Zdravie a wellness

8 úžasných výhod Ugli ovocie

8 úžasných výhod Ugli ovocie

Toto výživné ovocie patrí k rodine citrusových a je kompromisom medzi grapefruitu, pomaranča a mandarínky. Ugli je chundelatý strom, ktorý dorastá až do 15 - 20 stôp na výšku a je k dispozícii v období od novembra do apríla a je veľmi dobrým zdrojom vitamínov a minerálnych látok. Vzhľadom k základni živín, je to dobrá voľba pre dennú spotrebu ovocia.

Ugli Ovocie Zdravie Výhody:

Medzi hlavné zdravotné prínosy spojené s ugli znie lepšie ako jeho meno. Obsahuje živiny, ako sú vlákniny, vitamínov a vápnika, ktoré sú veľmi dôležité pre telo. Tento úžasný Ovocie je osviežujúci voľbou, ktorá môžu byť konzumované na dennej báze. Niektoré zo zdravotných výhod tejto nádhernej ovocia sú uvedené nižšie:

  1. Ugli má obsah tuku nulovú čo z neho robí ideálny plody na konzumáciu v akomkoľvek pomere. Vzhľadom k tomu nemá žiadny cholesterol, to znižuje riziko srdcových chorôb automaticky. Žiadny tuk a cholesterol ovocie ako ugli môže byť ohodnotený po celú sezónu.
  2. Ugli tiež ukladanie vápnika o dve percentá z celkového príjmu vápnika požadované denne. To pomáha kosti a zuby v tele do veľkej miery.
  3. Bielkoviny sú tiež účinne poskytuje tento ovocie, ktoré sú základnými stavebnými kameňmi pre tvorbu svalovej hmoty a opravy. Proteíny sú nevyhnutné pre rast, rovnako ako dospelý teleso so schopnosťou regenerovať bunky a dodáva energiu.
  4. Tento rozprávkový ovocia znižuje riziko vzniku ďalších ochorení, ako je rakovina, mŕtvica, vysoký krvný tlak a problémy aj svalových súvisí. Toto ovocie sa tiež odporúča pre kožu a chorôb súvisiacich s srdca.
  5. Jedna porcia tejto úžasnej ovocie obsahuje 2 gramy vlákniny. Potraviny bohaté na vlákninu znižuje riziko zápchy.
  6. Ugli ovocie chráni tiež proti tvorbe obličkových kameňov.
  7. Byť bohatý na vitamín B, toto ovocie tiež podporuje dobré zdravie ústnej dutiny.
  8. Vzhľadom k tomu, ovocie je nízky obsah kalórií, pomáha predchádzať obezite rovnako. Toto exotické ovocie pôsobí ako antioxidant a pomáhajú telu zničiť voľné radikály.

Môžete dobre využiť tohto ovocia vo forme šťavy, šaláty a raňajky. To môže byť tiež venovaná deťom. Jeho chuť sa podobá tomu pomaranča alebo mandarínky, ktorý má niekoľko výhod, vitamínu A a C. To pomáha v boji proti zápalu tým, že antioxidanty k telu.

load...

Ugli Ovocie Výživa Graf USDA:

Sú to ugli ovocie fakty. Ugli obsahuje asi štyridsať päť kalórií v určitej porcie ovocia. Podobný porcie tiež poskytuje gram proteínu. Porcie ugli ovocie má asi 2 gramov vlákniny, čo je dobré pre trávenie. Príjem vitamínu je tak prospešná pre telo, že pomáha predchádzať zranenia zo zle hoja. Tieto živiny, ako napríklad vápnika, vitamínov a proteínov, môže byť účinne získať z ugli uhýbať prebytočného tuku a cholesterolu v krvi obsah, ktorý môže spôsobiť problémy v neskorších fázach.

Ugli je vhodný pre každodennú spotrebu a ktoré musia byť konzumované žať súvisiace zdravotné výhody. Toto magické ovocie vám nula percent cholesterolu a tuku a potrebné živiny. Dúfam, že sa vám páčil článok. Prosím, podeľte sa o svoje názory.

load...

load...