Zdravie a wellness

8 úžasných výhod Lead Tree pre vašu pokožku, vlasy a zdravie

8 úžasných výhod Lead Tree pre vašu pokožku, vlasy a zdravie

Olovo Strom je viac populárno známy ako Ipil-Ipil. Na rozdiel od jeho jedinečný názov, strom je tiež známy pre svoje početné zdravotné výhody. Tento evergreen rastlina je pôvodom z južnej Ázie, Austrálie, Filipíny a tichomorských ostrovov.

Pokladať za liečivý strom, rôzne časti tohto stromu sa používajú na liečbu nespočetné množstvo zdravotných podmienok. Nielen, že olovo strom je tiež známe, že nás vyzerať krajšie!

Kožné Výhody olova Tree:

Olovo strom funguje ako prírodný toner koža. Jeho listy a semená je známe, že liečiť rôzne kožné ochorenia. Tu sú niektoré výhody hlavných drevín výhod pre kožu:

load...

1. Skin Toner:

Listy olova stromu majú prírodné enzýmy, ktoré sú naozaj dobré pre našu pokožku. Tieto enzýmy môžu vyvolať tvorbu kolagénu je kožné bunky. Kolagén je prírodný kože stavebným kameňom. Pokles kolagénu vedie k tupé, suché, vráskavá, nerovnomerný a tmavou pleťou. Olovo strom ponúka jednu z najbezpečnejších prostriedkov, aby spustili tvorbu kolagénu v koži. To môže poraziť každý znak znečistenia a starnutia. Listy tohto stromu prácu ako toner a vyživuje a hydratuje pokožku, zvyšujú jej lesk a žiarivosť.

2. Výkonný Derma Medicína:

Psoriáza je veľmi vážna kožné ochorenie, ktoré je známe, že vysušovať pokožku za opravou. To je koža suchá a nerovnomerný. Na koži sa vyvíja bolestivé, červené škvrny po celom tele. Jedná sa o vzácne kožné ochorenie, ktoré je možné ovládať iba. To nemôže byť úplne vyliečiť. Zápal kože spôsobené v dôsledku psoriázy možno vyrovnať pomocou semien olova stromu. Semená tohto stromu je známe, že znižujú zápal kože a bolesť.

3. Depilácia Option:

Guma prepustený z kmeňa stromu olova môže byť použitá pre odstránenie ochlpenia. To spôsobí, že žiadne vedľajšie účinky na kožu vôbec. After Effects sú hladké kože, bez začervenania alebo svrbenia pocit a tónovaný tón pleti.

load...

Vlasy Výhody olova Tree:

Krásna pleť a krásne vlasy, teraz to je smrtiaca kombinácia! Ako môže viesť strom pomôcť svojej strasti pre starostlivosť o vlasy? Zistiť!

4. Zaobchádza lupy:

Lead strom v skutočnosti nie je známy pre svoje vlasy výhody. Ale olej extrahovaný z olova stromov semená sú známe pre ich anti-plesňovými a anti-bakteriálne výhody. To môže byť pridané ako základného oleja podľa vlastného výberu a aplikovať na pokožku hlavy na liečbu problémov, ako sú vlasy lupín. Ale odborného lekára predtým, než ju použijete.

Zdravie Výhody olova Tree:

Lead strom je známy pre svoje liečivé hodnoty a pracuje na rôznych zdravotných problémov. Poďme sa ponoriť do preskúmať niekoľko zdravotných výhod, ktoré ponúka vedúci stromu v detaile.

5. Analgetický:

Kôra stromu olova je známe, analgetikum, ktoré ich používajú ľudia (pôvodom z Mexika a Belize) na zmiernenie bolesti svalov. Predpokladá sa, že kôra stromu olova môže prirodzene bráni bolesti u ľudí. Je tiež známe, zmierniť rôzne spoločné problémy spojené s menštruáciou. Byť analgetikum, ale tiež znižuje menštruačné bolesti.

6. Antikoncepčné:

To platí žiadny vedecký fakt a podporu do dátumu, ale korene stromu olova boli použité ako účinný antikoncepčný prostriedok pre vekové skupiny teraz. Ale nie sú závislé na tom len, aby sa zabránilo tehotenstva!

7. Šnekový Killer:

Semená olova stromu majú veľkú liečivú hodnotu. Tradičná čínska medicína používa správne uvarené nezrelá semená olova stromu ako šnekových repelenty. Ringworms a škrkavky možno ľahko prepláchnuť z tela tým, že starostlivé dozes olova stromov varená semená.

8. Anti-rakovinový Agent:

Káva sa extrahuje z hlavných drevín pražených semien drží proti rakovinové vlastnosti. To bojuje proti voľným radikálom, ktoré sú v ľudskom tele. Tieto voľné radikály je známe, že za bunkové abnormality a rakovina hlavné dôvody.

Nutričné ​​hodnoty olova Tree:

Ako už bolo uvedené, že nie je bezpečné prehltnúť surové semená alebo výhonky olova stromu. Avšak, strom stále ponúka veľa nutričné ​​hodnoty. Semená olova stromu obsahujú značné množstvo kofeínu. Listy olova stromu tiež obsahujú vysoké zdroje bielkovín.

Pozor:

Olovené strom výhonky, listy a plody sa používajú v hlavných misy kurzu v rôznych častiach sveta, ale faktom je, že to nie je úplne bezpečné konzumovať. Nepochybne, tieto časti olova stromu sú jedlé, ale mali by byť používaný s opatrnosťou. Mimosine (enzým tvoril v výhonky olova stromu) sa nepovažuje za vhodné na priamu ľudskú spotrebu. Nikdy konzumovať je surové alebo varené pol. Varenie zabíja toxické účinky mimosine enzýmu a miska sa stáva bezpečné pre ľudskú spotrebu.

Nikdy konzumovať akýkoľvek druh medicíny-bylinné alebo inak, bez riadneho lekársku pomoc. Je veľmi dôležité, aby opatrní, pokiaľ ide o naše zdravie. Príroda ponúka mnoho prekvapení, nech to jednoducho vyskúšať a nie dostať bolestivé prekvapenie!

Už ste niekedy používa vedenie stromu listy alebo semená? Aké ďalšie byliny ste použili? Podeľte sa s nami v sekcii Komentáre nižšie.

load...