlasy a zdravie.

Kožné Výhody Kale Juice

Kel šťava skutočnosti sa predpokladá, že má viac výhod ako brokolica. Tu sú hlavné výhody Kale šťavy na koži:

1. Znižuje vrásky: Kale šťava má oveľa viac antioxidantov ako väčšina ostatných v zelenej listovej zelenine (1). Antioxidanty sú skvelý spôsob, ako znížiť vrásky, pretože spomaľujú proces starnutia a to vlastne pomáha v prevencii s voľnými radikálmi buniek k poškodeniu kože.

load...

2. Zdravie pokožky: Kale šťava má vitamín A, ktorý je nevyhnutný pre zdravie kože (2). Bolo preukázané, užitočné pri prevencii celú radu kožných ochorení rovnako. Pohár kale šťavy každodenné noc udržuje všetky kožné choroby na uzde.

3. Dobrá čistiaci prostriedok: Kale šťava je veľmi dobrý čistiaci prostriedok na kožu. Je detoxikuje telo zvnútra, a preto sa premieta do zdravej žiariaca pleť vonku (3).

Vlasy Výhody Kale Juice

Kale šťava je zabalené v ako s omega - 3 a omega - 6 mastných kyselín, vzácnu kombináciu. Tu sú Kale šťavy výhody pre vlasy:

load...

4. Pružnosť vlasov: Ak narazíte na poškodenie vlasov, si istí, že sa nepokúsili kale šťavu ako doteraz. Kale šťava zvyšuje vaše vlasy pružnosť. Je to dokonca pomáha zvýšiť svoju silu vlasov a robí vaše hriva silnejší.

5. Rast vlasov: Kale šťavy pomáha zvýšiť obeh v pokožke hlavy. Týmto spôsobom prispieva k zvyšovaniu rastu vlasov rýchlejším tempom.

6. Súboje vločky: Kale šťava pomáha bojovať vločky vo vlasoch. Pomáha tiež veľa na zlepšenie suchú pokožku hlavy od hydratačný to dobre.

Zdravie Výhody Kale Juice

Kale je známa ako kráľovná zelených. To preto, že jeho bezkonkurenčný živín, vitamínov, minerálov a fytosanitárnych živín kombináciu. Tu sú niektoré z Kale šťavy prínosy pre zdravie:

7. Boje a rakovina lieči: Áno, počuli ste dobre! Kale šťava má pomáhať v boji a liečenie rakoviny. Glukozinolátov, nájdený v Kale šťave je naozaj dobré pre liečbu rakoviny a predchádzať tomu. Je špeciálne nájsť užitočné pri liečbe rakoviny prsníka, rakoviny prostaty, rakoviny močového mechúra a hrubého čreva.

8. Zdravšie Bones: Kale šťava je bohatá na vitamín K, ktorý je zodpovedný za zdravšie kosti. Ľudia, ktorí trpia nedostatkom vitamínu K, sú vo väčšom riziku zlomenín a iných problémov súvisiacich s kosťami. Je bohatá na vápnik, rovnako, čo pomáha udržať celkový zdravotný stav kostí.

9. Kardiovaskulárne podporuje: Kale šťava pomáha pri znižovaní cholesterolu a tým dáva kardiovaskulárne podporu. Udržuje hladinu cholesterolu pod kontrolou, čo je hlavným dôvodom kardio problémov.

Sprievodcu o tom, ako vybrať Kale a ako ju zachovať:

  • Vyskúšať a rozhodnúť sa pre organické Kale, pokiaľ je to možné.
  • Je potrebné vždy kúpiť chladené Kale. Teplý teplota môže v skutočnosti mať vplyv na chuť Kale.
  • Kel musí byť tmavo zelenej farby a mala by mať pevný stonku.
  • Vyhnúť sa listy, ktoré majú otvory a sú mierne vyblednuté.
  • Menšie listy často lepšiu chuť.
  • Ak chcete uložiť Kale pre neskoršie použitie, dať ju do vzduchotesnej nádobe alebo plastovom vrecku. Cieľom je, aby to preč zo vzduchu. Použite ju do 5 dní po tom, čo ukladať.
  • Vždy opláchnite Kale listy dôkladne pred použitím.

Dúfam, že sa vám to páčilo čítanie tohto článku a zistil, že informácie stojí za to. Boli by sme radi, aby čítal vaše komentáre a poznať vaše názory na zdieľaných informácií. Vďaka!

load...