Zdravie a wellness

8 úžasných prínosov vody z jačmeňa na vyliečenie obličkových kameňov

8 úžasných prínosov vody z jačmeňa na vyliečenie obličkových kameňov

Obličkové kamene sa stali jedným z najväčších zdravotných problémov v týchto dňoch. Podľa vedcov i lekárov, že počet ľudí, ktorí trpia obličkovými kameňmi zvýšil takmer 10 záhyby v priebehu posledných niekoľkých rokov. Zatiaľ čo väčšina z nás verí, že operácia je jediný spôsob, ako sa zbaviť tohto bolestivého problému, existuje niekoľko jednoduchých a jednoduchých prírodné prostriedky, ktoré možno použiť na liečbu tohto problému príliš. Jačmeň voda je jedným z nich.

Aké sú obličkové kamene?

Obličkové kamene sú v podstate kryštalizuje ložísk nerastných surovín, ktoré tvoria vnútri našich obličkách alebo niekedy urethras. Vo väčšine prípadov sú tieto kryštály sú vyrobené z zrážok vápnika (najmä šťaveľan vápenatý a zmieša s fosforečnanom vápenatým v čase). Avšak, oni môžu tiež obsahovať kyselinu močovú alebo určitú aminokyselinu nazvanú, cystín ', ak ste trpia dnou alebo genetické problémy. Tieto pevné masy, podaným v obličkových tkanivách môžu byť rôznych veľkostí - od bytia veľkosti malé zrnko piesku, aby bol veľký ako golfová loptička! Zvyčajne prichádzajú s niekoľkými mierne až závažné príznaky ako akútnej bolesti (nižšia abs, bok a triesla), zápal, zažívacie problémy, zimnica, horúčka, infekcie, krv v moči, a niekedy dokonca aj lekárska pohotovosť.

Príčiny obličkový kameň formácie:

Vzhľadom k tomu, kamene sa zväčší, vytvára čoraz väčšiu prekážku močovej trubice a poškodenie obličiek tkanív do značnej miery. Ale skôr, než budete mať akékoľvek preventívne opatrenia, je dôležité poznať skutočné príčiny stojí za obličkových kameňov:

load...
 • Dedičnosť hrá kľúčovú úlohu pri tvorbe obličkových kameňov.
 • Ak máte v anamnéze obličkové alebo infekcie močových ciest, mali by ste sa vziať do úvahy nebezpečenstvo.
 • Príliš vysoké konzumácii spracovaných potravín môže viesť k obličkové kamene.
 • Konzumácia červeného mäsa, kofeín, cukor, mliečne výrobky a rafinované múky tiež môže zvýšiť riziko vzniku obličkových kameňov.
 • Dlhodobé užívanie antacíd môže tiež viesť do obličkových kameňov.

Prečo Piť Jačmeň voda na obličkové kamene?

Jačmeň voda nielen odvráti vznik obličkových kameňov, ale tiež pomáha pri rozpúšťaní existujúcich. Tu je návod:

 1. Pravidelná konzumácia jačmeňa vody je považovaný za jeden z najúčinnejších prírodných prostriedkov pre obličkových kameňov, pretože môže vytvoriť požadovaný tlak močového mechúra a celý proces eliminácie obličkový kameň jednoduchšie.
 2. Jačmeň voda pomáha udržiavať rovnováhu pH v tele tým, že alkalická. To nakoniec obmedzuje tvorbu obličkových kameňov.
 3. To zohráva kľúčovú úlohu v vyživuje naše obličky a udržať je zdravé, ktorý je nevyhnutný pre prevenciu problémov rôzne močových ciest vrátane opätovného výskytu obličkových kameňov.
 4. Pitná voda jačmeňa pomáha pri čistení obličky preplachovaním všetky druhy toxických materiálov z tela močom.
 5. Jačmeň je bohatá na vlákninu, ktorá je potrebná pre zníženie vylučovania vápnika v našej močom.
 6. Jačmeň vody zabezpečuje dostatok vitamínu B6 pre naše telo, ktoré štiepia šťavelanu vápenatého masy vytvorené v našich obličiek.
 7. Jačmeň obsahuje množstvo horčíka, ktorý urýchľuje rozpustenie šťavelanu vápenatého kryštálov.
 8. V neposlednom rade, jačmeň je jedným z najlacnejších obilnín a môžete ho využiť kedykoľvek a kdekoľvek.

Ako sa pripraviť Jačmeň voda?

Tu je krok za krokom postup jačmeň vody receptu na obličkové kamene:

 • Pour 1 liter čerstvou pitnou vodou do hrnca. Vezmite 1 lyžica jačmeňa semená a pridať ju do vody. Umiestnite nádobu do rúry.
 • Teraz sa obrátiť na teplo a nechať dôjsť k varu po dobu minimálne 30 minút pri malom plameni. Vezmite hrniec von, akonáhle zmes sa redukuje na polovicu svojho pôvodného množstva.
 • Ochladenie a dodržiavať pitný po celý deň.
 • Jačmeň voda väčšinou bez chuti. Takže, ak chcete, môžete pridať čerstvej citrónovej šťavy alebo lyžicu medu, aby to chutnejšie.

Pozor:

No, nie je tam žiadny významný vedľajší účinok konzumácie jačmeňa vody pre obličkových kameňov. Avšak, konzumovať príliš veľa tejto prírodnej nápoj môže spôsobiť podráždenie žalúdka a spôsobujú voľné pohyby. Okrem toho, ak trpíte neznášanlivosťou lepku, uistite sa, že ste zostali ďaleko od jačmeňa vody.

load...

Takže, začať piť vodu jačmeňa od dnešného dňa, aby sa zabránilo vzniku obličkových kameňov.

Zostať zdravý a bez bolesti!

Už ste niekedy trpel obličkovými kameňmi? Aká liečba ste použili? Podeľte sa s nami.

load...