Zdravie a wellness

8 úžasných prínosov čiernej hrozienok pre pokožku, vlasy a zdravie

8 úžasných prínosov čiernej hrozienok pre pokožku, vlasy a zdravie

Ste rád čierne hrozienka? Milujete sa jesť surové alebo ich používať často vo svojej kuchyni? No, budete naozaj prekvapení, vedieť, ako sa vaša chuť na sladké vás prospech.

Čierna hrozienka, najpopulárnejší paleta usušeného strapca, je široko známy pre svoju sladkú chuť a šťavnaté chuti. Ale pravdou je, že tento malý ovocie má ponúknuť oveľa viac nám. Dodáva sa s pomerne málo liečivé vlastnosti, ktoré nám pomáhajú venovať náležitú starostlivosť o naše zdravie. V rovnakej dobe, niektoré prírodné látky prítomné v ňom zlepšiť štruktúru našej pokožky a vlasov.

Čierne Hrozienka Výhody

Pre vaše presvedčiť, sme rozdelili do podkategórií z kože, vlasov a zdravotné výhody.

Výhody Black hrozienkami pre pokožku:

Ak chcete zastaviť starnutie pleti aj po dosiahnutí svojej štyridsiatke, náročné čierne hrozienka pravidelne by to skvelá voľba pre vás. Tu je dôvod, prečo toto ovocie je prospešné pre vašu pokožku:

load...

1. Udržiavať hladinu bez nečistôt:

Bezchybnú pleť je niečo, čo každý a každé dievča praje. Ale často sa stáva pre nás ťažké, aby naši krv neobsahuje toxíny, odpadových materiálov a radom ďalších nečistôt, ktoré nakoniec vyústiť v suchom, akné náchylnú, neatraktívne pleti. Tu v prichádza význam čiernych hrozienok. Že je vynikajúcim zdrojom prírodných antioxidantov, ktoré urýchľujú funkcie pečene a obličiek. Okrem toho eliminovať škodlivé voľné radikály z tela a detoxikáciu úplne. To všetko sú užitočné pre získavanie čisté a čistú pleť.

2. Drž sa od predčasného starnutia:

Čierne hrozienka majú vysoký obsah antioxidantov, rovnako ako základná phytochemicals. Obe tieto zlúčeniny sú schopné chrániť našich kožných buniek pred možným poškodením spôsobeným dlhú dobu pobytu na slnku, nadmerné znečistenie, a tak ďalej. Ako sa môže zabrániť rozpadu deoxyribonukleovej kyseliny (DNA) našich kožných buniek boja proti voľným radikálom, naša imunita prejde a elasticita našich svalových vlákien dostane posilnený z veľkej časti. V dôsledku toho môžeme účinne zabrániť predčasnému starnutiu.

Výhody Čierne hrozienka na vlasy:

Ako mnohí z nás sú unavení z častého pádu vlasov alebo predčasné šedivenie? Mnohí z nás, že jo? Čierne hrozienka môže prísť ako jedno z najlepších riešení pre tieto otázky. Pozrieť sa:

load...

3. Prineste rednutie vlasov do konca:

Hovoriť, nie 'k vypadávaniu vlasov s čiernymi hrozienkami. Tieto malé ale výkonné plody sú plné železa, čo je životne dôležité a nevyhnutné živiny pre naše telo. Pokiaľ ide o udržanie náš obehový systém zdravý, že je dôležité železo nemôže byť ignorovaná. Naopak zvuk obehový systém je nevyhnutný pre udržanie krvného obehu v celej vlasovej pokožky, stimuluje vlasové folikuly, a prevenciu padanie vlasov.

4. Zabraňuje predčasnému šediveniu vlasov:

Môžete zastaviť predčasné šedivenie vašich vlasov začlenením čierne hrozienka vo svojej každodennej strave. Sú to nielen plná železa, ale tiež obsahujú veľké množstvo vitamínu C, ktorý uľahčuje rýchle vstrebávanie minerálu a zaisťuje správnu výživu vlasov. Z tohto dôvodu náročné čiernej hrozienka je veľmi užitočné pre udržanie si zdravia, rovnako ako prirodzenú farbu našich vlasov.

Výhody Black hrozienkami pre zdravie:

Okrem zvýšenia našej kráse, čierne hrozienka tiež ponúknuť naozaj mnoho výhod pre naše zdravie. Nižšie sú uvedené niektoré z hlavných zdravotných výhod ovocie:

5. Boj proti zlý cholesterol:

Čierne hrozienka neobsahujú cholesterol. Skôr to pomáha obmedziť nepriaznivé účinky s nízkou hustotou lipoproteínov (LDL) alebo tzv, zlého 'cholesterolu nachádzajú v našom tele. Vedci ukázali, že čierne hrozienka obsahujú veľké množstvo rozpustnej vlákniny, ktorý je v podstate zlúčeniny anti-cholesterol. Prenáša LDL z nášho krvného obehu do nášho pečeni a uľahčuje jeho odstránenie z nášho tela. Polyfenoly so špeciálnou triedou organických antioxidant prítomný v čiernej hrozienka, tiež pomôcť v súvislosti s uvedením hladiny cholesterolu sa v našom tele tým, že bráni rôzne enzýmy cholesterol pohlcujúce.

6. Udržuje Anémia pri zátoke:

Ľudia, ktorí trpia akútnou anémia môže byť tiež nesmierne ťažil čiernymi hrozienka. Obsah železa z týchto plodov je známe, že je oveľa viac ako niekoľko ďalších druhov ovocia a zeleniny bohaté na železo. To znamená, že ak urobíte spotreby čiernych hrozienok vo zvyku, môžete ľahko pokryť odporúčanú dennú príjem železa v potrave a udržať anémii na uzde.

7. Udržujte krvný tlak pod kontrolou:

Vysoký krvný tlak alebo vysoký krvný tlak môže spôsobiť závažné zdravotné komplikácie. Uistite sa, že sú náročné čierne hrozienka každý deň v dopoludňajších hodinách. Tie sú bohaté na draslík, najviac efektívna minerálu, ktorý môže znížiť obsah sodíka v našom tele značne. Ako sodík je hlavným vinníkom rastúci náš krvný tlak, aby bola stále pod kontrolou je dôležitý pre odvrátenie závažné dôsledky. Z tohto dôvodu, pridajte hrozienka čierne do svojho denného príjmu ovocia, aby zostali ďaleko od kardiovaskulárnych chorôb.

8. Liečbe osteoporózy Úspešne:

Okrem draslíka, čierne hrozienka tiež drží značné množstvo vápnika. Byť najdôležitejšou zložkou našich kostí, vápnik hrá kľúčovú úlohu v udržiavaní zdravie našej kostrovej sústavy. Nedostatok tohto minerálu môže mať za následok ťažké poruchy kostí, ako je osteoporóza. Avšak, čierne hrozienka môže zvýšiť hladinu vápnika v našom tele a pomáhajú nám liečenie týchto chorôb úspešne.

Takže ak chcete zostať zdravý a atraktívny, nezabudnite konzumovať čierne hrozienka v pravidelných intervaloch. Zostať zdravý, zostať nádherný!

Zdroj obrázku: 1

load...