Zdravie a wellness

8 závažných vedľajších účinkov dátumov

8 závažných vedľajších účinkov dátumov

Termíny pravdepodobne jedným z najkrajších vecí na svete. Tento silný ovocia preteká cukrov môže poslať mi len slintanie. Uviesť skutočnosť, milujem dáta. Dokonca som mal skúsenosti s termíny s dávkou medu. Viem, že to znie smiešne divne, ale hej, mali by ste to skúsiť znova! Alebo počkať. Než sa snaží prísť na dáta, možno by ste si mali prečítať tento článok. Robiť termíny, ktoré sú považované za jeden z najzdravších potravín, majú vedľajšie účinky? Premýšľala som. A dostal som odpoveď. Áno. Oni robia.

Závažných nežiaducich účinkov termínov

Poďme sa pozrieť na závažné dáta nežiaducich účinkov:

1. Hladinu cukru v krvi pôjde, hore, hore a nad '!

Myslím, že to je celkom zrejmé. Vzhľadom k vysokej hladiny cukru tieto plody obsahujú, je potrebné obmedziť ich spotrebu, aby sa uniknúť z vysokej hladiny cukru v krvi. Ale potom, nie všetky typy dáta sú škodlivé. Je suchá dáta, ktoré majú vysoký glykemický index 103. (1) To je viac než glukózy.

load...

2. Nemusí byť správne potraviny pre chudnutie:

Hoci termíny sú bohaté na obsah vlákniny a vlákniny pomôcky chudnutie, existuje niekoľko faktorov, ktoré robia termín nie je ideálny potraviny na chudnutie:

Hustota energie Akákoľvek potravina, ktorá má nízky obsah hustote energie (kalórií na gram) hrá dobrú úlohu v pomoci schudnúť, bez toho aby vám príliš veľa kalórií. Ale scenár sa líši v prípade dát alebo iných suchých plodov. (2) Dáta sú okolo 2,8 kalórií na gram, čo je takmer dvakrát sa, že nízke potravín hustotou energie, ktoré majú iba 1,5 kalórií na gram.

Viac kalórií Ak chcete držať striktné chudnutie rutina, potom veľké množstvo termínov nemôže byť jeho súčasťou. Termíny sú tiež vysoký obsah kalórií v porovnaní s väčšinou ostatných plodov.

load...

3. Bolesť žalúdka:

Existujú dva faktory, ktoré robia termíny notoricky známe pre žalúdočné bolesti:

High Fiber Obsah - Fiber je známy pre svoju neporovnateľný schopnosť zabrániť srdcových ochorení a cukrovky 2. Typu. (3) vlákna sú len sacharidy rastlinného pôvodu, ktoré nie sú stráviteľné v tele. Tieto nestrávené sacharidy pomáhajú pri zachovaní plynulé pohyby čriev. Keď budete mať príliš veľa vlákniny, to premôže baktérie v črevách a vedie k bolesti žalúdka.

Citlivosť organizmu na siričitan - sulfitová je chemická zlúčenina pridáva k dátam aby bola zachovaná ich štruktúru a lesk. Siričitan tiež zabraňuje rastu škodlivých baktérií, čím sa zvyšuje trvanlivosť ovocia. V prípade, že sú citlivé na sírenie, potom to môže viesť k určitým komplikáciám, ako je nadúvanie, bolesť brucha a hnačka.

4. Žalúdok Plyn:

Potraviny s vysokým obsahom fruktózy by byť obviňovaný žalúdka plyn. (4) A termíny sú dobre známe pre ich vysoký obsah fruktózy.

5. Hnačka:

Potraviny s vysokým obsahom vlákniny môže spôsobiť hnačku. (5) V prípade, že máte vo zvyku pridávanie príliš veľa vlákniny v strave, existuje šanca, že by ste mohli byť bolelo kúzlom hnačky. (6)

6. Môže byť príčinou alergií u niektorých ľudí:

Fermentované potraviny majú tendenciu vyvolávať alergické reakcie u niektorých ľudí v dôsledku prítomnosti histamínu v nich. Suché plody, ako sú termíny sú bohaté na histamín. (7) Salicyláty, typ chemikálií zvyčajne vyskytuje vo všetkých rastlinách by mohlo tiež vyvolať alergiu podobné príznaky u niektorých ľudí. Dáta obsahujú dobré množstvo salicylátov. (8)

7. Zubný kaz:

Teraz, keď je desivé, že? Nemyslím si, že si viete predstaviť sami seba s úsmevom na fotoaparát s nie-tak-dobré-vyzerajúci zuby. Presne to je to, čo by sa mohlo stať, ak budete mať príliš veľa dáta častejšie. Pre zubné zdravie,, Kvalita a kvantita 'zo sladkých potravín nie je tak moc obavy v porovnaní s frekvenciou, v ktorom ste konzumovať také potraviny. (9) Z toho dôvodu pozor na tejto vážne vedľajšie účinok dátami.

8. Sú nezdravé pre dojčatá:

Pre bábätká, dáta sú neuveriteľne silné a ťažko stráviteľné. Keď stále nie sú ich zuby a čriev dostatočne silná, aby stráviteľné potraviny ako dáta, držať je preč z plodov je to najlepšie, čo môžete urobiť. Termín tiež niesť vyhliadky udusenia priedušnici detskú. (10)

Termíny sú sladké, chutné a nekontrolovateľne lákavé. O tom niet pochýb. Ale keď sa nad spotrebou nich predstavuje niektoré nežiaduce účinky, je potrebné obmedziť ich príjem, je to tak?

Dúfam, že sa vám páčil tento článok zdôrazňuje vedľajšie účinky termíny! Ešte podeľte sa s nami, ak viete, akékoľvek iné nežiaduce účinky dáta.

load...