Zdravie a wellness

8 úžasných prínosov pre zdravie Camu Camu

8 úžasných prínosov pre zdravie Camu Camu

Už ste počuli o Camu Camu? Je to doplnok výživy, ktorý môže odpovedať na väčšinu vašich zdravotných strasti. To má rad výhod, ako dobre! Ak uvažujete o užívať akýkoľvek doplnok výživy, je to pravdepodobne ten, ktorý by mal ísť.

Chceli by ste sa dozvedieť viac? Prečítajte si prosím napred!

Camu Camu - Krátky:

Pôvodom z hustých lesoch Amazónie, Camu Camu je nízka rastúci ker, ktorý produkuje červené a svetlo oranžové plody. Toto ovocie Camu Camu je nabitý draslík, železo, vitamín C, bielkovín, fosforu, serín, tiamínu, leucínu a valínu. Výhody ponúkané Camu Camu je veľa. Majú terapeutické účinky, ktoré v boji proti stresu a depresii taky.

load...

Nasledujú úžasné zdravotné prínosy Camu Camu!

1. Vitamín C Výhody:

Camu Camu obsahuje vitamín C v hojnosti. Množstvo je vyššia ako u bežných pomarančov. Jedna lyžička Camu Camu obsahuje 12% svojho denného príjmu vitamínu C. To zlepšuje zdravie ďasien a udržuje ďalších telesných funkcií (1). Ďalšie výhody Vitamín C patrí posilnenie kardiovaskulárneho systému, zníženie poškodenia DNA a ochranu pred chladom a chrípkou.

2. Boje depresie:

Hoci Camu Camu je vynikajúcim zdrojom potravy pre väčšinu hmyzu a zvierat, je tiež populárny pre niektoré zo svojich liečebných dávok pre človeka. Camu Camu doplnky pomáhajú v boji proti depresii a úzkosti (2). Doplnok je populárny antidepresívum v týchto dňoch.

load...

3. Boje starnutie:

Ak ste krása vedomie, malo by to byť dobrá správa pre vás. Camu Camu obsahuje antioxidanty, ktoré chránia vaše bunky pred starnutím (3). Stručne povedané, môžete udržať si mladý a žiariace tohto ovocia!

4. Kyselina Ellagic:

Camu Camu obsahuje tiež kyselinu ellagovú ktorý dokazuje prospešné v niektorých ohľadoch. Podľa nedávnej štúdie, kyselina ellagic obsahuje antidiabetické účinky, ktoré vás chránia pred cukrovkou (4) a niekoľkých jej symptómov.

5. Zlepšuje celkový zdravotný stav:

Camu Camu dokáže postarať o ďalších chorôb, ako telesného tuku a štítnej žľazy. To tiež pomáha pri budovaní kostí a zubov, atď (5). Je to preto, Camu Camu je bohatá na vitamín C a niekoľkých ďalších prospešných živín.

6. Draslík Výhody:

Camu Camu je bohaté na draslík, ktorý zosilňuje tvorbu buniek, zlepšuje funkciu obličiek a zdravie srdca (6). To tiež podporuje aktivitu svalov a nervov zabezpečuje zdravie.

7. Železné Výhody:

S cieľom bojovať proti únave, svalová slabosť a anémia, skúste železa plnené ovocím Camu Camu. Udržuje vlasy svetlé a farebné po celý rok. Tiež železo zlepšuje zrak a udržuje telo silné (7). Je však dôležité, aby správne množstvo železa. Preťaženie môže viesť k artritíde, srdcovým chorobám a žľazy poruchy.

8. Proteín Výhody:

Camu Camu obsahuje bielkoviny príliš, ktorý reguluje krvný tlak a opravy tkaniva a svalov (8). Nedostatok bielkovín môže cítiť letargický. Takže, uistite sa, že ste jedli dostatok bielkovín v pravidelných intervaloch.

Ako by ste mali Vezmite Camu Camu?

Camu Camu bobule nie sú niečo, čo môžete nakupovať v supermarkete. Nie sú pre nás k dispozícii vo svojej nejsyrovější podobe. A žiadny z nich nie je bezpečné konzumovať ihneď. Najlepším spôsobom, aby sa pravidelne doplnky z Camu Camu je vo forme tabliet alebo prášku. V skutočnosti, niektoré populárne zmrzliny v Peru použitie Camu Camu prášok pridať príchute.

Keď by ste sa mali vyhnúť Camu Camu?

Ak užívate lieky, chemoterapia, je to najlepšie, aby sa zabránilo Camu Camu. Tiež skontrolujte, či sa poradiť so svojím lekárom o tom!

Už ste počuli o Camu Camu skôr? Bol ste si vedomý niekoľkých jej výhod? Dajte nám vedieť, čo si myslíte, že tým, že komentuje do poľa nižšie.

Do tej doby, zostať zdravý! Zostať v bezpečí!

load...