Zdravie a wellness

8 úžasných výhod kivi šťavy pre pokožku, vlasy a zdravie

8 úžasných výhod kivi šťavy pre pokožku, vlasy a zdravie

Tie by byť prekvapený, aby vedeli, že kivi vrcholy grafu medzi inými druhmi ovocia, pokiaľ ide o hustote výžive. Hustota výživa je množstvo minerálov a vitamínov nájdených na gram. Jedná sa o väčšiu zdrojom vitamínu C v porovnaní s pomaranča. Rovnako ako ovocie, kivi šťava je milovaný ľuďmi na celom svete. To je obzvlášť obľúbený pre jeho štipľavú chuť a kombinácia mäkkého textúrou šťavy s chrumkavými semien. Ale podľa môjho názoru, kivi šťava by nemala byť len obľúbený pre svoju chuť, ale z mnohých výhod, ktoré má v ponuke. Prečítajte si o to dozvedieť sa viac o výhodách kivi šťavy na kožu, vlasy a zdravie.

Kožné výhody kivi šťavy:

1. Boje a zabraňuje vrásky:

Kiwi šťava je plný antioxidantov. Tie pomáhajú v boji proti voľným radikálom a spomaliť proces starnutia. Pravidelná konzumácia kivi šťavy vám pomôže bojovať vrásky v oveľa jednoduchším spôsobom, než väčšina komerčných produktov áno. To tiež robí vyzerať mladšie.

2. Jasnejšie pleť:

Kiwi džús detoxikuje celý systém, a tým pomáha získať jasnejší kožu. Vaša pokožka svieti, keď je váš systém zvnútra jasné. Takže piť kivi šťavy každý deň je spôsob, ako získať najlepšie výsledky. To vám môže dať žiarivý vzhľad pokožky.

load...

3. Kožné rany Vylieči:

Kiwi šťava obsahuje dobré množstvo draslíka. To pomáha opravy tkaniva a tým aj zrýchľuje hojenie rán a rezy na koži. Môžete tiež nahradiť ho za drahé pleťové krémy, ktoré jednoducho tvrdia, že vykresliť skvelo vyzerajúci pleť. Kiwi šťava je oveľa silnejšie ako väčšina iných kožných prípravkov.

Vlasy výhody kivi šťavy:

4. Rast vlasov:

Kiwi šťava je veľmi bohatý na vitamín E. Vitamín E je nevyhnutný pre dobrý rast vlasov a zdravie. Dobrá spotreba vitamínu E môže pomôcť rozvíjať vaše vlasy veľmi rýchlo. Takže musíte vypiť aspoň pohár kivi šťavy každý deň pre dobrý rast vlasov.

5. Pádu Vlasy:

Kiwi šťava je veľmi bohatá na minerály a vitamíny. Sú to pre silnejší imunitný systém veľmi dôležitá. Keď sa váš imunitný systém je silný, bude to zrejme podporí celkovú pohodu. Dobrý imunitný systém vám môže pomôcť zmierniť vaše problémy vypadávanie vlasov.

load...

6. Svietiace vlasy:

Kiwi džús koncentrát možno tiež použiť, aby očistil svoje vlasy. Môžete mať čerstvé kivi šťavy a pridajte ju s ostatnými šťavami pre umývanie vlasov raz za čas. Malo by sa riedi vodou, aby sa zabránilo škodí vlasy, ako je kyslý. Toto opustí vaše vlasy zdravé a lesklé.

Zdravotné prínosy kivi šťavy:

Zaobchádza respiračné poruchy - štúdie ukazujú, že kivi šťava je naozaj prínosom pre liečbu respiračných ochorení. Bolo zistené, extrémne účinná pri liečbe respiračné problémy, ako je astma, dýchavičnosť a dokonca kašeľ.

7. Nízke riziko kardiovaskulárnych chorôb:

Ľudia, ktorí pijú džús kiwi pravidelne sa vyskytujú menej náchylné na kardiovaskulárne choroby. Šťava pomáha zabrániť vzniku krvných zrazenín a tiež znižuje hladinu krvného tlaku u pacientov, ktorí sa javí ako hypertenzná. Všetky tieto zase znižuje riziko mŕtvice a útokov.

8. Bojuje proti stresu a pomáha obnoviť elektrolytov:

Ak máte cvičiť pravidelne, uistite sa, že popíjanie na kivi šťavy pravidelne obnoviť všetky stratené elektrolytov v priebehu cvičenia. To vám tiež pomôže zvládnuť stres lepšie. Serotonín, nájdený v džúse, ovplyvňuje našu náladu. Kiwi šťava vám pomôže byť v pokoji a skladá sa a vyhýbať sa dostať zdôraznil a depresie.

Okrem vyššie uvedených výhod, kivi šťava je úžasný predjedlo a je plná vlákniny a horčíka. Čo je viac? To tiež pomáha schudnúť. Zriedka by ste naraziť na také prírodné ovocné šťavy, ktoré je nielen chutné podľa chuti, ale zabalené v rôznymi výhodami rovnako. Takže nabudúce sa rozhodnete mať šťavu, viete, čo hľadať.

Dúfam, že ste našli tento článok zaujímavý. Prosím zanechať komentár, ak sa vám to páčilo a podeľte sa o svoje názory. Vďaka.

load...