Zdravie a wellness

8 úžasných prínosov Éterického oleja

8 úžasných prínosov Éterického oleja

Vedeli ste, že orgován esenciálny olej môže znížiť horúčku? Vedeli ste, že orgován esenciálny olej môže liečiť ochorenie obličiek, rovnako? Ak ste sa niekedy nad tým, aké ďalšie výhody lila silice sú, alebo sú zvedaví, čo orgován silica je, nehľadajte nič iné!

Prečítajte si tento post a učiť sa úžasné zdravotné prínosy lila esenciálneho oleja.

Čo je Lilac Esenciálny olej?

Orgován silice pochádza z listov rastliny vulgaris Syringa. Rastlina je rodák z východnej Európy a Perzie. Lila silica je parný destilovanej extrakt z listov. Je svetlo fialovú farbu a má osviežujúci kvetinovú vôňu.

load...

Nižšie sú uvedené orgován esenciálny olej výhody:

1. Vermifuge:

Orgován éterický olej je účinný vermifuge, čo znamená, že pomáha očistiť svoje telo črevných červov. Vermifuges sú antimikróbne liečivá. Antimikróbne lieky obvykle omráčiť alebo zabiť črevné červy a iné parazity bez poškodenia vášho tela. Sú buď vermifuges (parazit-omračovania) alebo vermicídy (parazit zabijaci).

2. Antifungálne:

Orgován éterický olej má silné antimykotické vlastnosti, ktoré ho robia účinný prostriedok na odstránenie plesní z tela a pomáha znižovať riziko vzniku plesňových infekcií (1).

load...

3. Zvieravý:

Orgován éterický olej má potenciálne výhody pre vašu pokožku. Bolo preukázané, sťahujúce vlastnosti, ktoré z neho robí efektívne pokožku sprísnenie agent a toner robia. Topická aplikácia oleja pomáha znižovať stareckých linky a vrásky. Orgován olej môže pomôcť znížiť kožu ovisnuté rovnako (2).

4. Protihorúčkový prostriedok:

Orgován éterický olej je účinný protihorúčkový prostriedok. Protihorúčkový prostriedok je látka, ktorá pomáha znižovať horúčku a poskytuje komfort z jeho účinkov (3).

5. Zmierňuje Úzkosť:

Orgován silica má charakteristicky sladkú vôňu. V skutočnosti to môže pomôcť zmierniť vaše obavy a upokojiť svoju myseľ. V skutočnosti, mnoho aromatherapists použiť fialová éterický olej sa uvoľniť svojich klientov. Orgován silice vyvoláva harmonickú náladu.

6. Zachádza Kožné problémy:

Orgován éterický olej má mnoho zdravotných výhod, a to tiež pomáha liečiť kožné problémy, ako sú rezné rany, vyrážky a popálenín. V skutočnosti je olej tiež pomáha liečiť úpal. Orgován silice podporuje žiariace a zdravú kožu.

7. Možné Psychické účinky:

Orgován silica má skrytý zdravotný prínos. To môže zvýšiť vaše psychické schopnosti, ktoré zahŕňajú širšie zmysel pre vnímanie duchovného sveta. Jedná sa o éterické skúsenosti (4).

8. Antibakteriálne:

Orgován silica je silný antibakteriálny činidlo, a to vonia božské. Tieto vlastnosti z neho robí ideálny sterilizačné činidlo, ktoré odstraňuje nielen infekcie vyvolávajúce baktérie, ale tiež opustí svoj domov vonia báječné.

Orgován éterický olej zmesou dobre s frézie, ľalie a levandule esenciálnych olejov.

Pozor:

Lila silica je koncentrovaná esencia, extrahuje sa pomocou destilácie s vodnou parou. To má mnoho zdravotných výhod, ale to môže viesť k výskytu nežiaducich účinkov. Tu uvádzame niektoré upozornenia predtým, než začnete používať olej.

  1. Tie by nemali konzumovať orgován silicu vôbec.
  2. Ak ste tehotná alebo dojčiaca, vyhnúť sa kontaktu s lila esenciálneho oleja.
  3. Ak máte hyper-citlivej pleti, fialová éterický olej môže spôsobiť kožné infekcie.
  4. Namiešať lila esenciálneho oleja s nosným olejom a naneste niekoľko kvapiek roztoku do malého priestoru a zistiť, či vaša koža sa vyvíja infekcie alebo reaguje na lila oleja.
  5. Niekedy, orgován silice môžu sčervená, veľmi svrbí, a môžete dokonca vytvoriť žihľavku alebo vyrážku.
  6. Stretnete Ak sa niektorý z vyššie uvedených príznakov, prestaňte používať orgován esenciálny olej a ihneď vyhľadajte lekársku pomoc na zníženie budúcim komplikáciám.
  7. Pamätať, než začnete používať orgován esenciálny olej poradiť sa s lekárom.

Povedzte nám, či ste našli tieto informácie užitočné. Viete akýchkoľvek iných výhod lila esenciálneho oleja? Zanechať komentár nižšie.

load...