Zdravie a wellness

9 lahodných polievok na chudnutie

9 lahodných polievok na chudnutie

Polievky sú súčasťou tekutú diétu, ktorá je obvykle spotrebované pred jedlom alebo v čase, ako náhrada občerstvenie. Existujú rôzne druhy polievok, ktoré sú zdravé a výživné, pretože obsahujú zeleniny a ďalších živín. Niektorí ľudia patria polievky v ich každodennej stravy za účelom kontroly váhy. Polievky boli spotrebované od 6000 pred naším letopočtom ako populárne začiatok. Polievky môže byť účinným nástrojom na zníženie hmotnosti. Tu sú rôzne polievky, ktoré pomáhajú pri chudnutí a ako fungujú.

Výhody

  • Plnosť: Konzumácia polievky ako spúšťače pred jedlom dáva plnosť a umožňuje spotrebovávať menej množstvo potravy počas jedla.
  • Len veľmi málo kalórií: V porovnaní s inými predjedlá, polievky sú málo kalórií a sú zdravé, pretože sa obvykle pripravujú so zeleninou alebo zložiek, ktoré majú vysokú nutričnú hodnotu. Keď sú polievky spotrebované pred jedlom osobou, príjem danej osoby je znížená o 100 kalórií za týmto jedlom. Týmto spôsobom, celkom kalórií za deň môže byť znížená.

Najlepšie polievky pre chudnutie

A. Vegetariánskej Polievky

Zeleninová polievka pre chudnutie diéta môže byť tou najlepšou voľbou, pretože sú málo kalórií s bohatou nutričné ​​hodnoty. Existujú určité polievky, ktoré pomáhajú chudnutie. Niektoré z nich sú uvedené nižšie:

1. Kapustová

To je najviac obyčajne známy polievka pre chudnutie a je tiež široko používaný ľuďmi pre rýchle chudnutie.

2. Paradajková polievka

Paradajková polievka pomáha pri chudnutí. Paradajka je jedným zo zeleniny, ktoré môžu rýchlo spáliť kalórie.

load...

3. Jasné polievky

Číre polievky sú s nízkym obsahom kalórií.

4. Marockej cícer polievka

Táto polievka je chutné a nízky obsah kalórií.

5. Mrkvu a koriandru polievka

Bohaté na živiny a veľmi nízky obsah kalórií.

B. Nebankové vegetariánskej polievky:

Nevegetariánské polievka recepty na chudnutie sú relatívne vyšší obsah kalórií v porovnaní s vegetariánskych polievok. To nie je vhodné mať červené mäso a teda pridanie baranie alebo hovädzie mäso do polievok je potrebné sa vyhnúť, kým v nadväznosti na režim chudnutie. Rozumné množstvo kurča a vajcia môžu byť pridané do polievky, pretože sú bohaté na bielkoviny. Niekoľko neštátni vegetariánskej polievky s nízkym kalórií, je uvedený nižšie:

load...

6. Kuracia polievka salsa

7. Kuracie mäso a kapusta polievka

8. Kuracie mäso a zelenina horúca polievka

9. Vajcia pokles polievka

Vyššie nevegetariánské polievky sú menšie ako 100 kcal na porciu.

Ako vybrať tie najlepšie polievky:

Existujú určité veci, ktoré treba poznamenať, pri konzumácii polievky pre napomáhanie chudnutie. Vyberte najlepšie polievka na chudnutie na základe nasledujúcich faktorov:

  • Nízkokalorický -The kalórií v porciu, musí spadať do 150 kalórií.
  • Nízky obsah sodíka sodík kapacita zadržiavanie vody, aby sa zabránilo polievky sodnými alebo konzumovať polievky, ktoré sú s nízkym obsahom sodíka.
  • Domáce soups- Ready made polievky môžu obsahovať konzervačné látky, takže je to bezpečné mať polievky, ktoré sú domáce.
  • Vyhnúť krémové polievky - Je lepšie, aby sa zabránilo polievok, ako je krém húb alebo krém slepačiu polievku, pretože sú bohaté na kalórie.

Tak, polievky poskytovať potrebné živiny do tela bez zvýšenia hmotnosti. Nájdite si svoj obľúbený výdatné a dostať svoje polievku. Nezabudnite nechať nám svoj názor.

load...