Zdravie a wellness

8 úžasných prínosov esenciálneho oleja Nag Champa

8 úžasných prínosov esenciálneho oleja Nag Champa

Už ste niekedy prešiel banda Champa kvetín a zastavil sa a pozrel sa na ne s úctou? Áno, tieto krásne kvetiny sú príjemná podívaná. Ale vedeli ste, že olej odvodený z týchto kvetov môže skutočne pozdvihnúť náladu a pôsobí ako stres Buster?

Je to Nag Champa Esenciálny olej hovoríme. Chceli by ste sa dozvedieť viac? Prečítajte si tento príspevok!

Nag Champa Essential Oil - Prehľad

Existuje toľko príjemné a krásne éterické oleje na trhu, ale ten, ktorý vyniká medzi šarže je Nag Champa Esenciálny olej. Má jedinečnú, ťažký napriek tomu fascinujúce vôňa, ktorá urobila oleje a produkty z neho populárny po celom svete. Existuje niekoľko zložiek, ktoré sa používajú pri tvorbe tohto voňavého oleja, a základňa je vyrobená z Champa kvetín.

load...

Ako v skutočnosti je evergreen rastlina, ktorá kvitne v Champa kvet je považovaný za posvätný a sa pestuje predovšetkým v Indii (1). Pomocné látky, ktoré sa používajú, aby sa tento aromatický olej je santalové drevo, čierne korenie, škorica a Halmaddi (jeden typ živice). Originálna receptúra ​​tejto posvätnej oleja zostáva starovekých budhistických aj hinduistických kláštorov v Nepále a Indii, v uvedenom poradí. Avšak, môžete nájsť esenciálny olej v mnohých obchodoch a internetových obchodov v dnešnej dobe.

Použitie Nag Champa esenciálny olej

Využitie Nag Champa ropy sa rozšíril do mnohých arén života. Ľudia zo všetkých spoločenských vrstiev môžu mať prospech z jeho používania. Tento olej sa používa, aby sa aromatické vonné tyčinky, vonné sviečky, mydlá, a spreje.

Nižšie sú uvedené hlavné použitie Nag Champa oleja:

1. V chrámoch a na ďalších miestach vyznania

Vôňa Nag Champa ropy je ťažké ešte sladký. Je majorly používa v miestach náboženského vyznania v Indii. To je vzhľadom k jeho upokojujúci účinok na mysli. Vôňa pomáha pri vytváraní oddaní pokojný a sústredený na modlitbu a náboženské aktivity deje v takých miestach. Ťažký aróma prebýva v chrámoch a ďalších miest pre konanie bohoslužieb na dlhšiu dobu a vytvára aromatickú atmosféru, ktorá sa sluší povahu takých miest. Môžete tiež napáliť Nag Champa vonných tyčiniek v modlitebné miestnosti vášho domu.

load...

2. Room osviežovač

Ak použijete spreje robené s Nag Champa esenciálneho oleja, bude existovať potrebné používať žiadne ďalšie miestnosti osviežovač. Jeho ťažký, pretrvávajúca aróma premôže nepríjemných pachov a iné nežiaduce pachy po dlhú dobu. Ďalšou výhodou je, že budete mať možnosť vyhnúť sa chemikálie používané v umelých a OTC osviežovače miestnosti.

3. Stres Buster

Nag Champa olej má vôňu, ktorá pomáha uvoľniť nervy (2). Takže, keď ste zdôraznil, alebo sa vrátiť domov z práce unavený, pomocou tohto ropných produktov na báze môžu byť užitočné. Môžete vypáliť Nag Champa vonných tyčiniek vo svojej izbe alebo použiť ropu ako difúzor vo vašej spálni. Pôsobí ako vynikajúci aromaterapia produktu.

 4. Pomáha pri zaostrovaní

Pri plnení určitých úloh, ako jazde, čítanie alebo Meditujúci, môžete nájsť niekoľko rozptýlenie, ktoré ovplyvňujú vašu myseľ. Tým sa aj naďalej svoju prácu nudné. Pálenie Nag Champa kadidlo v miestnosti môže byť užitočný. Vôňa pomáha vaša myseľ odpočívať a sústrediť sa na konkrétne myšlienky či práce (3). To je obzvlášť užitočné, keď cvičíte meditáciu. Výhody sú zrejmé, ak chcete študovať a nájsť rušivé myšlienky vracajúcich svoju myseľ.

5. Dobré pre zdravie kože

Môžete získať úľavu z rôznych súvisiacich s kožnými problémami pomocou Nag Champa esenciálny olej a mydiel vyrobených z neho. Tento olej sa vykonáva pomocou santalové drevo, čo je prospešné pre ľudskú pokožku. Pôsobí ako repelent a antiseptikum na koži. Protizápalové vlastnosti santalového dreva je dobre fungovať na kožné problémy. Pri dlhodobom používaní, môžete vidieť zlepšenie v koži textúry a vyrážky, ak vôbec, zmizne.

6. Použitie, ako je vrecka

Kde horí kadidlo palica či postrek nie je možné, napríklad v interiéri automobilu, môžete použiť Nag Champa sáčkov. Tieto vrecká môžu byť tiež chované vnútri skrine a v rohoch miestností.

7. Použitie ako darček

Na rozdiel od jeho použitia pre domácnosť a náboženské potreby, môžete určite používať Nag Champa esenciálne oleje a výrobky z neho, ako exotických darčekov. Priateľmi alebo kolegami budú potešení, aby si to ako darček. Vôňa má zmes rôznych vôní, aby vyhovoval rôznym vkusu ľudí. Bude to oveľa lepšie, než darovanie komerčných parfumov.

8. Použitie Ako prírodný afrodiziakálne

Aj keď to nie je práve používaný ako afrodiziakum, Nag Champa olej má vôňu santalového dreva v ňom. Toto aróma apeluje na milostné seba oboch pohlaví. Po kúpeli sa Nag Champa mydlom na báze, môže sa stať, že stimuluje svojho partnera, je jednoduchšie.

Tipy Ak chcete získať najlepšie výsledky z Používanie Nag Champa ropy a jej produktov

Vôňa Nag Champa je mocný, zemitá a sladké - to všetko naraz. Avšak, jeho ťažkosť môže ukázať byť trochu neznesiteľný občas, a to najmä pre deti a osoby s dýchacími otázok. Keď spálite Nag Champa založené vonné tyčinky doma, zabezpečiť, že je možnosť pre riadne vetranie. Horiace tyče v uzavretých miestnostiach môže atmosféra silný a trochu nepríjemné pre niektorých ľudí.

Musíte byť opatrní pri nákupe Nag Champa esenciálneho oleja alebo mydlá, tyčinky a spreje vyrobené z ropy. Teraz, rôzne on-line obchody predávajú také produkty, ktoré vám pomôžu udržať oči otvorené zložiek. Authentic Nag Champa olej nemá žiadne chemické alebo umelé vône v ňom. Avšak, pre výrobu mydla sa pridá celá rada bylín. Ak je to nutné, môžete porovnať niekoľko takých obchodov a pred odoslaním objednávky on-line čítanie užívateľské recenzie.

Nag Champa olej má viac výhod ako mnohí vedia, a nie je to drahé rovnako. Priniesť domov túto esenciálny olej a naliať do vašej domácnosti pocit pokoja!

Ako sa vám tento post? Ešte povedzte nám tým, že komentuje do poľa nižšie.

load...