Zdravie a wellness

9 najlepších doplnkov stravy pre zdravie a wellness

9 najlepších doplnkov stravy pre zdravie a wellness

Je vaše každodenné rozvrh dostať únavné? Pocit únavy v deň, ste sotva urobil niečo? To by mohlo znamenať, že vaše telo sa nedostávajú svoje požadované množstvo vitamínov z vašej každodennej stravy.

Kým vyvážená strava je určite najlepší spôsob, ako vyživovať svoje telo, objavovať tie farebné pilulky môže tiež pomôcť budete cítiť svieži a napätím. Potravinové doplnky poskytne vášmu telu potrebných živín a minerálnych látok vo forme vitamínových tabliet a kapsúl.

Potravinové doplnky nikdy nemôže nahradiť normálnu stravu. Musia byť prijaté s vašej pravidelnej stravy na podporu zdravia, doplniť stratené živiny do systému a zvýšenie celkovej kondície organizmu. Trvá to najmenej pätnásť dní pred účinkami doplnok stravy prejavia, takže samozrejme sa musí prísne dodržiavať, ak ste odvodiť žiadny prospech z doplnok stravy. Nižšie sú najlepšie vitamíny a minerály doplnky sú k dispozícii v dnešnom trhu, ktoré sa hlásia k posilneniu imunity, zlepšenie metabolizmu tela a dá vám celkovú kondíciu.

load...

Je vhodné sa poradiť s výživu alebo váš praktický lekár vybrať ten správny doplnok pre vás.

Zoznam potravinových doplnkov

1. Ranbaxy Revital:

Jedná sa o bezpečné, účinné bežné zdravotné doplnok, ktorý obsahuje rovnováhu vitamínov a minerálnych látok, ktoré telo potrebuje. Revital funguje ako stimulant a dodáva telu základné živiny potrebné k urýchliť rôzne procesy v rámci systému.

load...

Ranbaxy Revital obsahuje ženšenu, vápnik, fosfor a vitamín C v dokonalom pomere. Tieto minerály omladenie tela, podporu rastu a opravy rôznych tkanív, tvorba esenciálnych enzýmov a celkové zdravie organizmu. Ženšen je prírodný adapotgen ktorý funguje ako stimulant, zvýšenie energetickej hladiny a zároveň znížiť hladinu stresu v tele. S Ranbaxy Revital, môžete sa cítiť svieži, oživený a sú pripravení prijať nové výzvy s ráznosťou a silu.

Kľúčovým Zameranie: Celkové zdravie

Cieľová skupina: Dospelí, muži a ženy

Dávkovanie: Jedna kapsula denne, po raňajkách

2. Zdravotné Viva Daily + (Multivitamín a Multi-minerálne s ženšen):

Tento multi-vitamínový doplnok zlepšuje prísun kyslíka v tele, a tým zlepšenie krvného obehu do rôznych častí tela. HealthViva je navrhnutý tak, aby zvýšenie energetickej hladiny v tele a metabolizmus. Kapsule sú mäkké a ľahko prehltnúť svoju želatínové povlakom, ktorý im pomáha rozpúšťať rýchlejšie ako ostatné kapsliach na trhu. Kapsule sú plné dôležitých vitamínov a minerálov, ktoré spúšťajú a udržujú zdravé telo cykly pre celkové zdravie. HealthViva znižuje únavu, apatia a letargia, zvýšenie metabolizmu a kondíciu, ideálna pre pracovné dospelých.

Kľúčovým Zameranie: zvýšenie kondície a znižuje únavu

Pohlavie: Dospelí, muži a ženy

Dávkovanie: Jedna kapsula denne s raňajkami

3. Vitamín Shoppe Nutri 100 (s predĺženým uvoľňovaním):

Vitamín Shoppe Nutri 100 obsahuje všetky vitamíny a minerály, kto potrebuje pre zdravý, šťastný a fit telo. Tieto želatínové kapsule uzavreté sú veľmi ľahko prehltnúť, takže je možné, aby aj tie háklivý dospelí prijímať potrebné množstvo živín chýbajúce z ich stravy. Vitamín kapsuly majú jedinečný vzorec s predĺženým uvoľňovaním pre celodenné energie.

Vzorec je navrhnutý tak, aby pomaly uvoľňujú živiny do cieľových oblastí tela, po dlhšie časové obdobie. Tak telo prijíma optimálne množstvo vitamínov, enzýmov a minerálnych látok pri postupnom tempom, takže živiny sú dobre využité.

Kľúčovým Zameranie: Celkové zdravie

Pohlavie: Dospelí, muži a ženy

Dávkovanie: 1 kapsula denne po raňajkách

4. Povaha Bounty viac Day Multi-vitamín:

Tento multi-vitamín je zmes dôležitých vitamínov, ktoré telo potrebuje pre svoju celkovú kondíciu. Multi-vitamíny od prírody Bounty sú obohatené vápnikom pre zdravé kosti a zuby a sú zvyčajne predpísané pre jednotlivca postihnutých so slabými kosťami. Vzorec obsahuje zmes jedenástich základných vitamínov, ako sú A, B1, B2, C, D, E, kyselina listová, niacín a ďalšie na pomoc pri raste, reparáciu a regeneráciu buniek a tkanív pre zdravé telo.

Každá z týchto kapsúl obsahuje vlákninu, vitamíny a vápnik k udržanie dobrej tráviaci, vylučovací a obehový systém v tele. Tieto multi-vitamíny sú navrhnuté tak, aby zvýšenie metabolizmu, pôsobí ako antioxidanty, pomáhajú pri rôznych chemických reakcií v tele a udržiavať zdravé fungovanie srdca. Tablety sú malé a sú potiahnuté želatínou, takže je veľmi ľahko prehltnúť aj pre dospelých, ktorí sú nepríjemné prehĺtaní piluliek. Tieto multi-vitamíny zamerať srdce zvýšiť krvný obeh, znížiť hladinu cholesterolu a zlepšiť celkový zdravotný stav.

Kľúčovým Zameranie: Srdce

Pohlavie: Dospelí, muži a ženy

Dávkovanie: Jedna kapsula denne po raňajkách

5. Prírody Bounty svoj život viac Green Source:

Rozsah prírody Bounty multi-vitamínov poskytuje vysoko kvalitné doplnky pre šťastnejší a zdravší životný štýl. Nutričné ​​doplnky viac Green Source sú obohatené o antioxidanty a probiotík, ktoré pomáhajú v rôznych telesných funkcií. Doplnok vitamín podporuje celkové wellness tela.

Prírody Bounty viac Green Source je obohatená o esenciálne živiny, ako sú vitamíny A, C, D a E, rovnako ako tiamínu a minerály, ako je zinok, železo, fosfor a vápnik. Tento diétny doplnok stravy je jedným z mála účinných vegetariánskej stravy na dnešnom trhu. Obsahuje celé potravinárske koncentráty, ktorá pomáha pri zlepšovaní svoje celkové zdravie. Probiotické a antioxidačné zložky v dodatku znížiť účinok voľných radikálov v tele, ktorá vedie k skorým príznakom starnutia.

Kľúčovým Zameranie: Celková Health

Pohlavie: Dospelí, muži a ženy

Dávkovanie: Jedna kapsula denne po raňajkách

6. Vitamín Shoppe Panda Vites:

Rad spokojných zákazníkov bude ručiť za účinnosti Vitamín Shoppe Panda Vites. Kapsula je veľmi ľahko prehltnúť, čo je dobrou voľbou pre jednotlivcov, ktorí potrebujú doplnkov, ktorí sa ocitnú schopný prehĺtať veľké kapsule. Doplnok neobsahuje pšenicu, kvasnice, soľ, lepok, sóju, ryby, mliečne výrobky, ryby alebo konzervačné látky, takže je ideálny pre tých, ktorí s citlivým ústavy. Doplnok je neochutené umelo a neobsahuje umelé farbivá, takže je bezpečný pre dennú spotrebu.

Vitamín Shoppe Panda Vites sú určené pre deti i dospelých, ktorí nespotrebúvajú zdravých jedál a vyžadujú základné vitamíny a minerály pre celkové zdravie a správneho fungovania tela. Vites tiež prísť v podobe žuvacích gumové medvedíky, ktoré možno ľahko prehltnúť a apelovať na chuť malých detí. Vzhľadom k tomu, Vites neobsahujú umelé príchute alebo farby, to je populárny doplnok stravy pre deti. Hladký povlak cez kapsulu umožňuje veľmi ľahko prehltnúť pre dospelých, zatiaľ čo deti si vybrať z farebnej gumové medvedíky.

Kľúčovým Zameranie: Celková Health

Pohlavie: Dospelí, deti mužský a ženský

Dávkovanie: Tri kapsuly denne

7. Povaha Bounty ABC Plus100:

ABC multi-vitamín z prírody Bounty je obohatený o viac ako dvadsať päť živiny, ktoré telo potrebuje pre hladké fungovanie tráviaceho, obehového, vylučovacieho a lymfatické procesy. Doplnok obsahuje antioxidanty, ktoré sú vynikajúce pre oči, zuby a kosti. Príroda je Bounty ABC je vynikajúci pre srdce a zvyšuje celkový zdravotný stav počas niekoľkých dní po požití doplnok. Užívatelia hlásili zlepšenie celkovej kondície a vysokej hladiny energie po užití doplatok nepretržite po dobu asi dvoch týždňov.

Multi-vitamín obsahuje rad základných vitamínov, vrátane A, C, D, E a minerálov, ako je železo, vápnik a fosfor, ktoré omladzuje telo, opravy poškodeného tkaniva, zvyšovanie rastu a podporovať zdravie a wellness. Suplementy posilnenie imunitného systému organizmu a regulujú metabolizmus udržať si aktívny, napätím a zdravé. ABC vzorec má tiež Luteín a karotenoidov, ktoré bránia priame UV lúče slnka z poškodenia očí.

Kľúčovým Zameranie: Srdce

Pohlavie: Dospelí, muži a ženy

Dávkovanie: Jedna kapsula denne po raňajkách

8. MetRx Active Man:

MetRx multi-vitamín pre mužov a ženy, urobil svoju stopu v oblasti športu so svojimi silnými potravinových doplnkov. Jeho čas uvoľňovanie formula poskytuje telu vysokú energetickú podporu po celý deň tak, že telo dokáže spracovať dôležité minerály a vitamíny a udržala zdravé.

Doplnok MetRx je obohatené o dôležité vitamíny a minerály, ako je vitamín C a vápnik poskytovať vysokej úrovne fyzickej zdatnosti. Tieto doplnky poskytujú športovcov potrebné živiny pre vysokú energetickú tréningu. Výrobok je omladzujúci a uvoľňuje energiu postupne tak, že športovec je vždy vo vrcholnej forme. Kapsuly sa ľahko prehĺtajú a podporujú metabolizmus tela, revitalizáciu vás po každom telocvični relácii. Kapsule obsahuje tiež dostatočné množstvo antioxidantov, selén a vitamín E, ktoré zlepšujú imunitu proti voľným radikálom a zvýšenie telesnej kondície.

Kľúčovým Zameranie: Celková Health

Pohlavie: Dospelí, muži

Dávkovanie: Dve tablety denne, po raňajkách a večeri.

9. MetRx Active Woman:

MetRx Avtive Žena denné potravinový doplnok obsahuje zmes dôležitých vitamínov a minerálnych látok, ktorá zlepšuje celkový zdravotný, topánky metabolizmus a posilňuje po tréningu svalové zotavenie omladiť a osviežiť unavené svaly.

Tieto vitamínové doplnky sú obohatené základných živín, ako sú vitamíny A, B, D, K a minerálov, ako je železo a vápnik. Tento doplnok pre ženy je vynikajúci pre podporu obnovy. Obsah Cholecaliferol v MetRX Žena uvoľňuje energiu po celý deň, aby sa zabránilo svalovej únave. Železo a vápnik obsiahnutý v kapsuli zabezpečiť zdravie kostí a zdravé hladiny hemoglobínu.

Kľúčovým Zameranie: Celková Health

Pohlavie: Dospelí, žena

Dávkovanie: Dve tablety denne, s raňajkami a večerou.

Majte na pamäti, že zdravá strava zostáva primárnym zdrojom živín pre vaše telo. Skúste tieto prírodné doplnky stravy v prípade, že je vaša pravidelná strava prísť krátka na poskytovanie svoje telo s potrebnými živinami, ktoré potrebuje. Bez ohľadu na značku doplnku sa rozhodnete konzumovať, je vždy vhodné, aby ste sa poradili so svojím lekárom pred začatím o týchto doplnkov.

load...